8. kolo JSL: Čukarički - Crvena zvezda

User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by carapan »

Mislim da nema nista lose, kada posle ovakve bruke, iz nedelje u nedeljeu, na svim poljima, obican forumas, onaj koji odvaja od usta, da sebi oduska i opsuje koga treba..

Ako oni mogu da pisaju po nama, iz dana u dan, svojom neslogom, svojim zajebancijama, i da nas ovako ponizavaju, mislim da i mi imamo prava da im posaljemo jasnu poruku u vidu neke socne psovke.. Niko tu ne opsuje iz obesti iili iz hira, vec od muke i ponizenja, gde smo mi svake nedelje tanji u svakom smislu, a oni deblji novcano..

Samo mali off..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by Nolle »

Ne znam kako ljudi imaju snage da ovo komentarišu, divim vam se. Ono je izgledalo mučno, a najgore je bilo što Srnić nije hteo da da gol.

- Izađe 1na1, šutne preko gola.
- Gol je dao tako što je šutnuo cevanicom bezveze.

Posle gola mali plače, diže glavu oči pune suza, jer ima više obraza od nekih koji nose crveno beli dres!

Žule ne igra nijedan tačan pas, namerno! Svaka duga lopta metar duža, svako pokrivanje kasni korak-dva... A nije da ne zna, čak štaviše, fudbalski je pismeniji od našeg Dani Alveša.

Mogli su da nam daju 5 komada klinci, a nisu. Zašto nisu? Da sam na njihovo mestu tovario bih do kraja! A ne da mi mesto uzimaju Vešovići i Mirići!

Što se tiče ocena, svima petice, uz neke izuzetke.

Bajković 5 - Vešović 5, Omega 5, Martinović 5, Mijailović 5 - Kovačević 7, Milijaš 5, Ninković 6, Pečnik 5.5 - Mrđa 5, Dauda 5
User avatar
Sledge_Hammer
Новајлија
Posts: 10
Joined: Mon Aug 19, 2013 7:46 pm

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by Sledge_Hammer »

Do 20. minuta, odnosno dok je Milijas imao snage smo i licili na nesto, posle toga kao da je u glavama nasih igraca neko svirao kraj utakmice, nismo ni postajali na terenu. Ja nisam razocaran, sada sam potpuno ravnodusan. I kada Stojanovic bude otisao nista se nece promeniti jer nije problem (samo) u njemu vec mi imamo daleko vece probleme sa samim sistemom koji smo stvorili.

Sto se tice same utakmice potpuno mi je nerazumna odluka Stojanovica da Savicevica ne stavi ni na klupu (da li je to samo njegova odluka?). Ninkovic je, po sopstvenom priznanju daleko od forme. Potrosicemo coveka bezveze ali mislim da smo na to vec navikli (Robi, Bunjevcevic...) a i Vukana cemo oterati kao ove Srnice koji su nas oducili od fudbala juce.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by tsva »

Pa da li stvarno jos postoji neko ko veruje da se slovenacki Jankosan nesto pita oko sastavljanja tima. Covek se uopste ne mesa u svoj posao.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by garnett »

laki jel ovo neka zajebancija za jankaru :shock:
http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... ic-smenjen" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by Najdoski dr. Ilija »

У том случају одма катанац, каква црна приватизација!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by musemic »

Moram iskoristiti priliku da, akontaciono (sto bi rekao svinja Vujosevic), nabijem na k***c onog ko je (ako je) zvao ovog parazita/truleža u Zvezdu.

