Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by carapan »

Ma slazem se sve, da je srece da oni razmisljaju kao mi obicni navijaci..

Ali, i pored svega, ja sam nekako ubedjen, i verujem, da ce Lukovic doci..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Najdoski dr. Ilija »

carapan wrote:Komso, ne kazem da nije, to je uzasno velika lova, ali ima li ista vece od igranja za klub koji navijas srcem? Odradis ovde godinu dana, i nadjes sebi neki hleb u Kini, Kataru, mozda i nekoj jacoj ligi, i sve super.. POmogao si svom klubu da bude prvak, igras kvalifikacije, puna Marakana.. I onda sebi nadjes neko uhlebljenje fino..

Ili samo pare, i debela klupa Zenitova..
Луне је већ играо у Звезди, освајао титуле, играо Европу док Нине то тек сада покушава.
Наравно то што је урадио Нине сврстава га, по мени, у категорију бесмртника!
Много је било оних који су играли у Звезди и освајали титуле а да их се сада једва и сећамо!
Ако Луне и разреши ситуацију са Зенитом имаће он много бољих понуда од наше а сама његова жеља да се у том случају врати је за мене довољна за велико поштовање!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Ганац »

Čarapan razmišlja srcem i to je svima nama blisko a realno, igrač koji zabode dva ugovora iz kojih je dobar recimo 2m evra samo po osnovu kamate ima za miran i bogat život, problem su oči i glad za novcem, e tu nema spasa.Nine je čovek koji je sebi sastavio listu onoga što u životu treba ostvariti i jedna od tih stvari je i da zaigra u dresu Zvezde i tu se završava sva priča oko para( pare je zaradio u ranijim ugovorima)sada igra za svoju dečačku ljubav (Zvedzu).Svi ti "veliki" Zvezdaši mogu da žrtvuju jednu godinu svoje karijere u novčanom smislu (bar toliko duguju Zvezdi), a Zvezdi bi to mnogo značilo na putu oporavka.
Last edited by Ганац on Thu Jan 09, 2014 11:36 am, edited 1 time in total.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by dacha od bosne »

Odosmo u off, ali se slažem sa tobom Ganac
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ја се на пример питам зашто Пантелић није одиграо опроштајну сезону у најдражем дресу?
Бар он каже да му је најдражи!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
dr.nele
Новајлија
Posts: 31
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:35 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by dr.nele »

ja se cudim kako Zvezda nema dobar odnos sa bivsim igracima godinama.Nije to samo sada imam tempo iz 92. gdje je veliki naslov Zvezda me ipak prevarila Pancev izjavljuje.Mihajlovic, Pantelic, Piksi, Rambo Stankovic... niko da zavrsi ovdje karijeru.Kladim se da ce i Ninkovic kad zavrsi ovdje svoju djecacku zelju bjezati od nas.Svi ovi igraci su mogli da prozive drugu mladost da su sezonu na kraju karijere dosli ovdje puni para svega bas da prozive jos malo u slavi.Nece niko jedino Dejo je dosao to je ozbiljan problem i govori da nesto tu nije u redu.Ali to svakako nije tema sada :offtopic: pripreme nadam se da ce otici maksimalno 25 igraca i da cemo se ozbiljno uigrati.Ima ovaj tim potencijal ako se sredi odbrana samo da nas zaobidju povrede i bit ce dobro.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Najdoski dr. Ilija »

Кренили су, ај помози Боже!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by lucky#13 »

Nije isto kad se na sprske njive i svlacionice bez tople vode,lose sudjenje vrate partizanove vedete Ilic,Smiljanic i kompanija i kada treba zvezdi da se vrate Pamtelic,Zigic,Jankovic,Vidic,Stankovic... Ako razumes sta hocu da kazem
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by trotter »

Ova situacija kada se u svakom prelaznom roku prizivaju bivši igrači samo je posledica haosa u kome se nalazi fudbalski klub. Uz pametan i pošten rad ne bi bilo uopšte potrebe za bivšim igračima. Strategija koja se zasniva na nerealnim početnim uslovima na duge staze ništa neće doneti.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by carapan »

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 8936_o.jpg

Provericu.. Ali ovaj decko, izmedju Bajka i ovog u dzemperu je sin mog gradonacelnika, potpredsednika SNS-a Bratislava Gasica, koji ovih dana ne silazi sa malih ekrana... Cisto da se zna kako SNS linija, dovodi igrace u klub..

A za Zvezdu para nema, jel?

A za Luku Jovica, jos nije vreme.. Ok ! :povraca2:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Billy Bright
Новајлија
Posts: 77
Joined: Mon May 27, 2013 9:24 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Billy Bright »

po zvanicnom sajtu, ovo su 3 omladinca koja idu na pripreme:

Марко Грујић, Михајло Ристић и Лазар Митровић.

juce je bio tekst u mozzartu u kom najavljuju grujica, ristica i jovica. danas se umesto jovica pojavio taj mitrovic, jel zna neko sta igra taj decko?
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by carapan »

Taj MItrovic je doveden valjda letos, pa je imao povredu istu kao Laza nas..

Ono je definitivno, sin potpredsednika SNS-a iz Krusevca, a sami pretpostavite preko koga je tu gde jeste.. Ja sam verovao, duboko u sebi, da smo mi klub jos uvek..Posle ovog danas, tvrdim da od tog kluba stoji samo ime..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Billy Bright
Новајлија
Posts: 77
Joined: Mon May 27, 2013 9:24 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Billy Bright »

adzo, vrati se, sve ti je oprosteno...
Locked