Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Locked
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Najdoski dr. Ilija »

Доста је било одмора и празновања.
Сви знамо да летње припреме скоро да нисмо ни имали, тренер је дошао тек при крају.
Сада је ту од почетка а и многи од играча ће први пут од како су у клубу проћи целе припреме заједно.
Вероватно на прозивци неће бити нових лица а још увек се незна ни где ће се први део припрема обавити.
Постоји могућност да то због финансија буде у Београду а други део у складу са спонзорским уговором са Термама Чатеж, Словенија.
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by crazynorth75 »

Zvezda kreće u petak, pojačanja još u magli...
mozzartsport.com
Crveno-beli su u obavezi da isplate dugove prema Vešoviću, Mladenoviću i Kaduu, koja iznose 243.000 evra, kako bi potencijalna pojačanja mogla da budu registrovana za proleće

Image

Fudbaleri Crvene zvezde će u petak započeti pripreme za prolećni deo sezone, a na prozivci treneru Slaviši Stojanoviću najverovatnije se neće pojaviti nijedan novi igrač. Upravi kluba cilj je dovođenje dva kvalitetna štopera, kao i desni bek, koji bi nadomestio odlazak Marka Vešovića.
Najbliži dolasku na Marakanu za sada su nekadašnji štoper crveno-belih Bojan Miladinović i doskorašnji bek Jakodine Duško Dukić, koji su slobodni igrači.
Zvezda je još ranije želela u svoje redove da dovede Aleksandra Lukovića, Milana Biševca i Vujadina Savića, ali kako od svega toga najverovatnije neće biti ništa, izbor je pao na Miladinovića, čiji bi status trebao da bude poznat do kraja radne nedelje. Pored njega, jedna od mogućih opcija je i Ognjen Vranješ, koji takođe nema klub.
Crveno-beli su u obavezi da isplate dugovanja prema Vešoviću, Mladenoviću i Kaduu, koja iznose 243.000 evra, kako bi potencijalna pojačanja mogla da budu registrovana za proleće.
Posle testova i uvodnih treninga stručni štab i rukovodstvo crveno-belih odrediće destinaciju za prvi deo priprema, a postoji šansa da to bude i Beograd, s obzirom na vremenske uslove. Drugu fazu priprema izabranici Slaviše Stojanovića obaviće na Kopru, gde će već biti kristalno jasno na koji će sastav slovenački strateg moći da računa u šampionskoj borbi.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by lucky#13 »

Pojacanja su sve, samo ne u magli. Ali necu da mnogo trtljam o tome. Vec je trebao da stigne jedan,ali je zapelo oko para.
I posle ce nam opet biti trener kriv sto nemamo stopere ;) Samo toliko...
User avatar
NikolaCzv
Новајлија
Posts: 92
Joined: Thu Sep 19, 2013 8:58 am

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by NikolaCzv »

lucky#13 wrote:Pojacanja su sve, samo ne u magli. Ali necu da mnogo trtljam o tome. Vec je trebao da stigne jedan,ali je zapelo oko para.
I posle ce nam opet biti trener kriv sto nemamo stopere ;) Samo toliko...
Jel bar stvarno pojacanje ili kao do sad, ako to mozes da otkrijes?
Saaaamo tiiiiii !!!
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by lucky#13 »

Vec sam napisao nekome na pm , pa mogu i ovde...
pojacanja u fazonu, idem svaki dan u crkvu i palim svecu da se Lukovic odrekne para i dodje kod nas. Toliko smem da ti kazem ;)
User avatar
NikolaCzv
Новајлија
Posts: 92
Joined: Thu Sep 19, 2013 8:58 am

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by NikolaCzv »

lucky#13 wrote:Vec sam napisao nekome na pm , pa mogu i ovde...
pojacanja u fazonu, idem svaki dan u crkvu i palim svecu da se Lukovic odrekne para i dodje kod nas. Toliko smem da ti kazem ;)
Sve mi je jasno. Samo sto mislim da Lukovic dolazi.
Saaaamo tiiiiii !!!
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by lucky#13 »

Ja se isto nadam.

Mada se prica da ima 750k razloga da ne dodje. Na godisnjem nivou 1.5M Ne mogu da ga krivim ipak su to ozbiljne pare,a njemu i poslednji ozbiljan ugovor.
User avatar
NikolaCzv
Новајлија
Posts: 92
Joined: Thu Sep 19, 2013 8:58 am

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by NikolaCzv »

lucky#13 wrote:Ja se isto nadam.

Mada se prica da ima 750k razloga da ne dodje. Na godisnjem nivou 1.5M Ne mogu da ga krivim ipak su to ozbiljne pare,a njemu i poslednji ozbiljan ugovor.
Da se ja pitam dao bih mu 80% od njegovog narednog transfera i neku platu koju mozemo da mu priustimo a da igra kod nas bar godinu dana.
Saaaamo tiiiiii !!!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by carapan »

Kao što je odranije poznato, jedinu prepreku na putu povratka predstavlja ostatak ugovora koji Luković ima sa Zenitom. U ruskom prvaku su voljni da ga odmah puste na "Marakanu" bez naknade, ali bivši srpski reprezentativac ne želi da se odrekne svih zagarantovanih zarada, pa će s upravom pokušati da postigne sporazum kojim bi obe strane bile zadovoljne.
OK, pare i sve..Ali, zar ih nema dovoljno? Zar nije zaradio do sada, pa da mu to bude prepreka dolaska kod nas.. Ako te klub pusta, odmah, sedaj na avion, dolazi u tvoju Crvenu Zvezdu, zauzmi mesto u stoper liniji, i daj pomazi da budemo sampioni.. Pare ce doci, pre ili kasnije jbga..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Najdoski dr. Ilija »

Брате непостоји човек на кугли земаљској коме нетреба 500-600к!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by dacha od bosne »

Ja baš to htjedoh da napišem. U vremenu u kome živimo, teško se neko odriče tolike cifre.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by carapan »

Tacno da ne postoji, mozda medju nama smrtnicima, ali zar ih nema dovoljno? Zar nije zaradio do sada, nego ce tih 500-600.000 da mu spase zivot?

Jedan je Milos Ninkovic, izgleda...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Najdoski dr. Ilija »

Наравно, један је Нине!
А ових других нема ни међу смртницима ни међу "бесмртницима"!
Олако се ми гађамо кинтом, 500 000 јура је велика пара и за богате!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by carapan »

Komso, ne kazem da nije, to je uzasno velika lova, ali ima li ista vece od igranja za klub koji navijas srcem? Odradis ovde godinu dana, i nadjes sebi neki hleb u Kini, Kataru, mozda i nekoj jacoj ligi, i sve super.. POmogao si svom klubu da bude prvak, igras kvalifikacije, puna Marakana.. I onda sebi nadjes neko uhlebljenje fino..

Ili samo pare, i debela klupa Zenitova..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by dacha od bosne »

Čarapane, nisu oni navijači pa da razmišljaju kao mi. Na kraju krajeva, jako je malo naših igrača koji su se u posljednje vrijeme vratili da igraju zbog ljubavi prema Zvezdi. U komšiluku su se vratili jer ih niko neće u inostranstvu. da ih hoće, ne bi se ni oni vraćali.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked