Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Dennis Rodman »

Zvezdaš. Robista.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by carapan »

Ma bio bi skandal da ga ostave.. Ali..

Sa jedne strane, imas njega u trenerci, i za njega ima mesta na prozivci, a za Luku JOvica nema ?! A posle se pitamo, zasto deca odlaze.. Pa i ja bi moje odveo, da se neko ovako ponasa..Evo, Vam partije, pa se jbte sa njima.. prvo smo isli na predizborne mitinge kao klub, sada dovodimo i ovakve rekreativce..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Il genio »

Najdoski dr. Ilija wrote:Јел бар штоФер? :truba:
Polivalentan igrac, podjednako lose pokriva sve pozicije, Kokezin Stevica Reljic.
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Dennis Rodman »

Kad god pomisliš da nema niže, Zvezda dokaže suprotno. Mi tačno dok se ne ugasimo u beton ligu, nećemo ozdraviti. Srećom, kako je krenulo možda i to vidimo uskoro :shock:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Najdoski dr. Ilija »

Прави разлику, одличан у игри 1 на 1, 1 на 2 па чак и 1 на три!

Image
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Либурнија »

Шта Кокезин, па Џаја је одговоран за прелазни рок! Џаја је довео и Оњила...:nene:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by carapan »

Admini..Jel moze anketa dal nam u klubu treba sin rekreativac potpredsednika SNS-a? :D

A smejali ste se meni, kakve igrace imam u mom timu, a? Sutra saljem stopera na probu.. :mrgreen:

Tako je Liburnija.. Dzaja doveo Onjila, i ovog Gasica..Dzajo, Dzajo...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Dennis Rodman »

Kakva anketa, nemojte kad je klub sprdnja da sprdnju i od foruma pravimo :o
Bolje anketa "Za koliko priželjkujete krah uprave - sutra, prekosutra, juče?"
Zvezdaš. Robista.
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by lucky#13 »

Ljudi ja Vas molim sve koji su iz Bg, ajmo da se skupimo, napravimo neki transparent i da sacekamo ove grobare naseg kluba s tim!
Ovo je bruka i sramota. Dok god mi cutimo,bice nam sve gore i gore.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by carapan »

A sada ozbiljno..

Klub nam je preko noci preuzeo Aca Vucic, iz SNS-a, i tu doveo ljude od poverenja, takodje iz te partije.. Sve ostalo znate, sta i kako se desavalo, da se ne ponavljam.. vreme je, da zvezdaski narod, jasno i glasno, na prvoj utakmici, poruci javno, sta misli oko svega toga, i da glasno skandira protiv !!

Grobari, kada su zapretili glasovima, dobili su pare za kosarku.. I to koje pare.. Cak vise ih nema ni na listi duznika za porez.. A mi? Mi smo postali prcija partijaska, gde se klub kao mecka vodi po predizbornim vasarima, i gde se u klub dovode tatini sinovi poluamateri ! Mi smo kao klub zarobljeni od jedne partije, i drugog puta nam nema braco zvezdaska... Ili da jasno i glasno kazemo, sta im mislimo, ili da se sakupimo, jedne noci, jer sta su oni bolji od nas, i preuzmemo klub, kako ne bi dozivljavao ovo sto dozivljava, i da onda dodje PPV i objasni nam neke stvari..

Kao covek koji voli klub srcem, dusom, kome su ovih dana nasli i neku bolestinu, vise ne mogu da gledam i slusam sve ovo, jer mi je muka !!! Prosto sam zanemeo, i nemam reci kako se osecam...Sve ono u sta sam verovao, jednostavno mi je ostalo popisano i ukaljano..

A verovao sam im da vole Crvenu Zvezdu...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Il genio »

Либурнија wrote:Шта Кокезин, па Џаја је одговоран за прелазни рок! Џаја је довео и Оњила...:nene:
Potpuno je nebitno da li je Dzajin, Kokezin, Covin ili Ivicin, svima njima Zvezda sluzi kao sredstvo za ostvarenje nekog licnog interesa, koji se kosi sa interesima kluba. Prema tome, ista su to govna.
Ljudi ja Vas molim sve koji su iz Bg, ajmo da se skupimo, napravimo neki transparent i da sacekamo ove grobare naseg kluba s tim!
Ovo je bruka i sramota. Dok god mi cutimo,bice nam sve gore i gore.
+1
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by carapan »

A hteli ste da Toncev i Kokeza, donesu pare u klub za igrace? E pa ovako se to naplacuje, jbga..

I ja cu do Beograda, ovih dana, pa ako nesto pravite, i na mene racunajte to oko transparenta...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Billy Bright
Новајлија
Posts: 77
Joined: Mon May 27, 2013 9:24 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Billy Bright »

ovaj mali prednjakna je tacno doso mijovicu leba da preotme...
User avatar
Timotije
Новајлија
Posts: 28
Joined: Mon May 27, 2013 10:05 am

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Timotije »

Il genio wrote:
Najdoski dr. Ilija wrote:Јел бар штоФер? :truba:
Polivalentan igrac, podjednako lose pokriva sve pozicije, Kokezin Stevica Reljic.
Izvini, Stevica je profesionalni fudbaler. Kakav-takav, ali ipak fudbaler. Za razliku od ovog.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Il genio »

I mi smo pre 4 godine bili profesionalni klub,. Kakav-takav ali profesionalni, igraci su igrali za plate a ne iz ljubavi. :D

Salu na staranu, slazem da je ovo skandal nezapamcen.
Locked