15. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Војводина

User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

15. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Војводина

Post by Il genio »

Image

Iza nas je jesen za zaborav. Kakvo nas proleće očekuje umnogome zavisi od predstojeće utakmice protiv Vojvodine. Optimizam nemamo na čemu da baziramo, ostaje samo tračak nade da će u igračima proraditi inat i da neće dozvoliti da ih protivnik dva puta ponizi na svom terenu.

Kriminalna selekcija tima je došla na naplatu u poslednjih nekoliko utakmica. Posle serije povreda i zahteva za raskodom ugovora, Stojanović će jedva sastaviti tim. Zadnja linija je hroničan problem crveno-belih cele sezone, pa tako postoji samo jedan igrac u rotaciji na 4 pozicije. Posle slabe partije u Kupu, na klupu će verovatno Arauho, a odbranbenu četvorku će činiti Petković, Krneta, Lazić i Mijailović. U sredini nije ništa bolja situacija, izbor je dodatno sužen posle povrede Miloša Ninkovića koji neće moći da nastupi. To upražnjeno mesto bi mogli da zauzmu Savićević ili Kasalica u zavisnosti od formacije za koju će se opredeliti Zvezdin strateg. U napadu treba očekivati standardne Daudu i Mrđu.

Trener Vojvodine Marko Nikolić je najavio da neće puno menjati tim. Žakula - Nastić, Đurić, Vuković, Vulićević - Radoja, Vranješ, Poletanović, Alivodić - Kaluđerović, Škuletić su trijumfalno prodefilovali Marakanom pre 3 dana. Tim koji pobeđuje se ne menja i to dobro znaju redovima novosadskog superligaša. Moguće je očekivati sitne izmene, poput one na levom beku gde bi šansu mogao da dobije Leković koji je ove sezone bio standardniji od Nastića.

Koliko Vojvodina ne leži Zvezdi najbolje govore rezultati na poslednjih 5 utakmica:

2011/12 Zvezda - Vojvodina 0:2, Vojvodina - Zvezda 2:1;

2012/13 Zvezda - Vojvodina 0:3, Vojvodina - Zvezda 3:0;

2013/14 Zvezda - Vojvodina 1:3 (Kup).

(Ne)pavdu će deliti Ninoslav Spasić iz Surdulice, arbitar koji se “proslavio” u kup utakmici protiv Partizana davne 2008. godine. Tada je počela Toletova tiranija srpskim fudbalom, pa su ljudi iz FSS rešili da se sa istim akterima i završi predstava. Nadamo se epilog neće biti isti.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aa9KXRRs6HQ[/youtube]


Utakmica se igra u subotu od 17h, a direktan prenos je na Prvoj i zvezdatv.rs. Ulaznice će se prodavati u petak i na dan utakmice po ceni od 200 dinara za severnu, 300 za istočnu i 400 za zapadnu tribinu.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Војводина

Post by crazynorth75 »

Samo se nadam da u startnih 11 neće biti Milunović ili Kasalica. Ne bi me iznenadilo ni da persona na klupi postavi defanzivni blok i da čekamo Vošu na kontre...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 15. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Војводина

Post by Ганац »

crazynorth75 wrote:Samo se nadam da u startnih 11 neće biti Milunović ili Kasalica. Ne bi me iznenadilo ni da persona na klupi postavi defanzivni blok i da čekamo Vošu na kontre...
Oni su bili najbolji igrači Vojvodine u Sredu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Војводина

Post by Il genio »

Mene nesto presece u stomaku pri pomisli na nasu zadnju liniju.

