Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Locked
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by lucky#13 »

Ono sto mene brine je da opet na pripremnim tekmama igra 30 igraca, non stop se nesto menja, a prvenstvo samo sto nije pocelo.
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Dennis Rodman »

brigate BL wrote:Ne znam meni je prvo poluvrijeme bilo bas lose i nepovezano.
Kapiten ko kapiten igra svoju igru, mada zaista moram primjetiti da vise trci i trudi se ali mu treba zabraniti ispucavanje lopti prema spicevima
Sloboda je inace drugoligas ali je u prelaznom roku dovela nekoliko odbirh igraca iz Premijer lige i nisu bas toliko losi
Ono sto me cudi da ne pokusamo je na sredini

Tenk kapiten

Laza Ninkovic Pecnik

Dauda (Mrdja)

Dobili bi veliku probojnost na krilima, cak bih stavio u pojedinim situacijama i Gogica umjesto kapitena
Kovačević je i jesenas morao čuvati i kapitena, trčati za dvojicu, šteta opterećivati momka. Milijaš bi bio najkorisniji na poziciji igrača nekog kineskog drugoligaša, a ovako kod nas, ne smije imati jednu od bitnijih uloga. Najbolji je bio u derbiju, kad se ubacivao u završnicu i dao i gol. Tu iza napadača nije katastrofa ako ispadne, a može mu s vremena na vrijeme sjesti na ljevicu, jedino što mu je ostalo od fudbala.
Zvezdaš. Robista.
brigate BL
Новајлија
Posts: 79
Joined: Sat Apr 06, 2013 5:53 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by brigate BL »

Naravno svako ima pravo na misljenje nema potrebe za izvinjavanjem :lol:

Mi imamo jako spor prenos lopte iz odbrane u napad u nekim situacijama se prosto cini da Ninkovic nema s kim da igra. On jednostavno sa nekoliko brzih dodavanja moze da napravi visak (pravi ne Adzin :) ) i u tome je najjaci jer odlicno prati igru . Medjutim problem je staticna igra ostalih gdje je prinudjen na povratne lopte i cekanje da se neko ubaci.
Nejc i Laza itekako traze loptu , posebno u prostor i tu trebamo traziti neke sanse u kontrama

Inace iako je igrao kratko Rakic mi je djelovao skroz OK. On je u Bundes ligi itekako znao da zagradi loptu ,da se ubaci iz drugog plana iako nije imao golgeterski ucinak. Takodje Rajkovic pozitivan utisak. Volim kad golman prati igru i izlazi van peterca. Imali smo velikih problema u skoku a cini se da cemo to rijesiti sa dovodjenjem pre svega Kehlara
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Najdoski dr. Ilija »

Велико је питање шта је боље за тим, где ставити Нинета и Кепа!?
Реално, Нине много боље игра на малом простору.
Неколико голова смо дали после његових прецизних пасова ка нападачима.
Али с обзиром на чињеницу да Кеп мора да игра можда је боље да Нине игра мало повученије организатора игре а Кеп иза шпицева.
Тако би спречили да Мики са наше половине дува лопту а кад је добије ближе голу тек тад неможе да бунари већ мора да покушава да је провуче до нападача!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Najdoski dr. Ilija »

Шта је циганијо, нико некоментарише данашњих 4:2?
Једва чекам да се јави Чаво да видимо од чега је Келхер!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by crazynorth75 »

Gledamo košaricu, pa ćemo ondak i jedno i drugo :srbinosm:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
chavo
Новајлија
Posts: 52
Joined: Mon May 13, 2013 10:39 am

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by chavo »

