5. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lietuvos Rytas

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 5. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lietuvos Rytas

Post by Ганац »

Jedna stvar mi je na pameti a to je da iz ove euforije ne padnemo u apatiju nakon jednog ili dva poraza, pošto će ovom timu da se još uvek dešavaju oscilacije u igri, i ove dve pobede su jedan veliki poklon Zvezdaškom pučanstvu ali nemojmo poleteti, i da ostanemo na ove dve pobede ja zadovoljan, da pobedimo još koju super i velike su šanse za to ali F-16 ako se desi ok a ako ne, okrećemo se onom bitnom, okrećemo se ABA ligi gde MORAMO da obezbedimo ponovo EL.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 5. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lietuvos Rytas

Post by Ганац »

KOJI HULIGAN :film:
http://www.youtube.com/watch?v=SXeI0y5J7SU" onclick="window.open(this.href);return false;








Još jednom veliki naklon velikom Ninetu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 5. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lietuvos Rytas

Post by dacha od bosne »

Ганац wrote:Jedna stvar mi je na pameti a to je da iz ove euforije ne padnemo u apatiju nakon jednog ili dva poraza, pošto će ovom timu da se još uvek dešavaju oscilacije u igri, i ove dve pobede su jedan veliki poklon Zvezdaškom pučanstvu ali nemojmo poleteti, i da ostanemo na ove dve pobede ja zadovoljan, da pobedimo još koju super i velike su šanse za to ali F-16 ako se desi ok a ako ne, okrećemo se onom bitnom, okrećemo se ABA ligi gde MORAMO da obezbedimo ponovo EL.
Amin! Samo hladne glave i bez euforije.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 5. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lietuvos Rytas

Post by Константин »

Радоња како је прешао од оних некако шаблонских измјена из ПП, на права рјешења, тако смо почели ефикасније бранити шут споља а то је за Литванце кључ. Такође нисмо имали оног лера у току меча када се противник лагано врати из минус 10 или минус 15. Сада нам треба овакав континуитет у игри.
Следећи је Гебелс, само стрпљиво, треба нам још офанзивни Ђенка и нека тројка више.
Браво момци! :zastavaGRB:
Врста која изумире
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 5. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lietuvos Rytas

Post by Либурнија »

Ma kakva euforija. Briga me najiskrenije za 1/16. Juce smo gledali ono sto se trazi - borbu do zadnjeg atoma, timski duh, nalozenost a. opet smirenost i koncentrisanost. I odlican basket i pobjedu. Sta hocemo vise? Ja sam prezadovoljan.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 5. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lietuvos Rytas

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 5. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lietuvos Rytas

Post by carapan »

Imal negde snimak cele utakmice, da na miru pogledam..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 5. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lietuvos Rytas

Post by garnett »

silb je od samog starta brutalno same ostavljao seibutisa i gecea, bar prvi srecom nije tada pogadjao.. nervira me kad od porvog sekunda vidim ono, sto nikako ne sme da se dozvoljava.. no nebitno, idemo dalje... :)
carapan wrote:Imal negde snimak cele utakmice, da na miru pogledam..
bice na sk1 od 14h
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: 5. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lietuvos Rytas

Post by lucky#13 »

garnett wrote:silb je od samog starta brutalno same ostavljao seibutisa i gecea, bar prvi srecom nije tada pogadjao.. nervira me kad od porvog sekunda vidim ono, sto nikako ne sme da se dozvoljava.. no nebitno, idemo dalje... :)
carapan wrote:Imal negde snimak cele utakmice, da na miru pogledam..
bice na sk1 od 14h
I ti garnet odgledaj snimak i vidi ko je koga ostavljao u prvom poluvremenu.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 5. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lietuvos Rytas

Post by crazynorth75 »

Ni ja ne vidjeh neku dramatično lošu odbranu Šilba u 1. poluvremenu, naprotiv, sasvim solidno, mislim odbranu smo timski i taktički lošije odigrali u tom dijelu igre..Činjenica je da smo je u 2. igrali mnogo agresivnije i pametnije, gdje je bilo manje prostora za njihove sjajne šutere, pa se možda zbog toga čini da je Šilb bio loš u tom segmentu u 1. poluvremenu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 5. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lietuvos Rytas

Post by Dafi »

Ja ovde nebih imao sta zamjeriti osim onih smijesnih kravata u strucnom stabu :D
User avatar
amiga500
Новајлија
Posts: 95
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:37 pm

Re: 5. kolo Evrolige: Crvena zvezda Telekom - Lietuvos Rytas

Post by amiga500 »

Link za download utakmice CRVENA ZVEZDA - Litvus Ritas u HD rezoluciji https://mega.co.nz/#!pZNhQLJY!A9uFJCPVO ... IkaxlKEbUI
TE 2013. GODINE JA I DALJE VJERUJEM U NJU
Locked