Petkovic - ne bih da gresim dusu, ali ovo do sada sto je odigrao u fazi odbane je katastrofa.
Mijailovic - Vranjes mu izlomio kicmu kod drugog gola i to mu se ne desava prvi put
Krneta, Arauho, Lazic - nadam se da ih necemo gledati ni minuta na prolece. Ne zna se ko je veca prevara od igraca. Protiv njih Poletanovic sa svojim loptama delije kao Ozil.
User avatar
trademarkdj95
Новајлија
Posts: 10
Joined: Fri Nov 29, 2013 9:55 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Војводина

Post by trademarkdj95 »

Dokle ce vise FSS da nam salje prodane duse da nam sude???
Nekako predosecam da cemo uzeti tu utakmicu ipak nije vosa real pa da nas pobedi u tri dana dva puta... :psihodelija:
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Војводина

Post by lucky#13 »

Ne znam sta da kazem o predstojecoj utakmici.
U sredu sam napisao da bih potpisao ispadanje iz kupa,samo da uzmemo 3 boda za vikend. Pa se nadam da ce tako i biti.
Bice to dugih 90minuta za nas navijace sigurno. Verujem da cemo igrati u formaciji sa 1 napadacem.
Pobedom cemo preuzeti prvo mesto ili u ovom kolu ili u sledecem na prolece,kad grobari idu u Pazar!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Војводина

Post by carapan »

Nekako verujem u pobedu, i verujem u onih 11 sto ce izaci sutra na teren..

Dajte momci, pokazite za koji grb igrate..Red je da i nas mucenike, od obicnih navijaca, obradujete..!!!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Војводина

Post by Beara_Vladimir »

Sudeći po igri koju su prikazali u sredu, u najboljem slučaju ćemo uzeti bod Vojvodini. Pobedi se nadam, kao i uvek, ali od njih ne očekujem više apsolutno ništa. Karakter i odnos prema Zvezdi i svojim obavezama, na kraju krajeva, su pokazali više puta. Kvalitet nemaju. Prema tome, ne očekujem ništa dobro. Najviše se, kao i uvek, pribojavam naše odbrane, čijim kiksevima i glupostima nema kraja. Ne sumnjam ni da će se naši pokušaji da dođemo do gola opet svesti na kapitenovo bunarenje. Sve to bi se nekako i dalo ispraviti da na klupi nemamo ziheraša i kukavicu kakav je Stojanović.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Хлад Малиганович
Члан клуба
Posts: 200
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:23 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Војводина

Post by Хлад Малиганович »

Док ме нисте отерали. Звезда ће погазити Војводину сутра. Биће дупла победа.

Пуна подршка ДРАГАНУ ЏАЈИЋУ, пуна подршка ДЕЛИЈАМА, који су рекли НЕ оном коме се то морало рећи.


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=j0p5k6T23eE[/youtube]
C'mon Yano, c'mon honey, let's sell the house.
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: 15. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Војводина

Post by Stenly »

Poslednjih godina, kada god smo trebali da dobijemo utakmicu, mi smo gubili.

Tako da sutra ne mogu biti optimista, ali opet verujem da moyemo do pobede. Odnosno, ako ovi nasi imaju vecu yelju da ih dobiju, dobicemo ih i gotovo. A pobeda bi nam mnogo znacila, i ocekujem tri boda.
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Хлад Малиганович
Члан клуба
Posts: 200
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:23 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Војводина

Post by Хлад Малиганович »

И још нешто... сутра, тј данас, ако ми бог да да ме пут нанесе ка Маракани, после дуго времена, ја ћи ићи на СЕВЕР, на једино што Зведу држи на свету.

Zaista ne mogu da te razumijem koliko god da se trudim. Dok se Žika ne pojavi dobio si ban od 1 mjeseca, ali da se mene pita dobio bi trajni. Sve mogu da shvatim, ali ovako niske udarce ne mogu. Dacha
C'mon Yano, c'mon honey, let's sell the house.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 15. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Војводина

Post by Ганац »

Evo još malo Bojaninih čarolija:

Image
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Војводина

Post by Najdoski dr. Ilija »

Hvala, takodje!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 15. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Војводина

Post by Ганац »

Hvala, pa da i ja tebi i ostalim Ciganima čestitam:Cigani, braćo, srećna nam jesenja titula.
E jbg ako je mantra izgleda slaba.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 15. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Војводина

Post by garnett »

TAKO JE BRE!!!
PUSI *** NIKOLICU, PUSITE *** GROBARI!!!
Locked