Solnok - Crvena zvezda / 18. kolo ABA liga

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Solnok - Crvena zvezda / 18. kolo ABA liga

Post by dacha od bosne »

carapan wrote:Ja tebe ne razumem nikako...Ali bas nikako... Tebi da Radonjic i Covic isteraju sve igrace iz tima, da urade ne znam sta , ti ces i dlaje da ih podrzavas.. Mi ovde ne pricamo, o prethodnim utakmicama, vec pricamo o ovoj od sinoc, sto znaci, da imam prava da pohvalim kada ide, a da ne pohvalim kada ne ide... Jel to greh?

Ma uostalom, i necu ni da pisem ista oko njega, jer vidim da nas nekolicina smo od samog pocetka "budale", a sve sto smo pisali, se postavilo kao istina.. Brzo ce kraj sezone i odlucujuce utakmice..U zdravlje..
Apsolutno netačno. Ja ti ponavljam da njih dvojica nisu svete krave, ali nisu ni toliki duduci kakvim ih vi predstavljate. Pričamo o sinoćnjoj utakmici??? Pa, nju je Radonjić i dobio. Ako vam je to teško priznati i vidjeti, žao mi je.

Do duše, i ja čekam kraj sezone, jer mi jedan od "kritičara" reće da će doći u Zenicu sa sve majicom na kojoj piše "Jedan je Nebojša Čović" (može da doda slobodno i Radonjića :mrgreen: ) i da će da časti. A ja vam kažem da ćemo ove godine uzeti titule.

I još nešto. U ABA ligi smo tim sa najboljom odbranom, i sa drugim napadom (Mega je bolja od nas). Uz sve to imamo +222 koš razliku, i za sada smo prvi (uz par kikseva). Odigrali smo korektno EL i za sada smo na dobrom putu u EK. Ima li tu Radonjićeve zasluge?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Solnok - Crvena zvezda / 18. kolo ABA liga

Post by carapan »

Forum sluzi za suceljavanje misljenja, a ne da jedan drugome kazemo sram vas bilo, stidi se, i ostale stvari...

A o treneru, koji raste sa timom iz utakmicu u utakmicu, necu vise, evo obecavam.. Samo neka on cepa i dalje..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Solnok - Crvena zvezda / 18. kolo ABA liga

Post by Ганац »

Nickcooler wrote:Ми нисмо за боље од пар клинаца на терену, Увалина на клупи (не мислим да је лош тренер него само постављам праву слику на право место) и пун Пионир који здушно подржава посрнулог гиганта европске кошарке. Нисмо, мајке ми.

Добијеш ултра зајебано гостовање после дизања из мртвих у утакмици у којој ти апсолутно ништа није полазило за руком са два ровита играча, без бацања, без скока, без те фамозне тројке креативца, разбијеш малер који нас прати стално на оваквим утакмицама, покажаш карактер и опет удри у кукњаву.

Да ли је све савршено?! Па наравно да није. Да Радоњић може боље, може. Да Боби убоде зицер са 20 центи, и то може. И ја бих могао на пример да дам који испит. Али, људи. ДОБИЛИ СМО! ПОКАЗАЛИ СМО КАРАКТЕР! И то прави карактер, а не неко квази просеравање.

Седим, гледам утакмицу, не нервирам се и само се питам кад ћемо да их згазимо. И онда победимо. Тако отприлике изгледа гледати КК ове сезоне. И мени је то сасвим довољно.
Potpuno si u pravu za igru Zvezde i ponašanje nas navijača, moraš da razumeš da prosečan navijač Zvezde očekuje da igramo odbranu kao Panatinaikos u svom najboljem periodu i u napadu kao Real u ovom sadašnjem izdanju, sve manje od toga je loše.
Ipak posle utakmice kada malo ohladimo glavu uglavnom smo ponosni na ova izdanja, a ti, pa mogao bi i ti da se potrudiš da položiš neki ispit a zatim i neki blog da ostaviš ovde.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Solnok - Crvena zvezda / 18. kolo ABA liga

Post by dacha od bosne »

carapan wrote:Forum sluzi za suceljavanje misljenja, a ne da jedan drugome kazemo sram vas bilo, stidi se, i ostale stvari...

A o treneru, koji raste sa timom iz utakmicu u utakmicu, necu vise, evo obecavam.. Samo neka on cepa i dalje..
Sasvim jedna stvar je sučeljavanje mišljenja (naravno da nećemo svi misliti isto), ali konstantno kenjanje po čovjeku koji za sada veoma solidno (da ne kažem odlično) vodi našu ekipu je stvarno sramota. Evo, ajde daj samo nešto pozitivno štio vidiš u Radonjiću. Ima li bilo šta?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Solnok - Crvena zvezda / 18. kolo ABA liga

Post by carapan »

Mi kao tim, se ne razlikujemo u gostima od prve utakmice sa Shirokim pa sve do ove poslednje u Madjarskoj... Dobijamo na suv kvalitet pojedinca, a ne na trenerovo znanje..

Morao bih sada da ti pisem danima, sta mi se ne svidja, kod njega, a jedna od stvari je da posle odlaska igraca na poziciji broj 3, nije uspeo da razigra centre na vec nekoliko utakmica, pa imamo Bobija uzasnog na poziciji broj 5, koji doprinosi igri u napadu koliko i Covic sa tribina, ili Cova mozda malo vise..

O gradjenju kosa, gde bek zatvori centra, o skoku u napadu i odbarni, sam ovde pisao i pre dva meseca i vise, i mi iz utakmice u utakmicu, to ne zatvaramo..

Uostalom, potencijal tim ogroman, koji trener nikako da pretoci u odgovarajuce partije na terenu, pa sledi mucenje, koje ako se ovako nastavi, ce nam doci glave..

Tacno je da zna da ubode nekada sa petorkom, ali sta ce da se desi ako mu nekada to ne uspe..Kako protiv divlje ekipe u jednom momentu imas -14, a recimo ne krene te sut? Sta onda.. Mi smo sinoc mogli da se obrukamo, a on samo gleda, i gleda pored terena..

Zabole me za Radonjica, nista mu vise necu reci, cekam...A prvi cu da kazem BRAVO Dejo, kada treba..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Solnok - Crvena zvezda / 18. kolo ABA liga

Post by crazynorth75 »

Ono što meni nije jasno, zašto se toliko tragično shvata gledanje na istu stvar iz nečije percepcije. Ja evo mislim da je Radonjić dileja, sve te greške koje mu zamjeram i navedem, pri to0me ne vrijeđajući neistomišljenike, a neki ljudi koji to ne vide tako daju sebi za pravu da se jako bahato odnose prema tom mišljenju. Ako ćemo svi isto gledati na neku stvar i isto razmišljati, onda ili nas je asimilirao Borg ili smo dio još neke kolektivne svijesti poput marljivih pčelica. :pcelica: Obzirom da još uvijek ne vidim da mi neke cjevčice i žice vire iz glave, a nisam ni nešto marljiv, onda je logično da napišem svoje zamjerke. A pri tome od trenera očekujem čisto košarkaške stvari, nikakav ni Real, ni Panatinaikos, ni Barsu ni Majami.

Sinoć je bila utakmica kakvu smo očekivali, teška uz tijesnu i pobjedu, ovaj put neću o Radonjiću jer me je eto sramota da serendam tom velikom košarkaškom magu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Solnok - Crvena zvezda / 18. kolo ABA liga

Post by dacha od bosne »

Daj bolan, Krejzi, ne pretjeruj. Ako je neko ovdje branio kritičare, onda sam to bio ja. Kada su svi skakali na garnetta i čarapana, javno sam stao iza njih, ali ne možeš uvijek i u svakom trenutku pričati o jednom čovjeku kao glavnom krivcu za sve, a ovaj usput ima rezultate iza sebe. Ko je rekoa da Radonja zna apsolutno sve i da je nepogrješiv? Niko! Ali nije ni toliki duduk, a posebno nije dileja kao što ga vi predstavljate.
Što se tiče toga kako se vodi rasprava i to kako ko reaguje na različita mišljenja...pa i vi isto regaujete tako. Čim neko brani Radonju i to potkrjepi nečim, odmah smo ljudi koji ne vide, koji slijepo nekoga brane i sl. Ja sam milion puta ponovio. Kritikuj do mile volje (ne mislim ovdje konkretno na tebe), ali ako kritikuješ reci šta tačno zamjeraš. Laki je objasnio veoma jasno (a i Nolle) da za sinoćnju utakmicu i nema baš šta da mu se zamjeri. Ipak, nekim je Radonja i dalje najveći krivac, pa makar i pobjeđivali i gubili.
Nego, kad već pričamo o tome da smo sinoć dobili na suvi kvalitet igrača. zašto onda na taj kvalitet ne dobismo jedan Široki, MZT i Budućnost? Pa nisu oni, majku mu staru, CSKA, PAO ili Real Madrid.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Solnok - Crvena zvezda / 18. kolo ABA liga

Post by Ганац »

carapan wrote:Mi kao tim, se ne razlikujemo u gostima od prve utakmice sa Shirokim pa sve do ove poslednje u Madjarskoj... Dobijamo na suv kvalitet pojedinca, a ne na trenerovo znanje..

Morao bih sada da ti pisem danima, sta mi se ne svidja, kod njega, a jedna od stvari je da posle odlaska igraca na poziciji broj 3, nije uspeo da razigra centre na vec nekoliko utakmica, pa imamo Bobija uzasnog na poziciji broj 5, koji doprinosi igri u napadu koliko i Covic sa tribina, ili Cova mozda malo vise..

O gradjenju kosa, gde bek zatvori centra, o skoku u napadu i odbarni, sam ovde pisao i pre dva meseca i vise, i mi iz utakmice u utakmicu, to ne zatvaramo..

Uostalom, potencijal tim ogroman, koji trener nikako da pretoci u odgovarajuce partije na terenu, pa sledi mucenje, koje ako se ovako nastavi, ce nam doci glave..

Tacno je da zna da ubode nekada sa petorkom, ali sta ce da se desi ako mu nekada to ne uspe..Kako protiv divlje ekipe u jednom momentu imas -14, a recimo ne krene te sut? Sta onda.. Mi smo sinoc mogli da se obrukamo, a on samo gleda, i gleda pored terena..

Zabole me za Radonjica, nista mu vise necu reci, cekam...A prvi cu da kazem BRAVO Dejo, kada treba..

Sa jednog drugog foruma:
Utakmica sa Olimpijom prošle nedelje u Pioniru, Bobijev indeks 28, sad bih trebao da uzmem marker i povežem Blažičeve 4 asistencije, i 4 asistencije Dženkinsa. Utakmica sa Igokeom, Bobi 26 indeks, opet Blažič i Dženkins 4 asistencije? Koincidencija? Bobi, Bobi vragolane jedan.
Naveo sam deo posta gde se vidi da i bez Šilba Bobi igra, ali je poenta da različitost mišljenja mora da postoji da bi forum imao smisla.
Radonjić nije najbolji trener i mene mnogo nervira, i baš sam bio razočaran njegovim reakcijama na igru (izmene i forsiranje Raška) do trenutka kada je ubacio nižu postavu sa Radenom na 5 i na 4 sa Simonom, od tog trenutka smo mi zaigrali bolje.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Solnok - Crvena zvezda / 18. kolo ABA liga

Post by crazynorth75 »

dacha od bosne wrote:Daj bolan, Krejzi, ne pretjeruj. Ako je neko ovdje branio kritičare, onda sam to bio ja. Kada su svi skakali na garnetta i čarapana, javno sam stao iza njih, ali ne možeš uvijek i u svakom trenutku pričati o jednom čovjeku kao glavnom krivcu za sve, a ovaj usput ima rezultate iza sebe. Ko je rekoa da Radonja zna apsolutno sve i da je nepogrješiv? Niko! Ali nije ni toliki duduk, a posebno nije dileja kao što ga vi predstavljate.
Što se tiče toga kako se vodi rasprava i to kako ko reaguje na različita mišljenja...pa i vi isto regaujete tako. Čim neko brani Radonju i to potkrjepi nečim, odmah smo ljudi koji ne vide, koji slijepo nekoga brane i sl. Ja sam milion puta ponovio. Kritikuj do mile volje (ne mislim ovdje konkretno na tebe), ali ako kritikuješ reci šta tačno zamjeraš. Laki je objasnio veoma jasno (a i Nolle) da za sinoćnju utakmicu i nema baš šta da mu se zamjeri. Ipak, nekim je Radonja i dalje najveći krivac, pa makar i pobjeđivali i gubili.
Nego, kad već pričamo o tome da smo sinoć dobili na suvi kvalitet igrača. zašto onda na taj kvalitet ne dobismo jedan Široki, MZT i Budućnost? Pa nisu oni, majku mu staru, CSKA, PAO ili Real Madrid.
Meni nikad nije ni smetalo kad neko argumentovano suprostavi stavove, evo čovjek je napisao da je 3 čuvara promijenio na Vojvodi i to je ok i to jeste tako, iako ja Radonjiću npr. ne uzimam za zlo te Vojvodine trojke, jer bi mi bilo glupo da njega krivim za 3 trojke sa 7,8 metara preko ruke, što bi Edin rekao ko Ayuso ih ubode. Moja zamjerka su konkretne stvari koje mene ispizde, a koje sad neću namjerno da napišem :mrgreen:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Solnok - Crvena zvezda / 18. kolo ABA liga