Najveća greška današnje utakmice je tandem u sredini Milijaš-Kovačević. Nema šansi da oni smisle nešto pametno na sredini, nema tu ni K od kreacije. Aci to u neku ruku nije ni posao, kapiten ne može da izdrži ni poluvreme, grešio je u dodavanjim , kasnio u defanzivi, slao bunar lopte,...Gogić na sredini ništa bolji, još što izgleda neokretan.
Bajko na golu nesiguran kod raznih prekida, linijaš teški i to nikako nije dobro.
Mijailović dobar u defanzivi, retko se ubacivao napred.
Krneta i Pavićević dosta sigurni.
Petković dobro saradjivao sa Lazom, mada se nije ni on previše ubacivao napred.
Za kapitena sam rekao sve, Aca dobar u defanzivi, ofanziva mu ne leži ( barem danas nije ), mada je istina da je pretrčao dosta.
Pečnik dosta dobar, izborio penal kad se borio za loptu. Dao gol posle sjajnog prodora Laze i asistencije njemu u peterac.
Laza najbolji na terenu, vozio slalom ko da je na ZOI. Samo da nastavi tako.
Kasalica dosta dobar, tražio je loptu i na krilu, dok se Dauda bezveze vraćao na sredinu. Kasalica posle prodora po krilu ušao u 16 i asistirao Daudi koji je lagano zabio.
Rezerve : Rajković branio oko 15 minuta, Nenadić slao 2 precizna centaršuta, od tandema Martinović-Kelhar je bio Dejan daleko sigurniji, Novaku je pravio Pučko malu decu. Cilinšek igrao samo defanzivu, mislim da nam ne treba. Vukan igrao na levom krilu, iz prve je jednom sjajno izbacio Daudu u gol priliku, ali je Abi uprskao stvar. Gogić na sredini ništa, Jokić igrao premalo, Onjilo igrao na krilu i napadu, takodje loš. Rakić i Mihajlović odigrali malo, Rakić je posle prodora Vukana petom probao zabiti ali je lopta otišla preko.
Ne znam da li sam koga zaboravio, uglavnom nismo odigrali dobro, pravili su nam probleme njihovi brzi igrači - Galešić, Pučko,Lotrič.
Fascinantno mi je to, da igrači ne znaju uputiti loptu u prazan prostor. Skoro sve su završavale daleko od napadača. Tu smo tanki, ali nam zato ide bunarenje.
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Stenly »

Cavo objasnio, dakle ne valja.

Cilinseka neko gura da ostane kod nas nema trece. Juce je Dzaja nesto kao, dobar ovaj Cilinsek, mislim se, dobar dobar...hm...

Steta za Rajkovica ali Slave nema muda da makne Bajka, tipa nas najbolji igrac jesenas...hm...

Valjda Slave zna sta radi, dobro ovde je jos muljao, probao stopere i td...

Krnetu si pohvalio, OK, videcemo...Msm da ce ipak Pavicevic/Kelhar na stopere. Krneti nesto fali i to tako godinama, slab je u skoku to stoper ne sme da dozvoli...

Dauda mi je nekako mlak, mlitav, kao da ga mori nesto...
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Либурнија »

Код другог примљеног гола испадање из аутобуса..
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by lucky#13 »

Arauho ide na POZAJMICU! Bogu hvala poslusan je trener i decko nije oteran! Treba obavezno da mu se nadje ekipa u kojoj ce igrati SVAKU utakmicu.
Tog decka nije imao ko da brani u klubu i on mora na pozajmicu, a ova kompanija sticenika moze da odbije bez pardona :)
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by garnett »

ja ovako, malo upadam nenajavljen.. a kad uopste pocinje prvenstvo? :mrgreen:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by crazynorth75 »

Ooo neka te, neka, izvoli uđi. Ma ne moraš se izuvati. :mrgreen: A prvenstvo počinje 23.02.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by garnett »

:mrgreen: pa to jos malo, pa sad ce... mucos gracias :mrgreen:
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Константин »

Оба примљена гола као и многи јесенас. Први након полубалона (уопште није био добар и оштар центаршут) и након лошег постављања осбране, други 2 на 5 и не знамо се одбранити. :roll:
Врста која изумире
Locked