Možda ideja o osnivanju paralelene CZ i nije tako losa...
User avatar
amiga500
Новајлија
Posts: 95
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:37 pm

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by amiga500 »

Cisto da ispostujem proceduru, igraci cista petica izuzez Kovacevica i Pecnika

Бајковић 5
Вешовић 5
Мијаиловић 5
Омега 5
Мартиновић 5
Ковачевић 5,5
Нинковић 5
Печник 5,5
Милијаш 5
Дауда 5
Мрђа 5

Крнета 5
Касалица 5
Мирић -
TE 2013. GODINE JA I DALJE VJERUJEM U NJU
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by Goxy »

Грешка.
-Бивши форумаш-
User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by Bruce Wayne »

Tuzni smo, veze nemamo, al nas i sudije kradu. Govno sinoc nije svirlao cist penal nad Kaslaicom, i iz kontre primamo drugi gol. Protiv Javora isto ne sviraju cist penal opet nad Kasalicom. Tu smo uskraceni minimum za 2 boda. Partizanu poklonjena minimum 2 protiv Pazara.

Dakle, u najgorem slucaju bi trebalo da imamo isto bodova kao oni.

Naravno, uprava napolje. Ali necu da precutim i ovo. Na svu muku nam jos i sudije fale.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by tsva »

kad kasalica prestane da buse padalica i glumac mozda dobije penal nekada. Do tada ni ja mu nista ne bi svirao.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by Rajko »

Синоћ сам био у таквом хаосу после утакмице, да је то невероватно. Никад ми се нешто слично није десило. Посвађао сам се са свима који су се нашли у близини, укључујући целу породицу. Када је коментатор рекао да улази Мирић, даљински је завршио у комадићима. Нисам могао да се повратим до данас негде поподне. Читам коментаре како је људима свеједно, како влада апатија, и не знам шта већ. Ја бих све дао да могу тако да се осећам. Да може једноставно да ме буде брига, и да више никад не одем на утакмицу. Ал не може. Не можеш тек тако да се одрекнеш нечега чему си посветио цео живот. Где ћу ја да проводим ових 3-4 сата дневно која проведем на форумима, гледајући утакмице или читајући вести о Звезди? Шта ће да замени осећај нестрпљења током радних дана, чекајући викенд и нову утакмицу? Како ћу уопште да се одрекнем толико пријатеља с којима сам повезан преко Звезде. Ја не знам како људи то могу. Ја не могу.

Што се тиче комплетног стања у клубу, и оне синоћне утакмице.
- гаде ми се сви који су тренутно у клубу, почевши од управе, преко стручног штаба, тренера и играча
- гади ми се Вучић и цела држава која мора на овај начин да нам показује да је приватизација најбоље решење
- гаде ми се квази навијачи које боли *** за Звезду и који појма немају што иду на утакмице
- гади ми се што годинама не могу једну реч да кажу против управе и против овог систематског уништавања клуба
- гади ми се што узимају паре од клуба, а наносе му новчану штету и на многе друге начине
- гаде ми се и они што пљују Џају што је украо милион или два, а при том не виде да је трибина та која је много више новца однела из наше касе, на разне начине...при том не виде ни да је то што неко узме паре и стави у џеп много мања ствар од узимања кредита са лудачком каматом који води клуб ка гашењу
- гади ми се што се уопште сумња да је он узео паре и што је први на тапету када се пљује, а поред њега седе највећи криминалци и лопови у овој земљи
- гади ми се што звездаши заузимају неке стране овде и свађају се међусобно, уместо да изађу на улице
- гаде ми се судије и фудбалски савез, који су нам чак и синоћ кад смо били трагични, ипак одузели два бода, а можда и сва три
- гади ми се што навијачи певају баладице док се све то дешава, а некад је Маракана била најврелији стадион...спремнији су да вређају своје играче него судије и криминалце
- гадим се сам себи што се и даље нечему надам, сам Бог зна чему

И све ми се гади, чак и ово што сам сад написао.

Што се тиче оцена - свима 0.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by Либурнија »

Rajko wrote:- гаде ми се квази навијачи које боли *** за Звезду и који појма немају што иду на утакмице
- гади ми се што годинама не могу једну реч да кажу против управе и против овог систематског уништавања клуба
- гади ми се што узимају паре од клуба, а наносе му новчану штету и на многе друге начине
- гаде ми се и они што пљују Џају што је украо милион или два, а при том не виде да је трибина та која је много више новца однела из наше касе, на разне начине.
Па ајде да испразнимо Трибину (са великим Т да испоштујемо Профу) па да видимо, можда буде и боље. Мсм, који ће нам мој трибина, више ћемо зарадити од у просеку 2 киле људи који долазе на бочне трибине када одбијемо казне које морамо да плаћамо.