Post by Beara_Vladimir »

dacha od bosne wrote: Do duše, i ja čekam kraj sezone, jer mi jedan od "kritičara" reće da će doći u Zenicu sa sve majicom na kojoj piše "Jedan je Nebojša Čović" (može da doda slobodno i Radonjića :mrgreen: ) i da će da časti. A ja vam kažem da ćemo ove godine uzeti titule.
Dodaću i Radonjića nije problem uopšte. Lako ćemo mi za majice i jagnjetinu, samo da uzmemo tu titulu. :)
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
daba
Звездаш
Posts: 147
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:16 pm

Re: Solnok - Crvena zvezda / 18. kolo ABA liga

Post by daba »

Image
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Solnok - Crvena zvezda / 18. kolo ABA liga

Post by Либурнија »

Puna podrska Covicu, Radonjicu i Dachi! :pehar: :utata:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Solnok - Crvena zvezda / 18. kolo ABA liga

Post by МоСа ВерСе »

Људи, имам један предлог где сви добијамо: Ако ове године не узмемо Аба лигу или првенство, ми што бранимо лик и дело Радоњића водимо на јагњетину. Ако освоје, ви што оспоравате водите нас. Ако је до Зенице и јагњетине, ја први подржавам да се ми као браћа Срби поделимо јер ћемо ипак на крају да једемо првокласну храну. :D :D :D
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Solnok - Crvena zvezda / 18. kolo ABA liga

Post by carapan »

Sto se mene tice, ja prihvatam.. Sa sve majicom : Radonjicu legendo.. :D
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
daba
Звездаш
Posts: 147
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:16 pm

Re: Solnok - Crvena zvezda / 18. kolo ABA liga

Post by daba »

Evo malo i mojih utisaka iz Solnoka.
Prvo veliki naklon ali zaista veliki naklon mojim drugarima Ciganima ludacima
kao i momcima koje smo sreli ispred hale koji su takodje iz Bgd dosli
(imali su malu saobracajnu nezgodu ispred Solnoka ali na svu srecu je proslo ok)
koji su juce po onom kuijametu krenuli putem srca da ih ono vodi,dokazujuci xxxx puta
da za njih granice ljubavi nema.Solnok mali gradic iskreno dosta depresivan,
hala prima nekih 2000-2500 ljudi juce sosta popunjena, navijanje bas onako domacinsko
vatreno,nismo imali ama bas nikakvih neprijatnosti i nelagodnosti naprotiv bili smo krajnje dobronamerno
primljeni na sta smo mi i vise nego dostojanstveno uzvratili i ponasali se kako dolikuje zvezdinim
navijacima.
O utakmici manje vise ste sve vec ispricali, mnostvo promasenih bacanja , teska utakmica ali da ne bude
da trazim opravdanja jedno od tezih gostovanja u aba ligi tradicionalno, gde je partizan dva puta izgubio.
nekako se oni najvise napale i zapinju za te vece klubove poput Zvede, partizana.
nasi iako nisu blistali mora im se odati priznanje da ni nakon -14 nisu klonuli duhom, vec jos jednom iskazali po
ko zna koji put ove sezone pobednicki mentalitet i da nema predaje dok se ne zavrsi utakmica.
Mislim da je Radenovic sa onim njegovim vezanim poenima prelomio utakmicu uz naravno odlicne partije Djenke i
Nelsona.
Nakon utakmice Kum Zorzo i pola ekipe je odmah krenuo ka Srbiji i Beogradu, Veteran ja , Avanti i ostatak ekipe smo otisli
u hotel preko puta gde su inace smesteni bili nasi igraci da se malo ugrejemo i sacekamo da se rascisti saobracajna guzva
i polako krenemo po zavejanim putevima kaveseli, i srecni sa dva boda nazad u nassu Srbiju.
Tu smo se ponovo sreli sa nasima, sta reci Nelson i Djenka neverovatni pozitivci ali na svakom koraku to pokazuju
naravno i ostatak ekipe,svako na svoj nacin ali moram vam reci da im jako prija ta podrska koju imaju od nas (mislim pritom
na sve zvezdase) i da treba da budemo srecni sto imamo ovakve momke u timu.
Do nas je seo i Bader za koga mogu reci samo reci hvale jedan zaista normaln i dobar gospodin gde smo procaskali malo sa
njime i slikali se,i na kraju nam je pozeleo srecan put.
Zaista je pravo zadovoljstvo upoznati takve ljude i makar malo sedeti sa njima u drustvu.
Malo posedeli popili po pice, jos malo se nasalili i onda veseli punih srca za Beograd do nekog novog putovanje,nekog novog druzenja
i neke nove pobede.Jos jedno gostovanje koje ce nam ostati u jako lepom secanju iako vremenske prilike su na sve zive nacine
pokusale da nam to uskrate.Ali ljubav prema zvezdi je i ovga puta pobedila.
Locked