Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by Pravednik »

Tri minute do kraja a nas trener jos nije dosao na utakmicu.Sta mi sve prozivljavamo.
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by garnett »

Image
:kolo:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by crazynorth75 »

Čestitke svima u klubu na ovom veliko uspjehu, kao što se i moglo predosjetiti noć predoređena za Đenku Ciganina :zastavaGRB: O analizama, greškama, dobrim stvarima, narednih dana, predivna noć... :urra:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by garnett »

Image
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by Dennis Rodman »

:guca: :guca: :guca: Provukosmo se, vile su nas pronosale, ali ako je neko zaslužio, pa to je ovaj tim :kolo:
Đenka time!
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by dacha od bosne »

Svaka čast svima - igračima, treneru, stručnom štabu, upravi, navijačima.

Hvala ti Zvezdo :psihodelija:

Iskreno, ovo smo uspjeli da izvučemo iz mrtvih. Šut nam je bio katastrofalan, katić nije mogao vola da ubode. Pa ni Đenke nije bilo do 4/4. Admiral u napadu isto tako loš. Jaka je malo vukao, ali to je bilo dovoljno za održavanje priključka. Tadijina trojka nas pokrenula.
Ali ovo je snaga ove ekipe - uvijek neko iskoči.
Buđavi nisu naivna ekipa, ali nama fali ovakvih utakmica još više. Ovako se stiče rutina i sigurnost.
Ovo nam je prijeko potrebno za mečeve na F4.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by crazynorth75 »

Galeriju slika možete vidjeti - OVDJE
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by Ганац »

AJDEEEEEEEEEEEE!
Sada stigoh kući, brate da se nije desio klik u glavi Đenke mrka kapa, sve je mogao da pokvari Radonja i Rale.
Pobeda Đenke i navijača, publike, ljudi ono je bilo strašno, kada se u Areni cedi znoj ( a tu je ventilacija odlična) onda znajte koja je to energija bila, svaka čast kopu, malo na početku o Ukrajini i posle je sve bilo dobro.
Loša strana opet su novčići a čini mi se i jedna patika završili na terenu.

Rekoše mi ćerke sada da je na tv-u bilo da je 24000 bilo, zapravo 24232
navijača.http://mondo.rs/a676331/Sport/Kosarka/D ... inalu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by Banex »

Uuuuuuuuuuuuuuhhhh...........Kakva utakmica...Ne znam odakle da počnem. Aj prvo od komentatora. :? Vlada Vukoičić je takav UDAV i SMARAČ od čoveka da ja to u životu nisam video (čuo). Na stranu njegovo znanje, kompetentnost...ali kad on krene u trenucima kada se prelama utakmica pred 25000 ljudi "Interesantno je da su Ukrajinci u ovom meču igrali dve vrste odbrane..." A na parketu trojka Nelsona leti ka obruču u odlučujućem trenutku ! Mislim daaajjj čoveče ućuti već jednom sa nepotrebnim baljezganjem ! Sa druge strane, samo malo manje iritantan Igor Vujičin sa večitim stvaranjem panike i negativnim gledanjem na stvari. Njega još koliko toliko mogu da trpim, ali Vukojičića nikako ! Ne daj Bože da on komentariše i meč sa Uniksom !!!!!!!!!!!! :x
Šta reći o samoj utakmici ? Još jednom se pokazalo da Zvezdinim igračima ovako velika podrška sa tribina predstavlja MNOGO veći teret nego pomoć ! I u tome je Igor Vujičin potpuno u pravu ! Toliko o tome kako su naši igrači jaki karakteri. Ovome u prilog ide i činjenica da u odlučujućim momentima niko osim Dženkinsa ne sme da preuzme odgovornost ! ALI NIKO !!!
Očigledno momci imaju ogromnih problema da se nose sa pritiskom. Međutim, to će nama predstavljati veeeliki problem u vrlo bliskoj budućnosti ! Jebo evrokup, ABA liga i domaća liga, tj. finala koje ćemo igrati sa stokom mene najviše brinu ! Pojedinačno, Nelson OČAJAN (ko bi rekao da on onako hladan ima problema sa pritiskom ali eto očigledno IMA !), Simonovića ne mogu više ni da komentarišem, ON JE SRAMOTA OVE EKIPE !!! Ni Lazić ni Radenović ne zaostaju mnogo i njima, evo najiskrenije jedva čekam da vidim leđa ! Raško je takođe bio jako loš večeras ali njemu APSOLUTNO NIŠTA ne zameram jer nas je toliko puta spašavao i bio naš najbolji igrač, mora i on nekada imati loše veče. I na kraju, jedan duboki naklon za junaka DŽENKINSA !!!!!!!!!!!! Nemam dovoljno reči hvale za tog momka. U njemu je ta ogromna energija publike dobila smisao i nije otišla u vetar.
Rekao sam pre meča da ne možemo odigrati tako loše kao u Litvaniji...donekle sam bio u pravu. Prve 3 četvrtine bile su jedan novi nivo očaja. Sva sreća pa je Dženkins stegao petlju i preuzeo potpunu odgovornost na sebe ! Zbog njega smo u polufinalu. A tamo...Bože pomozi. Ali u čuda ne treba više polagati velike nade.
Čestitke igračima na pobedi i publici na obaranju rekorda EVROPE po poseti !!!!!!!!!!
Last edited by Banex on Thu Mar 27, 2014 12:44 am, edited 4 times in total.
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by crazynorth75 »

Radenović je bio, bar po mome viđenju, odličan večeras.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by Banex »

Da, primi čovek loptu sam ispod koša i umesto da je lagano ubaci (ZAKUCA !) on nešto fintira SAM SEBE i čeka da mu dođu dva igrača i onda se zakucava u njihove ruke... :twak: :twak: :twak: Ja se izvinjavam ali meni je to ostavilo ubedljivo najjači utisak kod njega večeras ! Uz 4-5 promašenih bacanja, ne znam ni sam koliko.
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by Pravednik »

Hvala Dženkinsu do neba, momak treba sa dobije bar tri plate od Radonjica.
Vruca mi je glava , slavim veceras a narednih dana paljba.
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by garnett »

lm, radonjic ocajno postavio utakmicu i ocajna psihicka priprema igraca..
u stvari losa igra gotovo komplentnog tima, a opet je pobedjen nimalo naivan protivnik, sto svakako malo koja ekipa moze...

sve u svemu, opet kaem, ne svidja mi se kako radonja vodi ovakav tip utakmica, i kako nam se vecina igraca pogubi, o pogubljenom simonovicu vise je suvisno i trositi reci, kapiten koji vec ko zna koju utakmicu za redom, nije u stanju da ubaci ni jedno od dva bacanja... serem mu se vise u ona "tapsanja"...

bilo kako bilo, i pored svega toga, mora se cestita na dosadasnjim rezultatima i radonjicu i svim igracima(osvojen kup, prvo mesto u abi, 1/2 evrokupa), posto ipak ma koliko se pojedinci busali u grudi, ovaj tim(pogotovo bez silba) nije nista kvalitetniji od partizanovog.. pricam o individualnim kvalitetima.
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by Трапа »

Звезда ооооо Звезда :)

Играчима не бих имала шта да замерим и да нисмо прошли, сви али сви су дали све од себе. Не знам како је деловало преко тв-а, али верујте да су буквално изгинули за победу.

А није нас хтело, баш није, бар 10 зицера је изашло из коша, игра лопта по обручу и исклизне напоље. А онда је Ђенка полудио :mrgreen:

Најбољи су били Ђенка, Јака и Раден.

Ка'ће снимак?
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by Константин »

Славим али Радоњи треба велика помоћ, нисам ироничан. Исплатиће нам се.
Врста која изумире
Locked