Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Nolle »

lucky#13 wrote:
redneck wrote: Drz se ti kosarke i Wasserman media group.
Lose su ti ljudi rekli.
Sve izmene na skoro svim pripremnim je trener radio u 66 min.
To je neko vreme u utakmici kad telo oseca najveci zamor.
Srpske ekipe obicno najvise padaju upravo u ovom intervalu.
Nije trener kriv sto ne mogu ovi iz uprave da angazuju pravog kondicionog i da ga rasterete kasalice miluna i radmilovog malog i sto nemamo naprednog omladinca na levom beku nego igra onaj sto ga prosinecki dovede za stolice.
1. Prvi bold ne razumem
2. U samim izvestajima s meca sam citao da je veliku vecinu menjao odmah na startu 2 poluvremena,nisam izmislio. (mondo,zurnal,sportal). Ako nije bilo tako,onda super. VIdecemo ubrzo na kom su nivou.

Ja koliko znam mi imamo trenera koji je zaduzen za kondiciju,decko je valjda zavrsio DIF i non stop je na obukama van Srbije.

Čepezović? Njemu Milijaš govori koliko se trči. :D Da oni vrate komandosa Radakovića, Milijaš bi otišao u roku od 5 minuta iz kluba. :)

Koliko vidim, juče su igrali Slovenac i Sava pozadi. Da li je neko gledao utakmicu da kaže kako su izgledali. Na klipu sam video jedan kiks Kehlara, pa se na to nadovezao i Džoni, gde su onda oni imali šansu. Mene zanima celokupan utisak, ako je neko gledao utakmicu?
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Il genio »

Nolle wrote: Čepezović?
:lol:

Cepzanovic
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Nolle »

Lepo meni redneck kaže, basketa da se držim. Sreća, pa mene nije povezao sa Raškovićem, kao što je i Lakija. :)
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by redneck »

Nije Dzoni nego nenadic.
Nema cele utakmice.
Inace ova uprava je jebeno morala da proda kasalicu i milunovica,da posalje na kaljenje jos njih jedno 5-6 i da raskine sa 3-4.
Na marakani da na treningu bude max 24 igraca.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Константин »

Био снимак синоћ на СОС-у гледао сам додуше само ПП. Мучени Љубо Ненадић боље изгледа него 7 пута скупљи Бригел (да не спомињем дешњака Рељу Марадону којем сада прикупљамо паре за дуг), имао 2 јако писмена центаршута у шеснеастерац, боља него Рајин мали (са друге стране додуше) који се вјежбао 4 године док није уваљан ко зна како у Италију. Дакле у оваквој Звезди може и мора нажалост ићи као бекап Мијаиловићу за којег се бојим да га неће мимоићи повреде.
Врста која изумире
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by redneck »

Nolle wrote:Lepo meni redneck kaže, basketa da se držim. Sreća, pa mene nije povezao sa Raškovićem, kao što je i Lakija. :)
Nisam tebi rekao da se drzis basketa,jer su tvoja pitanja vezana za fudbal relevantna.
Lakija nisam ja povezao sa raskovicem vec je on sam napisao da ima poslovnu saradnju sa istim.
Kad su Cova i Radonja oterali francusku sobaricu i defanzivnu rupetinu,koju dj jagoda skoluje sad u francuskoj,
nije eticki se stavljati na neciju stranu zbog poslovne saradnje sa istim.
Nevezano za ovu raspravu,ko je gledao srpske ekipe u evropi,
je mogao da primeti ogroman fizicki pad koji se desava od 60-70 min.
Kao da citava ekipa udari u neki fizicki blok,skoro svi deluju kao izduvan balon.
Uprava je kriva jer nisu nasli pare za pravog kondicioniog kog je trener trazio.
Zbog raznoraznih interesa,uprava je kriva jer nije rasteretila trenera od 4 tzv napadaca,3-4 tzv omladinca,omege i kompanije.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by crazynorth75 »

redneck wrote:
Nolle wrote:Lepo meni redneck kaže, basketa da se držim. Sreća, pa mene nije povezao sa Raškovićem, kao što je i Lakija. :)
Nisam tebi rekao da se drzis basketa,jer su tvoja pitanja vezana za fudbal relevantna.
Lakija nisam ja povezao sa raskovicem vec je on sam napisao da ima poslovnu saradnju sa istim.
Kad su Cova i Radonja oterali francusku sobaricu i defanzivnu rupetinu,koju dj jagoda skoluje sad u francuskoj,
nije eticki se stavljati na neciju stranu zbog poslovne saradnje sa istim.