Што се јучерашње текме тиче: чак и са онаквим кадром могла се саставити екипа без Вешовића и Милијаша која би са само те 2 измјене дјеловала кудикамо жустрије и конкретније на терену. Чак и овако уканаљене, оно ћелаво говно мора да нас сакати за пенал! Живио СПС и свјетска револуција! :twak:

Бајко 6 - не може ни он баш сваки пут да нам спашава дупе и образ.

Вешовић 5 - стварно не бих...

Мијаиловић 5 - сплавови не раде радним данима, мораш суботом баш тамо?!

Мартиновић - :pop:

Омега 5 - лош јуче али немој неко случајно да почне са причом да је он главни кривац.

Крнета 6 - бољи од осталих, било му стало, пресјекао доста лопти и то већ на половини противника, убацивао се.

Ковачевић 6 - био је бољи од осталих али и изгубио неколико критичних лопти око круга центра.

Милијаш 5 - не зна више ни честит корнер да заврне, чак и у том сегменту назадовао.

Нинковић 5,5 - ровит.

Нејц 5,5 - исто као и Нине.

Дауда 5,5 - без лопти, без честитог центаршута, при томе и он сморен и индиспониран.

Мрђа 5,5 - ито као и Дауда, одсјечен. Тешка глупост је била замјенити га Касалицом у тренуцима када ти ионако ништа не полази за ногом и када је једина нада да га неко као он метне главом.

Касалица 5.

Мирић мјесто Нинета док Вукан шкартиран сједи на трибинама а дјеца коју смо јавашлуком погубили урнишу нас на терену - :pop:

Стојановић 0 - због свега наведеног.

П.С. Начеститам се плаћеном бурегџији са Арене који је до изнемоглости хејтовао Дауду и Омегу а увијек налазио ријечи утјехе за Милијаша! :twak: Зато нам и фудбал јесте на најнижим гранама у историји, између осталога...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by Il genio »

Protiv Vozdovca sam sreo klinju od ne vise od 10 godina, koga je doveo deda... Mali je celu utakmicu navijao, skakao, na kraju sam morao iz sazaljenja da ga pomazim po glavi i kazem mu par utesnih reci, u fazonu pobedicemo sledeci put iako sam znao da od tog posla nema nista. Posle toga sam razmisljao i shvatio da stasavaju generacije koje ne znaju sta je titula u fudbalu, kosarci, rukometu. Jebote ceo zivot zalim sto se nisam rodio deset godina ranije i doziveo Bari i Tokio, a ustvari treba da budem srecan sto se nisam rodio deset godina kasnije. Ovako pamtim 3-4 sampionske generacije, gledao sam PSV, Bajern, Milan, Romu, odlicno sam prosao.

Tog klinju sam opet sreo na Banovom brdu, on, deda i ovog puta i otac. Nisam smeo od sramote da mu se javim.

bajko - 5
Vesovic - 5
Mijailovic - 5
Martinovic - 5
Omega - 5
Kovacevic - 6,5
Milijas - 5
Ninkovic - 5,5
Pecnik - 5,5
Mrdja - 5
Dauda - 5

Krneta - 6
Kasalica - 5,5
Miric -

Stojanovic - 6 konacno napravio pravu izmenu, izveo Ninkovica i postedeo ga ponizenja na kraju utakmice

Navijaci(i vatreni i simpatizeri) - Najnovija pojava u srpskom fudbalu - kradljivci lopti. Jurimo razultat, frka, vremena sve manje, a oni majstori sakrili loptu i ceka se po 30 sekundi dok stigne sledeca. Zvezdastvo danas.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by Il genio »

Da nije tuzno bilo bi smesno.

http://www.dodaj.rs/f/3n/fX/l71Js3L/sequence-01.gif" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked