Panionios - Crvena zvezda / 4. kolo Euro Cup

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Panionios - Crvena zvezda / 4. kolo Euro Cup

Post by dacha od bosne »

@garnett: Aman, Bobi se nikako ni ne približava košu, a kada se približi promaši sa 20 cm. On će groblje uništiti :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Panionios - Crvena zvezda / 4. kolo Euro Cup

Post by crazynorth75 »

@Dacho Misliš, ne približava se nešto u zadnjih mjesec dana :mrgreen:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DLx1S5b87QQ[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Panionios - Crvena zvezda / 4. kolo Euro Cup

Post by dacha od bosne »

Da, da...ali će proraditi kada bude najpotrebnije :mrgreen:

edit: i samo da dodam...onaj Vujičin je rijetko iritantan komentator. Svaka njemu čast što je Cigan, ali sine, on kao da priziva Zvezdine poraze. Od momenta kada sam skroz utišao ton, počeli smo da igramo kako treba. Pojačao sam tek na 1 min do kraja kada je sve bilo riješeno :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Panionios - Crvena zvezda / 4. kolo Euro Cup

Post by garnett »

crazynorth75 wrote:@Dacho Misliš, ne približava se nešto u zadnjih mjesec dana :mrgreen:
+1 ;)
dacha od bosne wrote:Da, da...ali će proraditi kada bude najpotrebnije :mrgreen:
pa eto krejzi ti objasnio ;) ne sutira on trojke, pa sad kao stao mu sut, pa cekamo da proradi..
vec ga vise ne spajaju sa kosem, pa zato i nema zakuvanja, te poena.. nije to nikakva matematika..
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Panionios - Crvena zvezda / 4. kolo Euro Cup

Post by МоСа ВерСе »

dacha od bosne wrote: edit: i samo da dodam...onaj Vujičin je rijetko iritantan komentator. Svaka njemu čast što je Cigan, ali sine, on kao da priziva Zvezdine poraze. Od momenta kada sam skroz utišao ton, počeli smo da igramo kako treba. Pojačao sam tek na 1 min do kraja kada je sve bilo riješeno :mrgreen:
Позитивност му је јача страна. :D :D Срећом, имао је консултанта у виду тренера Црвене Звезде, па је нивелисао несретног нам Вујичина.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Panionios - Crvena zvezda / 4. kolo Euro Cup

Post by Nolle »

Obojica su smešni.
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Panionios - Crvena zvezda / 4. kolo Euro Cup

Post by Banex »

Ne vidim zašto je Dragan Jakovljević smešan ? Vrlo stručno priča, vidi se da je školovan trener koji ima želju da se svakog dana usavršava.
"Mladenović vara Liveranija !"
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Panionios - Crvena zvezda / 4. kolo Euro Cup

Post by Nolle »

Nisu za komentatore. Nisam ništa rekao za Draganovo košarkaško znanje i to da li je dobar trener ili nije. Ne treba on toliko javno da se eksponira i glumi Zvezdinog vojnika po televizijama. Zvezda treba da priča na terenu i na utakmicama.
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Panionios - Crvena zvezda / 4. kolo Euro Cup

Post by lucky#13 »

Nolle wrote:Nisu za komentatore. Nisam ništa rekao za Draganovo košarkaško znanje i to da li je dobar trener ili nije. Ne treba on toliko javno da se eksponira i glumi Zvezdinog vojnika po televizijama. Zvezda treba da priča na terenu i na utakmicama.
+1

Ili ako vec glumi vojnika, juce je kod Andjusa trebao ostro da stane u zastitu Radenovica.
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Panionios - Crvena zvezda / 4. kolo Euro Cup

Post by lucky#13 »

Mene je sramota kako smo odigrali ovu utakmicu i koliko smo se mucili protiv fizicki slabije ekipe koja u timu ima jednog balvana pod kosem i 2 dva divljaka tj basketasa.
Isto tako ne vidim kako ce to Tadija da doprinese nasoj igri u bilo kom segmentu, kada je u odbrani slabiji i od Katica.
Vec par utakmica dobijamo na iskustvo igranja EL i kvalitet pojedinaca/tima, znaci bez igre. To bi po pravilu trebala da je dobra stvar,ali sada mi se ne cini tako. Kup i borba za prvi trofej je tu za 10 dana, nas napad lici na ekipe iz beton lige.

Kao sto je protiv Solnoka utakmicu dobio Radonjic dobrom rotacijom, tako je ovu mogao da izgubi glat i treba da zahvali Jenkinsu i Katicu sto nije!
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Panionios - Crvena zvezda / 4. kolo Euro Cup

Post by Nolle »

Nisam gledao, ali neko mi reče da su spominjali Vardu kao dobro pojačanje za Zvezdu. :oops:

Inače što se tiče utakmice

Nelson i Đenka već imaju konstantu. Jaka je dosta pao u poslednje vreme. Laza je bio onaj stari opet - dosta glupih faulova. Simonović je bio odličan u drugom pol. sjajna odbrambena rola na MekKalumu. Radenović sjajno iz drugog plana, Bobi što pre mora da se čupa iz kanala, a Raško je večeras cepao Laško.

Ovog ću izdvojiti za kraj. Bivšeg kapitena.

Bivši kapitenu. Do kraja sezone si dobio para toliko koliko si dobio. Za ovo što igraš, a toliko da uzimaš, mene je sramota u tvoje ime. Pokreni to dupe, i ne glumi neko i nešto sa onim dvokoracima, rolizima, jer na te fore više ne nasedaju ni kadeti. Imam osećaj da bi ga Čvorović/Dobrić/Lazarević pojeli 1na1. Tejić je za njega i njegovu trenutno formu Doktor nauka. Očajno igra. I nadam se da će mu to neko reći iskreno i u lice, sa malo psovki, malo da ga digne. Jer ovo što on igra u poslednje dve - tri utakmice je sramotno! Bivši je kapiten, zna se šta se traži od njega, zreo je već momak. Nek se ne bruka!
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Panionios - Crvena zvezda / 4. kolo Euro Cup

Post by lucky#13 »

Upravo to.
Najvise mi zao Tejica koji je zbog njega izgubio minute,a decko se bio taman opustio,davao trice,igrao fino na obe strane terena. Jeste da je te minute dobio zbog povrede Luke,al opet... Od Tadije nemamo nikakvu korist za buducnost, dok bi Tejicu ti minuti bili ulog za buducnost.
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Panionios - Crvena zvezda / 4. kolo Euro Cup

Post by Banex »

Potpuno se slažem za Dragićevića. Meni on na parketu deluje kao da ima 34 godine...Nekako mi ni ne izgleda da može bolje od ovoga što pruža. :?
Što se tiče D. Jakovljevića on ni nije komentator već je bio pozvan kao stručni konsultant i ne vidim što se ne bi odazvao pozivu za neko televizijsko gostovanje, ne glumi on nikakvog Zvezdinog vojnika, već čovek jeste veliki Zvezdaš i mislim da vrši lepu promociju struke Crvene zvezde, pa i kluba generalno. U krajnjem slučaju njegova je stvar koliko će se pojavljivati na televiziji (a donekle jeste javna ličnost samim tim što je košarkaški trener) ali ne vidim u čemu je problem da čovek lepo predstavlja Zvezdu gde god gostuje.

p.s. Ludog Anđusa ne gledam, nisam znao da ti to pratiš Laki. :roll:
"Mladenović vara Liveranija !"
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Panionios - Crvena zvezda / 4. kolo Euro Cup

Post by garnett »

lucky#13 wrote:Upravo to.
Najvise mi zao Tejica koji je zbog njega izgubio minute,a decko se bio taman opustio,davao trice,igrao fino na obe strane terena. Jeste da je te minute dobio zbog povrede Luke,al opet... Od Tadije nemamo nikakvu korist za buducnost, dok bi Tejicu ti minuti bili ulog za buducnost.
sto je najgore, ne doprinosi nista ni u sadasnjosti...
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Panionios - Crvena zvezda / 4. kolo Euro Cup

Post by lucky#13 »

Banex wrote: ne glumi on nikakvog Zvezdinog vojnika, već čovek jeste veliki Zvezdaš i mislim da vrši lepu promociju struke Crvene zvezde, pa i kluba generalno. U krajnjem slučaju njegova je stvar koliko će se pojavljivati na televiziji (a donekle jeste javna ličnost samim tim što je košarkaški trener) ali ne vidim u čemu je problem da čovek lepo predstavlja Zvezdu gde god gostuje.

p.s. Ludog Anđusa ne gledam, nisam znao da ti to pratiš Laki. :roll:
Nije bio nikakav basket na tv-u, imao sam izbor izmedju Andjusa i XFaktora :D

Sto se tice Jakovljevica,ako zeli da lepo predstavlja struku i klub, neka prestane da dolazi pijan na utakmice (doduse sada redje) i da povraca po sebi pred decom koju trenira.
Locked