Budiveljnik - Crvena zvezda / Euro Cup

User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Budiveljnik - Crvena zvezda / Euro Cup

Post by Banex »

Uhhhhh....kako smo igrali ne da smo dobro prošli nego da se šutiramo u dupe od sreće !
Mislim da je ono što je najvažnije ovde je da smo mi odavno prestali da igramo na evroligaškom nivou i da smo se sad posle duže vremena susreli sa nekom solidnom ekipom i odmah se pogubili ! Što je bilo za očekivati jeli... :twak:
Da ne nabrajam sad videli ste sve. Odbrana od pika KATASTROFA, napad na zonu i dalje jako loš (ko bi rekao), zabijanja u blokove, glupi faulovi...Slobodno se može reći da smo večeras odigrali najlošiju odbrambenu utakmicu ove sezone ! I kako smo izgubili samo 3 razlike je čudo neviđeno.
Nelson na kraju pogodio neke ulaze ali SVE TO UPROPASTIO lošom odbranom, tj. nekim neverovatno lošim potezima u odbrani.
Blažič opet u totalnom kanalu... :twak: Tačan je kao švajcarski (slovenski) sat. Dve-tri utakmice odigra dobro i onda OBAVEZNO sledi jedan totalni kanal !
Ni Dženkins nije bio mnogo bolji, njemu očigledno treba jedna utakmica pauze, diše čovek na škrge ! Ako ga protiv MZT-a Radonjić ne odmori to će biti žestoko debilan potez !!!
Ostali neki prosek, osim Katića koji nas je spasao po milijarditi put i izdominirao nad Lavrinovičem ! BRAVO MAJSTORE !
Suđenje jeste bilo "domaćinsko" ali to nije opravdanje za ovako lošu našu igru.
Dobijamo ovo u Beogradu sa više od 3 razlike, ali ja se bojim šta će nama Uniks uraditi u Rusiji...Jednostavno pali smo u formi mnogo od kad smo završili učešće u EL (što je donekle i normalno, pogotovo što smo i ovakvi glavni favoriti za osvajanje domaćih trofeja) i sad je JAKO teško vratiti se na taj nivo.
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Budiveljnik - Crvena zvezda / Euro Cup

Post by Najdoski dr. Ilija »

Да нисмо направили 50% оних глупости у 4/4, били би их 10 разлике!
Имаш шут за победу а изгубиш!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Budiveljnik - Crvena zvezda / Euro Cup

Post by Pravednik »

Sve ono sto nas je mucilo do sada i dalje nas muci, u tom smislu napredak 0. Mnogo gresaka jedna od najlosijih utakmica, dosta igraca van forme a trener ne moze da utice na to. Poslije tajmauta mi gubimo loptu , nemamo rjesenja, ovo je realno polovna ekipa bez Lavrinovica. Iskautirani smo odlicno sto se ne bi moglo reci za nas jer su nas razbucali u napadu dali brdo lakih poena. Da li mi neko moze da nacrta samo jednu nasu uigranu akciju u napadu , jer se sve svodi na individualne prodore.
Da li imamo snage i pameti za visoke domete (kvalitet imamo)?

Svaka cast Lazicu igra posteno pa sta mu Bog da, ali sta je sa onima od kojih se ocekuje ili ce kao i prosle godine Rasko sam u boj?
Radenovic je bitan za nasu odbranu???????
User avatar
Taurus
Новајлија
Posts: 23
Joined: Sun Mar 09, 2014 10:58 am

Re: Budiveljnik - Crvena zvezda / Euro Cup

Post by Taurus »

Mi smo bili katastrofalni, ali su sudije ucinile da mi se mec bukvalno zgadi!

Jbm vam majku lopovsku, ako je ovo neka "kompenzacija" zbog Krima onda ste jadniji nego sto sam mislio...

Ne znam, ali retko kad se ovoliko iznerviram zbog neke nase utakmice... Ne boli me poraz kao poraz, jer smo realno po prikazanom i zasluzili da izgubimo, ali me neopisivo boli bezobrazna, drska i otvorena kradja u kljucnim momentima meca! Pa majku mu bre jbm, ako smo losi neka izgubimo jer smo losi, a ne zato sto ste vi sudije govna jedna ljigava! Bas sam popizdeo! Su picku materinu...
Heroes are MADE, not born!
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Budiveljnik - Crvena zvezda / Euro Cup

Post by Dennis Rodman »

Neka, biće slađe odvaliti ih u Pioniru :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: Gledao sam tek zadnja dva minuta i imao sam šta da vidim. Sudija :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak: :twak:


Zgaziti buđavce!!!
Zvezdaš. Robista.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Budiveljnik - Crvena zvezda / Euro Cup

Post by carapan »

Sam pao, sam se ubio..

Neshvatljive neke stvari, ali... PObedicemo ih kuci, ugusice ih zvezdaski huk..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Budiveljnik - Crvena zvezda / Euro Cup

Post by dacha od bosne »

Odigrali smo dosta loše + sudijsko navlačenje i opet samo -3. Da smo samo malo bolje igrali, pobjedili bi i pored toga što su im sudije bile naklonjene.
iskreno, možemo da ih prođemo, ali ono što nas prevashodno treba da interesuje je dizanje forme tj. netrošenje iste na EK, jer teško ćemo proći sljedeće kolo....mada opet, vjerujem da i to možemo.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Budiveljnik - Crvena zvezda / Euro Cup

Post by Константин »

Кад год имамо шансу да поведемо они се одлијепе. На крају наставили традицију у Европи, кад год имамо шансу кад преломимо да добијемо, ми изгубимо. Ово је дефинитивно задатак тренера који мора да се ријеши, јер у БГ не бисмо требали да имамо проблем са -3.
Врста која изумире
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Budiveljnik - Crvena zvezda / Euro Cup

Post by dacha od bosne »

Ma, najgore je što smo mi sa promašenim zicerima i šutevima dopustili njima da se odljepe. U jednom trenutku smo, čini mi se, promašili 3-4 zicera za vodstvo, i pred sam kraj na -2 đenak promašio tricu. Mogli smo ladno da ih dobijemo da smo samo malo bolje odigrali odbranu. Jučer su nam se šetali kroz odbranu kako su znali i umjeli.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Budiveljnik - Crvena zvezda / Euro Cup

Post by Dafi »

Rezultat me ne brine,zabrinjava me losa forma pojedinaca kao i igra protiv zone za koju jos nemamo rjesenja.
Oni su iskusna ekipa na koju nece puno uticati atmosfera u Pioniru(nadam se da ce biti Pionir) jer su to sve prekaljeni igraci.
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Budiveljnik - Crvena zvezda / Euro Cup

Post by garnett »

smilair
Bliži smo igranju u Areni.Pre svega zbog toga što će se uskoro igrati F4 u toj hali, a i interesovanje je mnogo veće od 7.000 ljudi.
Izgleda će cene biti pristupačne, pa što da ne napravi još jedan spetakl
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Budiveljnik - Crvena zvezda / Euro Cup

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Budiveljnik - Crvena zvezda / Euro Cup

Post by lucky#13 »

Ako je nesto funkcionisalo na mecu to je napad protiv zone. Nelson je probijao lagano,Lazic par puta dobijao ekstra pas za 3p
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Budiveljnik - Crvena zvezda / Euro Cup

Post by Dafi »

lucky#13 wrote:Ako je nesto funkcionisalo na mecu to je napad protiv zone. Nelson je probijao lagano,Lazic par puta dobijao ekstra pas za 3p
Jeste posle pet neuspjesnih napada i trazenog tajm auta.
User avatar
Nickcooler
Bloger
Posts: 193
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:08 am
Location: Лозница- Београд
Contact:

Re: Budiveljnik - Crvena zvezda / Euro Cup

Post by Nickcooler »

Ја не видим да ми можемо да грешимо више него у уторак увече. И не видим да они могу нешто боље да одиграју. Додај Арену и то је лаганих 15 - ак разлике за нас.
Југовић, Југовић до Панчева, Југовић... Просинечки је ту, Просинечки... Михајловић у средину... 2:2! Гол, гол, гол, гол... Небо се отворило! Стадион је експлодирао!
Locked