1/4 финале Купа Србије: Црвена звезда - Војводина

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 1/4 финале Купа Србије: Црвена звезда - Војводина

Post by Ганац »

predrag-rajkovic-1375555174-347927.jpg
predrag-rajkovic-1375555174-347927.jpg (44.22 KiB) Viewed 2379 times
A gde je on? Ništa lošije on ne bi branio danas.
Last edited by Ганац on Wed Dec 04, 2013 11:49 pm, edited 1 time in total.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 1/4 финале Купа Србије: Црвена звезда - Војводина

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 1/4 финале Купа Србије: Црвена звезда - Војводина

Post by carapan »

Juce za vreme utakmice sam vodio starijeg sina na rodjendan kod druga.. Prvi razred.. Pozivnica bila crveno-bela.. Torta crveno-bela, sa nasim grbom.. Animator u nasem dresu..

U prostoriji za roditelje, veliki TV gde se prati utakmica, i klinac koji slavi rodjendan, malo, malo izlazi da me pita koji je rezultat..Ladno klinac ostavlja, drugare, igraonicu, i brine za svoju Crvenu Zvezdu.. Kada mu je otac rekao na kraju da smo izgubili, dete, ono nevino dete od 7 godina, krece da place, iskrenim decjim suzama.. Dok Vam ovo i sada pisem, jezim se od tog prizora, muka mi neka u stomaku i sinoc i sada.. Gledam to dete, koje se tek ispililo, koje je zadojeno ljubavlju prema klubu, gledam ga kako place, kako roni iskrene decje suze, a nemocan si ista da mu kazes, da ga utesis, jer znas, sve sto bi mu rekao, da ga lazes !!

Ono dete ne zna da u timu za koji navija, igraju neki Milunovici, Kasalice, Mirici, Milijasi,Petkovici, Arauho, Krnete, Mladenovici, Vesovici, koje je bas briga za njegovu brigu, za njegove suze, za njegovu ljubav..Nemaju osecaj, da su sinoc upropastili dan, jos nekom klincu u SRbiji, ili ma gde se nalazio..Da su upropastili dan, i nama starijima, koji gledamo kako se urusava, prva ljubav naseg zivota..

Ostao sam sinoc nem, posle suza tog malisana Pavla.. Ostacu nem i za bilo kakva dalja komentarisanja, onog sto se zove trener i igraci FK Crvena Zvezda, jer odavno sam negde i napisao, nije ovo MOJA Crvena Zvezda !! Ne !! Ovo je skup placenika, neznalica, dunstera, propaliteta i gamadi, koja je dosla da nam ubije prvu ljubav, ono sto smo prvo zavoleli..

Izvinite, sto nema moje pisanije, veze sa utakmicom, ocenama, jer njihovu ocenu su pokazale te iskrene suze malog Pavla.. Da su mogli da ga vide u tom momentu, oni koji sebe nazivaju trenerom i igracima, sve bi im bilo jasno, kao i ocena onoga sto su prikazali..

Bem te zivote....
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 1/4 финале Купа Србије: Црвена звезда - Војводина

Post by musemic »

lucky#13 wrote:
Petković -6- Celu utakmicu je nesto pokusavao.Imao je vise prodora nego Vesovic za celu sezonu!
Krneta -5- Slaba utakmica,jos jednom se pokazalo da je najslabiji protiv najjacih,to valjda pokazuje i kvalitet.
Milijaš -6.5- danas najopasniji po gol i jedini koji je nesto pokusavao da dotera do gola.Trcao je kao lud,bio je na svakom delu terena. Ko ne veruje neka pogleda snimak.
Nine -6- danas osim truda kao i na svakoj tekmi apsolutno nista nije uradio. Ovde ocenjujem igru ,a ne zvezdastvo!
Iz glave, ne mogu gledati snimak:
Petkovic - tragedija, škrt, kao muva bez glave...čini mi se da smo dobili još jednog šabana - bolji centaršut/nema prodor u odnosu na Vešovića
Krneta - sasvim solidan
Milijaš - trčao je, baš kao lud - pogledaj, kod prvog njihovog gola, sa kakvim žarom igra defanzivu na asistentu
Nine - jedini napravi višak na sredini...i onda nema nikoga
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 1/4 финале Купа Србије: Црвена звезда - Војводина

Post by dacha od bosne »

Od mene svima 5, samo Ninetu 6.5 jer se valja u ovom mulju i došao je u klub koji voli. Izmjene neocjenjene.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 1/4 финале Купа Србије: Црвена звезда - Војводина

Post by musemic »

I da, Enver Alivodic je tatamata za JSL
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: 1/4 финале Купа Србије: Црвена звезда - Војводина

Post by nyc »

Glede "atmosfere" u klubu, pročitajte Džonijevu izjavu za B92. Zalepio sm na odgovrajućoj temi.

:magare:
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: 1/4 финале Купа Србије: Црвена звезда - Војводина

Post by trotter »

Ja nisam opterećen imenima i znam da pohvalim kada neko dobro odigra. Što da ne kažem da je bilo par utakmica kada je Milijaš odigrao bolje i od Nineta. Nema problema. Ali nemojte da me zajebavate! Ono juče je bilo katastrofalno u nekim trenucima i bezobrazno. Daću samo jedan od mnogobrojnih primera. Pogledajte polukontre vojhvodine i naše polukontre. Prilikom svake naše polukontre ide duga lopta sa naše polovine gde se apsolutno ništa ne postiže, dok vojvodina to rešava brzim dodavanjima po zemlji, duplim pasovima, vraćanjem napadača koji iz jednog kontakta ostavlja loptu onom Vranješu gde ovaj iz prve ubacuje loptu iza leđa odbrane. Nije to nuklearna fizika samo mi to zajebemo u startu.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 1/4 финале Купа Србије: Црвена звезда - Војводина

Post by Il genio »

trotter wrote:
+1

Niko ne osporava da je Milijas mnogo utakmice odigrao bolje od Ninkovica i to je nas najveci problem. Mi igramo antifudbal i tu se kapiten snalazi kao riba u vodi.

Najveci greh Stojanovica je sto je ubio u pojam Ninkovica, Pecnika, Mijailovica, donekle Vesovica. Gde su oni nestali, a bili su najbolji u evropskim utakmicama? Pa mi smo vise duplih pasova odigrali protiv Islandjana nego na svim ostalim utakmicama zajedno. Jebem ti ovakvu igru gde nam se sve svodi na balone i prekide, a gde je pas po zemlji na protivnickoj polovini misaona imenica. Mislim, to uglavnom prolazi u ovoj ligi, mozda cemo i Vosu dobiti na taj nacin, ali onda nismo morali da dovodimo Nineta, Pecnika i Dzonija, to smo mogli da igramo sa Gumom, Saviom i ekipom.

Sto se tice ocena:

Bajko 5.5
Petkovic 5.5
Krneta 5
Arauho 5
Mijailovic 6
Gogic 5.5
Milijas 6
Ninkovic 6
Kasalica 5.5
Milunovic 5
Mrdja 6.5

izmene:

Dauda 5.5
Pecnik 5
Savicevic -
Locked