9. kolo JSL: Crvena zvezda - Novi Pazar

harper lee
Звездаш
Posts: 139
Joined: Wed May 08, 2013 2:32 am

Re: 9. kolo, CRVENA ZVEZDA - NOVI PAZAR

Post by harper lee »

lucky#13 wrote:Bio sam na svadbi i nisam gledao tekmu.Nazalost prvi put kad ne odem na utakmicu mi napravimo petardu :P
Sta se dogadja sa Arauhom kakav je bio ?
Jel zna neko kad je snimak tekme?
Tesko je proceniti jer Pazarci uglavnom nisu pritiskali i rano su se predali. Od zapazenih akcija imao je jednu veliku gresku u iznosenju lopte, jedno lutanje u drugom minutu utakmice kad je krenuo da cuva Krnetu i dva fenomenalna starta na zemlji. Po mom misljenju ovaj stoperski par je najbolji za ono sto igramo na Marakani jer i Krneta i Arauho razumeju igru, dobro se postavljaju i pametno se krecu u velikom prostoru, ali su, s druge strane, od svih nasih stopera fizicki najslabiji i imaju problem u skok igri.

Arauho zaista deluje kao igrac koji bi mogao napraviti odlicnu karijeru kad bi ove godine provodio u ozbiljnom klubu u kojem se radi vrhunski a ne u raspaloj Zvezdi. Vrlo je eksplozivan, ima odlican tajming kod starta, agresivan je na lopti, ima dobru kontrolu poseda i odlican pregled igre. Za sada su mu mane to sto je nesiguran u predaji (sto moze biti i posledica ovolikog pritiska na igrace), neprimetan u skoku kod prekida, ume da se pogubi na terenu i, razume se, prilicno neiskusan. Jedini ozbiljan nedostatak na kojem mora mnogo da radi je ta skok igra. On ima gabarit, skocnost, odlican trzaj kod skoka ali jos uvek nema tajming kod skoka, zagubi se u rotacijama i zaglavinja u guzvi kod prekida. Sve ove ostale mane bi mogao mnogo brze neutralisati da je standardan i da je vec stekao neko znacajno iskustvo ali svi znamo kakva je prica sa stoperima u Zvezdi.

Ipak, sve ovo uzmi uslovno posto je u pitanju jedna utakmica na kojoj cak i nije imao mnogo posla. Ako bude igrao u Nisu moci ce vise da se vidi. Generalni utisak mi je da mi nije jasno zasto on nikako nije dobijao sansu do sada, jer ne vidim da je losiji od konkurencije pa da nije mogao da igra.
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 9. kolo, CRVENA ZVEZDA - NOVI PAZAR

Post by musemic »

Duplo teze cemo dobiti u Nisu nego derbi... :ziveli:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 9. kolo, CRVENA ZVEZDA - NOVI PAZAR

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
gazda
Site Admin
Posts: 136
Joined: Thu Aug 30, 2012 5:35 pm

Re: 9. kolo, CRVENA ZVEZDA - NOVI PAZAR

Post by gazda »

Обрисао сам све уписе који уносе раздор међу звездашку популацију. Ово је последњи пут да сам обрисао такве уписе без банова. Овде неће бити подела на мање и веће навијаче, у било ком смислу. Био сам одсутан са форума мало дуже, и згрануо сам се уписима који се могу овде да прочитају.
harper lee
Звездаш
Posts: 139
Joined: Wed May 08, 2013 2:32 am

Re: 9. kolo, CRVENA ZVEZDA - NOVI PAZAR

Post by harper lee »

Добио си бан од једног дана. Уопште ми се не допада цинизам и кршење правила форума. Ако сам написао да ћу да банујем, онда ћу то и да радим.
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: 9. kolo, CRVENA ZVEZDA - NOVI PAZAR

Post by Stenly »

Naka, kako bi Mrdju prodao (poklonio) nemoj. A ko da igra sa Daudom? Trenutno je on najbolje resenje, ima osecaj da ga mune/tutne i to je najbitnije trenutno i kraj price.

Sada sam dosao sa utakmice, putovao sam pa sam u busu malo sumirao utiske. Nekako je NP bio slab kao da su isli na to da ne prime mnogo golova a da ne daju ni jedan.

Mada i za nas moze da se kaze u jednu ruku da smo odigrali tipa kao zrela ekipa koja zna sta hoce i nece da filozofira i improvizuje, a sa druge strane da se sve svodi na individualne akcije, sto je i moj utisak.

Nekako nemamo igru, nema obrisa, vec ko sta dovati, pa ako dovatimo dovatimo. Isto neko napisa, kada brzo otvorimo, lako pobedimo, ali ako ne otvorimo tesko.

Generalno danas zadovoljan, ali mi nekako nista ne znaci jer je NP bio bled, bled katastrofa. Nis i Derbi ce pokazati gde smo.

SS izemene uzas. U 70 minutu, kada je vec bilo tj znalo se ko je pobednik, da smo imali malog Rajka na klupi a SS pameti, odmah bi ga stavio medju stative tih 20 min i td. Izmene i tajming za iste su mu katastrofa!!!
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: 9. kolo, CRVENA ZVEZDA - NOVI PAZAR

Post by naka »

Stenly wrote:Naka, kako bi Mrdju prodao (poklonio) nemoj. A ko da igra sa Daudom? Trenutno je on najbolje resenje, ima osecaj da ga mune/tutne i to je najbitnije trenutno i kraj price.
Slažem se druže. Trenutno. Al to trenutno se odnosi na poneku utakmicu. Na brdu gde su agresivni, brzi i zatvoreni izgledao je komično. No to i nije razlog koliko to što je u godinama i jedino uz neki "klip" ga možemo uvaliti sad u januaru. Mislim da smo Đorđevića gurali kao parnjaka bilo bi bolje.

@gazda

Tvoje je mišljenje da onakvi upisi unose razdor u zvezdašku populaciju. Ono je po meni bila civilizovana diskusija a čak je i normalno da bude gora. guranje pod tepih problema nas je i dovelo do ovde. Ovo je trebalo biti zvezdaški medij i normalno je da smo svi različiti. Ipak...na pp ću ti poslati pojašnjenje i mišljenje.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 9. kolo, CRVENA ZVEZDA - NOVI PAZAR

Post by Константин »

gazda wrote:Обрисао сам све уписе који уносе раздор међу звездашку популацију. Ово је последњи пут да сам обрисао такве уписе без банова. Овде неће бити подела на мање и веће навијаче, у било ком смислу. Био сам одсутан са форума мало дуже, и згрануо сам се уписима који се могу овде да прочитају.
Не знам Жико колико си у твојој одсутности испратио атерирање на дно. Практично све оно што се једној Звезди није смјело десити, десило се.
На ону прошлу багру која је без резулатата успјела накачити 20М евра дуга, дошли су нови и још мање одговорни. Умјесто тренера навијачи постројавају и скидају играче, она спектакуларно најављивана "скупштина" ћути док клуб нестаје (да је било ко устао и рекао људи није у реду), 40 и кусур играча под уговором без икаквог система, а омладинска школа не да није кренула од уговорених Гаспромових пара него је у горем стању под вођством неких анонимуса.
Као што видиш нема се ту добри мој Жико шта да се уноси раздор, ја немам дилему ко је одговорнији: да ли они који (не)свјесно жмире на једно или оба ока или они који су спремни да се суоче са свим оним горе побројаним. А ти како хоћеш, са жмурком или гледањем проблемима у очи...
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 9. kolo, CRVENA ZVEZDA - NOVI PAZAR

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 9. kolo, CRVENA ZVEZDA - NOVI PAZAR

Post by Dennis Rodman »

Ovo me neodoljivo podsjeća na "buđav lebac" polusezonu. Dovoljno kvaliteta da uvaljamo par komada svakome, i dovoljno razvaljen klub da od toga ima malo koristi. Samo što je tad klub "uništavan", a sad je "spašavan" :jelenko:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
amiga500
Новајлија
Posts: 95
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:37 pm

Re: 9. kolo, CRVENA ZVEZDA - NOVI PAZAR

Post by amiga500 »

