Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by lucky#13 »

Nece da rizikuju
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Beara_Vladimir »

lucky#13 wrote:Dok je Krneta u timu necu da idem na fudbal uopste. BOJKOT!
Nama bre i smederevo daje gol!

Bojkot zbog Krnete? Baš lepo. Kao da je Krneta kriv što nam je odbrana takva kakva je. Osim toga, bilo je i lošijih igrača od Krnete.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by lucky#13 »

Pa nisam ja kriv sto je losa odbrana,vec onaj ko igra. Reci mi koji su to losiji od krneta? Pa Slavoljub i Tutoric su izmislili fudbal za Lazica i Krnetu. Nikad gore igrace nismo imali u stubu odbrane,a to se uostalom vidi i po primljenim golovima.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by dacha od bosne »

Laki, brate, Krentu gura trener, kao što ga je gurao i Robi. Oni vjerovatno vide nešto u njemu, jer inače bi morao da vjerujem da igra zato što to neko treći hoće, a mislim da nije to u pitanju. Zato nema smisla takva vrsta bojkota :)
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by crazynorth75 »

Pa dobro nije igrao Pavićević, zato je igrao Krneta, a kod gola je ispala komplet odbrana, a ne samo on. Ne razumijem čemu sad tolika drama...kad se vrati Savo igraće on i Kelhar, tako bar meni djeluje.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=exHzVsJkEbU[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Beara_Vladimir »

lucky#13 wrote:Pa nisam ja kriv sto je losa odbrana,vec onaj ko igra. Reci mi koji su to losiji od krneta? Pa Slavoljub i Tutoric su izmislili fudbal za Lazica i Krnetu. Nikad gore igrace nismo imali u stubu odbrane,a to se uostalom vidi i po primljenim golovima.

S obzirom kroz šta je prošao kada je Robi otišao, dobro on i igra. O poređenju sa tandemom Đorđević - Tutorić stvarno ne bih. Sve da Krneta i jeste takav kakvim ga predstavljaš, nije kriv on, nego je kriv onaj ološ iz Uprave kluba što nije doveo boljeg igrača od njega. Ne vodi sigurno Krneta transfer politiku, nego kriminalci u Upravi.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
brigate BL
Новајлија
Posts: 79
Joined: Sat Apr 06, 2013 5:53 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by brigate BL »

Svoje sanse je Smederevo napravilo preko Ljube Nenadica, i kod gola i kod prodora je zakasnio on.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Либурнија »

Тачно, код обје ситуације испао је Ненадић. Оно што ми се свакако много свидјело је Келхаров асист Мрђи код првог гола, није била насумице избијена већ је човјек баш погледао. Као и акција Лазе и пас код 3. гола, све кроз средину.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Константин »

Аууу Љубо дефанзивно скроз побугљен, таман констатовао прошлу да му центаршут није катастрофа а боље је за почетак да не иде напријед.
Оно што ме још брине што ми се чини да тренер иначе има проблем са слагањем одбране. Просто не могу да схватим да код прекида немамо дисциплину да свако има свог човјека.
Врста која изумире
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Либурнија »

Проблем је што он није испао када је кретао напријед већ на нашој половини, оба пута када је стајао у линији. На Маракани је терен велик па ту грешке код постављања и недостатак брзине итекако упадају у очи.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by crazynorth75 »

Zato bih ja volio da je istrpljen mali Brajović na lijevom beku, on bi možda pravio slične greške, ali bi to bio zalog za budućnost. Kod Ljube je vjerovatno primjetno i poduže neigranje takmičarskih utakmica, pa usljed toga i takve greške, a i nadati se da će Džonija mimoići kartoni i povrede. Inače, lijepe su bile akcije kod golova, lijep Milijašev gol, posebno mi je drago i zbog gola Rakića, značiće mu to za samopouzdanje nakon povrede.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by carapan »

Kakav je ovaj Lazovic igrac sve ti jbm.. Igracina !!!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Либурнија »

И не само то, него је испао и човјек. А фудбалских квалитета што се тиче, ладно може да оде у Арсенал.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Dennis Rodman »

Lazović je živi spomenik nesposobnosti Lukić - Ađa - Vesić uprave. Njemu i Ninkovu su majstori zanata oborili vrijednost na neke smiješne pare, parsto hiljada. Otjerali Pižona, doveli Kratka Ostanića, otjerali Lazetića, vratili carinika Koromana, otjerali "skupog" Evandra, vratili u svakom smislu skupljeg Milijaša...
Zvezdaš. Robista.
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by redneck »

Ako se gura krneta po menadjerskim linijama mesto Pavicevica ,
koji je roberto karlos za ovog nesretnika,
svima im u upravi treba jebati mater.
Nenadic no comment.
Daj Gospode da dobijemo javor,pa da raskinemo ugovor sa ovim nesretnikom.
Milunovic i Kasalica nisu prodati.
Od sve bulumente poluigraca i luzera koje su u klub navukli celavac iz sopota, kockar.
jedino Lazovic je igrac.
Rodicu se kad odu kojekude.
Kako zadnja linija ne moze da se krece sinhronizovano,srce me jebeno boli.
Jedan bek 3 metra ispred drugi dva centralni po metar.
Niko da drzi liniju.
Nekad im je Zenga vezivao trakice da trce sinhronizovano
Locked