Crvena zvezda - MZT / 25.kolo ABA liga

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Crvena zvezda - MZT / 25.kolo ABA liga

Post by crazynorth75 »

Subota od 19h naša ekipa dočekuje makedonskog predstavniuka, za koji kao pozajmljen igrač nastupa naš Cvele. Iskusna ekipa, udarne igle veterani na cenatrskim pozicijama Gečevski i Čekovski, sa spoljne linije opasni Sinovec, Davis i Stojanovski, na krilu je i naš nekadašnji član Marinković. Prenos utakmice ide na kanalu Arenasport 1. Očekivanja Radonjića pred ovu utakmicu:

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Crvena zvezda - MZT / 25.kolo ABA liga

Post by Banex »

Znači ovako: MAKSIMALNO odmoriti Nelsona (njega uopšte ne uvoditi u igru !), Dženkinsa, Katića pa i Simonovića ! Ako Radonjić ne uradi tako to će biti jako loša odluka ! Nelson je odavno već premoren, a u zadnjih nekoliko utakmica taj isti veliki umor vidi se i na Dženkinsu.
A istina je da MZT nećemo lako pobediti i samo se nadam da neće morati opet ovi nosioci da igraju po 25-30 minuta da bi došli do pobede.
Ja bi prvi voleo da im se osvetimo za onaj poraz dole (uz uslove na granici regularnosti), da ih razbijemo ovde 40 razlike !!! Ali, gledam malo dalje od nosa i vidim da jednostavno nema prostora za zajebanciju. Neka i izgubimo ovde samo da se momci odmore i da prođemo Budeveljnik u utorak i taj eventualni poraz će se momentalno zaboraviti !
A ne vidim što bi i ovako izgubili, imamo dovoljno kvaliteta da pobedimo...
Lipoviju OBAVEZNO bar 20 minuta na parketu i to da se proba sa njim baš na krilu, tu će nam najviše trebati ! Tejiću i Rebiću bar po 10 minuta, pa i Stojanoviću 2-3, prilika je idealna (pogotovo ako bude neki veći plus).
Samo pametno do uspeha !
"Mladenović vara Liveranija !"
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Crvena zvezda - MZT / 25.kolo ABA liga

Post by garnett »

dzabe ti racunas koga odmoriti, kad je radonja rekao da ce svi igrati, tj nikog nece odmarati..
inace posto je zakljucana ona tema, da kaemo da su budjavci dobili neke indijance sa 108-90, bagackis u igru nije uvodio lavrinovica, strelnieksa i salengu...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - MZT / 25.kolo ABA liga

Post by crazynorth75 »

Tako se to radi, nama Nelson ni protiv Zadra nije odmarao, večeras ako bude bilo kakavih naznak neizvjesnosti eto nama nelsona na 25-30 minuta. Mene najviše igra kako će se ponovo Lipi pokazati.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - MZT / 25.kolo ABA liga

Post by crazynorth75 »

Rutinski odrađeno u laganom ritmu, raduje dobra partija Rebića. Nije mi jasno samo 10 minuta Lipog, kapiten nije ni opalio na koš večeras. Al' dobro, odrađeno kako se i očekivalo (sa izuzetkom minutaže i učešća u igri Lipovija), čekamo Buđiveljnik.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Crvena zvezda - MZT / 25.kolo ABA liga

Post by garnett »

naravno da je za pohvalu, kad odigras preko one stvari a opet rutinski dobijes vise nego solidnu ekipu mzt-a :+1:

ono sto ne mogu da razumem, to je da radonjic ovu potpuno nebitnu utakmicu, pocinje sa nelsonom kojem je leva noga obmotana?
a isto tako ne mogu da razumem ni dzukacki potez tejica, koji je za svaku osudu...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - MZT / 25.kolo ABA liga

Post by crazynorth75 »

garnett wrote:naravno da je za pohvalu, kad odigras preko one stvari a opet rutinski dobijes vise nego solidnu ekipu mzt-a :+1:

ono sto ne mogu da razumem, to je da radonjic ovu potpuno nebitnu utakmicu, pocinje sa nelsonom kojem je leva noga obmotana?
a isto tako ne mogu da razumem ni dzukacki potez tejica, koji je za svaku osudu...
Ovo nisam ni skonto...

Sreća pa ih rastaviše, udario Tejić goloruk na Rusiju :mrgreen: Šalu nastranu na stranu, ali mislim da je greškom ošamario Čekovskog :kreza: , misleći da je Lučić, pošto je njihovo koškanje trajalo prije toga.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Crvena zvezda - MZT / 25.kolo ABA liga

Post by garnett »

crazynorth75 wrote: Sreća pa ih rastaviše, udario Tejić goloruk na Rusiju :mrgreen: Šalu nastranu na stranu, ali mislim da je greškom ošamario Čekovskog :kreza: , misleći da je Lučić, pošto je njihovo koškanje trajalo prije toga.
pda, ako je nekog trebao, trebao je lucica, al missim opet ne sme tako da reagira, ipak smo mi gospodski klub :kreza:
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Crvena zvezda - MZT / 25.kolo ABA liga

Post by Константин »

Тејић изгубио живце на ратишту. :twak:
Шалу на страну могао би боље да користи минуте које добија ако хоће професионално да се бави кошарком и мимо оног безвезног инцидента танко здање.
Врста која изумире
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Crvena zvezda - MZT / 25.kolo ABA liga

Post by Banex »

Ne treba mnogo osuđivati Tejića, on je takoreći još uvek dete i malo je emotivno reagovao. Treba mu skrenuti pažnju da ne radi to više, ali ako ništa drugo bar znamo da je dečko već sad DRČAN i da ne da na sebe !
Što se tiče utakmice generalno, vidi se da je odrađena malo preko k**** ali i to je donekle normalno.
I ja se pitam zašto je Nelson uopšte danas bio u protokolu, hvala Bogu da nije više ulazio kad je izašao ! Dženkins takođe malo previše igrao, Lipovij premalo ! Doduše, jako malo je prikazao na parketu, i uopšte utisak o njemu je za sada vrlo loš. Ali bez obzira morao je večeras još više da igra, i u budućim (KLS) utakmicama mora više da se forsira da bi se čovek uigrao sa ekipom. Kao što se forsirao i Dragićević kad je došao, kao što se forsirao i Katić kad je bio van forme da bi se vratio u nju...
Rebić je pružio ok partiju, više me je razočaralo slabije izdanje Tejića.
Katić takođe mogao više da odmori, međutim kada vidim kako čovek SABIJA možda i bolje da ostane u nekom jačem ritmu, samo ne znam da li će izdržati tako do final four-a.
U svakom slučaju lepo smo im se revanširali za onaj poraz iz prvog dela sezone. Čisto da se zna ko je NAJBOLJI !
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Crvena zvezda - MZT / 25.kolo ABA liga

Post by Ганац »

Čekovski je prvo udario Tejića i to ga nasadio na lakat u doskoku ( susret lakta Čekovskog sa bradom Tejića), i neka mu je vratio, nije se kao pi..a povukao već je stao ispred i uzvratio.
Lučić je takođe smrad koji je trebao dobiti po nosu.
Faul ko faul ali kada se već završi čemu još jedan, jebo ih njihov guru koji kaže treba napraviti 5 faula, pet udaraca, samo jednom će se suditi faul, a tako ćeš isterati igrače iz reketa.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Crvena zvezda - MZT / 25.kolo ABA liga

Post by ajkula »

kaze mi radonjic posle utakmice da ovakav postupak tejica i nije iznenadjenje. izgleda da bas i nije flegma kao sto izgleda :).
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Crvena zvezda - MZT / 25.kolo ABA liga

Post by Ганац »

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... fQRbCLFPtk
Ovde možete da vidite ko je koga prvi zakačio.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Crvena zvezda - MZT / 25.kolo ABA liga

Post by dacha od bosne »

Nisam mogao da gledam tekmu, pa ako bude negdje snimak cijele tekme, okačite je ovdje.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Crvena zvezda - MZT / 25.kolo ABA liga

Post by Трапа »

Мени се у преносу учинило да је најпре Тејић нешто рекао/гестикулирао ка Чековском, па га је онда овај ударио. А јел оно Чековски некад био боксер? Могао их је све испеглати :mrgreen:
Locked