Bajkovic 6
Vesovic 6
Krneta 6
Arauho 6,5
Mijailovic 6
Kovacevic 6
Pecnik 6
Milijas 7
Ninkovic 6,5
Dauda 8
Mrdja 7

Kasalica -
Gogic -
Petkovic -
TE 2013. GODINE JA I DALJE VJERUJEM U NJU
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 9. kolo, CRVENA ZVEZDA - NOVI PAZAR

Post by Либурнија »

naka wrote:
Stenly wrote:Naka, kako bi Mrdju prodao (poklonio) nemoj. A ko da igra sa Daudom? Trenutno je on najbolje resenje, ima osecaj da ga mune/tutne i to je najbitnije trenutno i kraj price.
Slažem se druže. Trenutno. Al to trenutno se odnosi na poneku utakmicu. Na brdu gde su agresivni, brzi i zatvoreni izgledao je komično. No to i nije razlog koliko to što je u godinama i jedino uz neki "klip" ga možemo uvaliti sad u januaru. Mislim da smo Đorđevića gurali kao parnjaka bilo bi bolje.

je.
To sto je Mrdja lose djelovao na brdu nije samo do njega vec do veznjaka. I on i Dauda bili su odsjeceni tamo. Kada se igra na Mari veci je teren i siri prostor za odjelovannje pa TU mogu vise da urade na prepad i mahove cak i kada nema povezane igre. Zahvaljujuci gomilanju napadaca kojih imamo valjda 8, moras oces-neces da ih negdje zaposlis i probas da razigras.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: 9. kolo, CRVENA ZVEZDA - NOVI PAZAR

Post by Stenly »

Dennis Rodman wrote:Ovo me neodoljivo podsjeća na "buđav lebac" polusezonu. Dovoljno kvaliteta da uvaljamo par komada svakome, i dovoljno razvaljen klub da od toga ima malo koristi. Samo što je tad klub "uništavan", a sad je "spašavan" :jelenko:
E bas dobra konstatacija! Ali valjda nece da se zavrsi kao u toj sezoni !!!
Либурнија wrote:
naka wrote:
Stenly wrote:Naka, kako bi Mrdju prodao (poklonio) nemoj. A ko da igra sa Daudom? Trenutno je on najbolje resenje, ima osecaj da ga mune/tutne i to je najbitnije trenutno i kraj price.
Slažem se druže. Trenutno. Al to trenutno se odnosi na poneku utakmicu. Na brdu gde su agresivni, brzi i zatvoreni izgledao je komično. No to i nije razlog koliko to što je u godinama i jedino uz neki "klip" ga možemo uvaliti sad u januaru. Mislim da smo Đorđevića gurali kao parnjaka bilo bi bolje.

je.
To sto je Mrdja lose djelovao na brdu nije samo do njega vec do veznjaka. I on i Dauda bili su odsjeceni tamo. Kada se igra na Mari veci je teren i siri prostor za odjelovannje pa TU mogu vise da urade na prepad i mahove cak i kada nema povezane igre. Zahvaljujuci gomilanju napadaca kojih imamo valjda 8, moras oces-neces da ih negdje zaposlis i probas da razigras.
Ja od Dauda/Mrdja tandema boljeg sada ne vidim. Problem je sto SS ne zna da menja i da nakon 60tog kada vodis ubacis druge napadace...
Last edited by Stenly on Mon Oct 21, 2013 1:04 am, edited 1 time in total.
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 9. kolo, CRVENA ZVEZDA - NOVI PAZAR

Post by Либурнија »

Ne samo to je mogao da ubaci Onjila, vec je mogao ranije da ubaci Petkovica, da isproba jednom i Jokica, razigra Vukana. Prva izmjena u 75. minutu, rezultatu 5:0, rastrzanoj igri veznog reda, ocajnom Vesovicu?!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: 9. kolo, CRVENA ZVEZDA - NOVI PAZAR

Post by Stenly »

Bas tako, savicevic greje camovinu a Ninkovicu i Milijasu dusa u nosu, ili i da nije, odmori ih covece...Rajka je trebao od 70tog da je bio na klupi...Robi bi provrteo dobru rotaciju. Ovom treba da se skrene paznja, ako ima ko.
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked