Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Locked
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by carapan »

"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by crazynorth75 »

Ovo sa ovim anonimusom na pripremama je samo dokaz da se tzv ''trener'' i dalje ništa ne pita, tako da ja ne kontam ni šta će on tu uopšte? Luku su mogli povesti čisto da osjeti pripreme i rad sa prvim timom. Kondicionog trenera i dalje nemamo (osim ako Čepzanovića neko ne smatra kondicionim trenerom :smeh: ), pojačanja nam zavise od toga dal' će se naći ludak koji bi se odrekao 600, 700k evra da bi došao u ovaj cirkus. Tako da sve ovo ne amnestira apsolutno nikog iz uprave...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Najdoski dr. Ilija »

Крејзи Чепзановић ЈЕСТЕ кондициони тренер и то врло добро котиран у стручним круговима.
Неможе суд да се доноси на основу прошлих летњих припрема јер се није знало ни ко пије ни ко плаћа.
Већи њихов део нисмо имали ни тренера, то јест шефа стручног штаба који треба да планира и координира.
Сетите се како и када су скупљали играче а када је дошао Славе!
С ким је могао тада озбиљно да ради?
Дечка су ту буквално гурнули да се нађе и више је служио да играче загреје и истегне него да поради озбиљно на физици.
Он вуче тешку хипотеку Радована Радаковића који је у Звезди одрадио одличан посао.
Међутим већина која коментарише то чини на основу клипова са тренинга где виде да их је неко "разбио" од рада па су после тренинга повраћали крв.
Веруј ми да ја могу да им поставим полигоне и испланирам тренинг да после њега не би могли да се одпертлају али је то само оптичка варка.
Немојте погрешно да ме схватите, ја нетврдим да је Чепзановић кондициони за Ман. Сити или Реал!
Славе га је оставио у штабу, нека одради ове зимске припреме како зна и сам планира па ћемо да видимо нашта ће то на пролеће да личи!
Онда да му "судимо"! :travka:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by crazynorth75 »

Pa ja o Čepzanoviću donesoh sud na osnovu pripremljenosti ekipe na terenu koja je jesenas jako loše izgledala, a on je sa ekipom već godinu dana. Prije toga radio sa juniorima, a naravno da ga se gleda kroz Radakovića, kojeg nisu ni pokušali vratiti.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ја сам управо и навео могући и вероватан разлог зашто је то тако изгледало!
Знамо сви врло добро какве су нам биле летње припреме.
Радаковић је радио са другим људима у штабу и питање је дал је икоме пало на памет да га врати.
Ја бих у сваком случају подржао.
Мада, понављам, како су нам изгледале летње припреме тешко да би и Радаковић направио нешто више!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by crazynorth75 »

Meni bi bilo drago da Čepzanović odagna moje sumnje oko njega.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Najdoski dr. Ilija »

И мени такође, поготову што сам га оволико бранио! :smeh:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by carapan »

http://www.mozzartsport.com/vesti/ko-je ... -san/68611" onclick="window.open(this.href);return false;

Darjan Nedeljkovic.. Sjajno !!

Bata Gasic, ima sina Nikolu, mislim najjmladjeg, koji stvarno igra za mladje snage Napretka i stvarno kazu da je jako talentovan, dok ovaj Milan, ja iskreno prvi put cujem da on suta loptu..Iskreno.. I cela kuca im je zvezdaska, u to nema sumnje..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Beara_Vladimir »

Kod nas uvek cirkus! Čoveče, povedeš na pripreme dečka za koga niko nikad nije čuo čak ni da je profesionalni fudbaler. Osim toga, kad vidim da je neko ''talentovani štoper'' kosa mi se na glavi diže. Pa mi u poslednjih 10 godina i nemamo ništa drugo nego ''talentovane štopere''. Ništa ofanzivnije od zadnjeg veznog ne možemo da izbacimo. Ali dobro, to nije za ovu temu. Zvezdinoj deci, pre svih Luki Joviću, želim da odu odavde što pre. Neka idu negde gde će ih ceniti, i gde će igrati, a ne da ovde čekaju šansu nekoliko godina. Još mi je ljigaviji Kokeza, koji navodno nema veze sa ovim. Pa ko je onda obezbedio tom Gašiću da ide na pripreme? Nije se sigurno sam pojavio. Posle neka neko kaže da mi zaslužujemo bilo šta bolje od ovog blata u kome smo.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by carapan »

Da ne mislite da branim nekoga, ali vrlo je moguce da Kokeza nije imao nista sa ovim... Tako se bar prica..Nije on jedini SNS kadar kod nas u upravi..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Ганац »

carapan wrote:Da ne mislite da branim nekoga, ali vrlo je moguce da Kokeza nije imao nista sa ovim... Tako se bar prica..Nije on jedini SNS kadar kod nas u upravi..
I da nije imao veze sa tim, ipak je to potvrda da su svi "aparatčiki" ista govna i da ih treba posuti perjem i oterati sa Marakane bilo da su crveni, žuti, plavi, crni i ne znam ti ja više koje boje partijske.U Zvezdi postoji samo crveno-bela boja a pošto to njima nije prioritet već reklamiranje svoje partije imam samo dve reči: NAPOLJE BAGRO!!!!
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by carapan »

Evo, vec su neki i mediji objavili, pa i ja da kazem ono sto sam sinoc cuo..

Nebojsa Covic, je doveo ovog malog na probu, ne Kokeza !! Taj isti Covic, koji se jebava sa Shilbom, i koji je kako kaze, digao ruke od FK-a, jer se neki ugradjuju u procente ?!! Ma da..

I naravno za sve je Dzajic kriv..

I jos nesto..Bata Gasic, otac ovog Milana, je jako ucinio za Krusevac, dok je Gradonacelnik, to stoji.. To, mu niko osporiti ne moze, i da smo u ejdnom periodu bili mrak grad, on sada pokusava sve da postavi na svoje noge.. Cisto da znate o kom se coveku radi, mada nema veze sa ovom temom...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Billy Bright
Новајлија
Posts: 77
Joined: Mon May 27, 2013 9:24 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by Billy Bright »

rasplakali ste dete, zlikovci!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by carapan »

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... u-na-probu" onclick="window.open(this.href);return false;

Ljudi, imal ko katanac, al onaj poveci..

Jedan dan digao ruke od FK-a, drugi dan kadrira...Jel tako moze i u KK-u da neki amater dodje na prozivku prvog tima? odavno pricam, jos od sukoba Dzajic-Covic, da politicarima nikada ne treba verovati, jer oni su u kampanji i kada spavaju.. Vise cu da verujem Draganu Dzajicu, zvezdasu, nego Nebojsi Covicu politicaru !! Ali, to ljudi nikako da shvate..

Katanac !!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Крв, зној и сузе... зимске припреме 2014

Post by carapan »

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=7OZpWRk3ZYs[/youtube]

Jel ovo Rakic na snimku sa duzom kosom?
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Locked