Nevezano za ovu raspravu,ko je gledao srpske ekipe u evropi,
je mogao da primeti ogroman fizicki pad koji se desava od 60-70 min.
Kao da citava ekipa udari u neki fizicki blok,skoro svi deluju kao izduvan balon.
Uprava je kriva jer nisu nasli pare za pravog kondicioniog kog je trener trazio.
Zbog raznoraznih interesa,uprava je kriva jer nije rasteretila trenera od 4 tzv napadaca,3-4 tzv omladinca,omege i kompanije.
Meni samo nije jasno zašto ti na svakoj temi ponovo potenciraš priču oko Šilba, sad bih ja tebi trebao da napišem da nije ni defanzivna rupetina ni francuska sobarica, pa ti meni i ostalima da pojašnjavaš nečije veze sa Raškovićem i da mi obrazlažeš da jeste Šilb rupa i šupak. Mislim nema potrebe, em je oftopik, em se bezveze raspiruje 100 puta viđena rasprava, em povezuješ nekoga sa nečim što uopšte nije tema i tako dalje i tako bliže...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by lucky#13 »

redneck wrote:Nisam tebi rekao da se drzis basketa,jer su tvoja pitanja vezana za fudbal relevantna.
Lakija nisam ja povezao sa raskovicem vec je on sam napisao da ima poslovnu saradnju sa istim.
Kad su Cova i Radonja oterali francusku sobaricu i defanzivnu rupetinu,koju dj jagoda skoluje sad u francuskoj,
nije eticki se stavljati na neciju stranu zbog poslovne saradnje sa istim.
Izvalio sam da ti bas volis da izvrces istinu i pricas onako kako je ti dozivljavas. Ja nemam nikakvu poslovnu saradnju sa Raskovicem,nisam nikakav agent. Ja sam bivsi kosarkas koji jednostavno zna neke od tih ljudi,pritom mi brat igra profesionalno fudbal u jednom velikom klubu pa zbog toga pratim i fudbal..
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by redneck »

lucky#13 wrote:
redneck wrote:Nisam tebi rekao da se drzis basketa,jer su tvoja pitanja vezana za fudbal relevantna.
Lakija nisam ja povezao sa raskovicem vec je on sam napisao da ima poslovnu saradnju sa istim.
Kad su Cova i Radonja oterali francusku sobaricu i defanzivnu rupetinu,koju dj jagoda skoluje sad u francuskoj,
nije eticki se stavljati na neciju stranu zbog poslovne saradnje sa istim.
Izvalio sam da ti bas volis da izvrces istinu i pricas onako kako je ti dozivljavas. Ja nemam nikakvu poslovnu saradnju sa Raskovicem,nisam nikakav agent. Ja sam bivsi kosarkas koji jednostavno zna neke od tih ljudi,pritom mi brat igra profesionalno fudbal u jednom velikom klubu pa zbog toga pratim i fudbal..
Ok Lucky 13 ako ne postoji "conflict of interest' primi moje izvinjenje.
Bilo mi je cudno da covek koji napise da mu Covic plati operaciju i tako zdusno brani wasserman media group,da se u jeku bezocne pljuvacine po Covicu i upravi zbog francuske defanzivne fufice tako stavlja na stranu iste.
Pitao si zasto trener vrsi izmene u toku priprema i zasto mu igraju ti koji igraju.
Jednostavno imamo 7 tzv napadaca od kojih ima mesta za 4 ili uvrh glave 5.
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by lucky#13 »

Pa to je i problem o kome govorim. Imamo previse igraca pritom nemamo DR i DL iz omladinske skole koji mogu da budu back up i odigraju maksimalno 3 utakmice, to je bruka i sramota!

Inace nikad nisam branio Schilba ili pljuvao upravu vec sam pricao da se ne razilazi s igracem na nacin na koji smo mi to uradili,plus sam uvek price koje nisu istinite odmah odbacivao jer mi smo skloni zrtvovanju pojedinaca. Price da je Schilb katastrofa u odbrani su smesne,sam podatak da primamo dosta vise koseva od kada on nije u timu je za analizu. I nemoj da vise pricamo o ovome,za mene je ta tema zavrsena do kraja sezone i dobijenih rezultata. ;)
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by crazynorth75 »

Zvezdin poslednji test iza zatvorenih vrata
16 februar 2014 | 08:44(1) Twitter
Poslednji test pred nastavak takmičenja u Jelen Superligi fudbaleri Crvene zvezde imaće u nedelju od 14 časova.
Image
Na “Marakanu” dolazi Smederevo, a duel sa drugoligašem će biti zatvorenog tipa. Nakon toga, trener Slaviša Stojanović će izabranicima dati slobodan dan, dok od utorka crveno-bele očekuju poslednji ”radovi” i uigravanje postave za duel sa Javorom.
Zvezda je tokom drugog dela priprema u Portorožu savladala Domžale sa 1:0, Slobodu iz Tuzle 3:0, Koper sa 4:2, a za kraj je pala Gorica rezultatom 2:0. Duel sa ekipom iz Ivanjice na programu je u subotu, 22. februara.

http://sportal.rs/news.php?news=119464" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Nolle »

lucky#13 wrote:Pa to je i problem o kome govorim. Imamo previse igraca pritom nemamo DR i DL iz omladinske skole koji mogu da budu back up i odigraju maksimalno 3 utakmice, to je bruka i sramota!

DR - Jakšić, Legija
DL - Brajović
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Dennis Rodman »

Legiju su valjda dali nekome (Rad?), za Jakšića ne znam, ali teško da će dobiti priliku kraj mladog talenta Cilinšeka i vihornog Lazića.
Zvezdaš. Robista.
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by lucky#13 »

Dok je Krneta u timu necu da idem na fudbal uopste. BOJKOT!
Nama bre i smederevo daje gol!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by dacha od bosne »

Navodno povreda NIneta. Zna li neko nešto o tome?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked