11. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Партизан

Locked
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 11. коло ЈСЛ Црвена звезда - Партизан, субота 18ч

Post by crazynorth75 »

Faul jeste izgledao grubo, i po današnjem sudijskom kriterijumu to jeste crveni, mada su meni mnogo gori oni hinjski startovi poput onog na Ninkoviću u Nišu, kad je onaj bilmez uletio ramenom u glavu čovjeku koji je već u zraku, a ni faul nije odsviran, a kamoli žuti. I slažem se, u 80im je bilo ovakvih faulova podosta na utakmici, ko nije gledao Bankovića, dr Iliju kod nas, Župića kod groblja, half liniju Slobode iz Tuzle Verlašević - Memišević, ili Hajdukove tabadžije Tipurić - Pejović, taj i ne zna šta je pravi start halfa :mrgreen:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 11. коло ЈСЛ Црвена звезда - Партизан, субота 18ч

Post by Najdoski dr. Ilija »

Банковић, Воротовић...
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
ledeni
Новајлија
Posts: 33
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:05 pm

Re: 11. коло ЈСЛ Црвена звезда - Партизан, субота 18ч

Post by ledeni »

najverniji opis derbija
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CAP-Xj4Fz18[/youtube]

Mi smo ovaj mali u plavom što je u fazonu 'poserem ti se u usta i nagazim petom'.
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: 11. коло ЈСЛ Црвена звезда - Партизан, субота 18ч

Post by Stenly »

Gogic odigrao vrh, drzao je blok, Krneta ok, ali opet prosek, stoper ne sme da bude slab u skoku, Lazic isto, start neozbiljan...
Mijailovic OK, Dauda odsecen nije kriv. Ninkovic OK, Milijas OK, Kasalica OK, ostalo onako.

Ocekivao sam napad Mrdja/Dauda!

Trener nas, katastrofa, takav nije za nasu klupu, sto pre da mu vidimo ledja. Potez kada trci u tunel, posramih se od njegovog srama !!! Ko da ima 17 godina!!
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked