Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by Il genio »

Iskren da budem, meni je sumnjivo ovo naknadno cekiranje ulaznica, ali cinjenica je da je bila prepuna Arena. Ja sam bio na nivou 400 sa juzne strane i stajali smo po dvojca na jednom mestu. Mogu da zamislim kako je bilo sadruge strane gde je otisla vecina nasih navijaca.

Posle svih sranja koja su se dogodila KK-u, zvezdasi su se malo otudjuli od Zvezde i zbog toga se svaki put obradujem kad vidim bivse igrace. Sinoc sam video Rakoca, Radmana, Gurovica, Elmedina, siguran sam da ih je bilo jos vise. Kad se na to dodaju kosarkasice, vaterpolisti, fudbaleri, rukometasi, Lazetic, Perunicic, meni je stvarno puno srce!


U subotu Vozdovac, pa u utorak ili sredu Uniks, jedva cekam. :zastavaGRB:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by crazynorth75 »

Odlična slika :srbinosm:
Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by carapan »

Slika govori, vise no ijedna rec na ovom svetu...Sve ostalo je nebitno..

Image
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by Трапа »

Il genio wrote:Iskren da budem, meni je sumnjivo ovo naknadno cekiranje ulaznica, ali cinjenica je da je bila prepuna Arena. Ja sam bio na nivou 400 sa juzne strane i stajali smo po dvojca na jednom mestu. Mogu da zamislim kako je bilo sadruge strane gde je otisla vecina nasih navijaca.
У један ред је стало три реда људи (ако разумеш шта хоћу да кажем, не знам како другачије да напишем). Стајало се на једној нози и то туђој :mrgreen: Могу гробари да кењају колико хоће, оборили смо им рекорд лагано. А није ни Човић луд да пријави више продатих карата па онда да плаћа порез из свог џепа.
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by lucky#13 »

Nickcooler wrote:
lucky#13 wrote:Dzenkins BOG
Radenovic DOKTOR

Ako nisam umro u onom trenutku kada nisu svirali faul nad Lavrinovicem,a njihovom suteru lopta ispada u aut na 13s do kraja,necu nikada!

@nick
S penala je imao 5/8 sta je tu lose ? To je iznad proseka ekipe :) Ne moze stalno 90-100%, retko se tako potrefi.I Jenkins je imao 3/5
Мени се тако чинило, а видим да статистика каже другачије. Вероватно сам мало потпао под притисак неког кретена који је од првог минута почео да пљује по Радену по дифолту. 11 поена и 11 скокова. Браво за Раденовића!
I 7 faula napravljeno nad njim. Da Rasko nije dobio 5. licnu cenim da bismo izgubili. :)

E bas to padanje pod pljuvace (pricam uopsteno) dovodi do toga da ne cenimo one koji mnogo rade za tim. Ovaj tim na primer bez Radenovica ne bi bio isti i za to dajem ruku. A inace smo takav narod gde se svi razumu u sve profesije i kod sportista nam je glavno merilo koliko je koseva i golova dao.
User avatar
Nickcooler
Bloger
Posts: 193
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:08 am
Location: Лозница- Београд
Contact:

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by Nickcooler »

Немој погрешно да ме разумеш. Ја врло добро знам колико Раден значи овом тиму, само ето, без везе сам написао то за бацања не знам ни сам зашто. Раденовић је убедљиво наш најбољи одбрамбени високи играч. Са повратком Луке, одбрана би требала још само више да се затегне.
Југовић, Југовић до Панчева, Југовић... Просинечки је ту, Просинечки... Михајловић у средину... 2:2! Гол, гол, гол, гол... Небо се отворило! Стадион је експлодирао!
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by Najdoski dr. Ilija »

За мен је Раден невиђено користан играч а очигледно је и много добар лик и велики Звездаш!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Nickcooler
Bloger
Posts: 193
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:08 am
Location: Лозница- Београд
Contact:

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by Nickcooler »

Раденовић је на Аризони изабран од својих саиграча за "all - time captain" играча. Толико о томе колико је сјајан лик!
Југовић, Југовић до Панчева, Југовић... Просинечки је ту, Просинечки... Михајловић у средину... 2:2! Гол, гол, гол, гол... Небо се отворило! Стадион је експлодирао!
brigate BL
Новајлија
Posts: 79
Joined: Sat Apr 06, 2013 5:53 pm

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by brigate BL »

Na jednom mjestu svi Cigani
kakav osjecaj ponosa , neopisivo...

mene su nervirali ljudi oko mene sa pljuvanjem igraca
ma navijaj nakon meca analiziraj sto je Rale silovao i bio nervozan
sto Lavrinovicu nisu nista svirali

I da ne bih da branim navijace i megafon ali mi se cini da on nije ubacem vec je u onom guranju odletio u teren jer su u momentu svi skakali. Bas sam nakon toga gledao ka vodjama i jedan od njih se dobro udarao po glavi kad je vidio gdje je sve zavrsilo...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by carapan »

Ovako se to radi..

Image
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by Il genio »

brigate BL wrote: I da ne bih da branim navijace i megafon ali mi se cini da on nije ubacem vec je u onom guranju odletio u teren jer su u momentu svi skakali. Bas sam nakon toga gledao ka vodjama i jedan od njih se dobro udarao po glavi kad je vidio gdje je sve zavrsilo...
Ispao mu je megafon dok je mlatarao rukama u euforiji... Jos jaca fora je sto za centimerar promasio Nesu Ilica. :lol:

Na 0:30 se lepo vidi.

User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by Либурнија »

carapan wrote:
Image

Востани Звездо! Востани царице!
И дај чедом твојим видет твоје лице.
Обрати серца их и очеса на се,
И дај њима чути слатке твоје гласе.

Востани Звездо!
Давно си заспала,
У мраку лежала.
Сада се пробуди
И Сербље возбуди
!

:zastavaGRB: :vitez:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by Banex »

Evo posle prespavane noći mogu da kažem da najjači utisak ostaje sam plasman u polufinale i neverovatna atmosfera u Beogradskoj Areni.
Jesmo odigrali 35 minuta neverovatno loše (u odbrani još pomozi Bože, ali u napadu katastrofa) ali nekako se ni u jednom trenutku nismo predali, što je bila tako poznata odlika Zvezdinih igrača mnogih predhodnih godina. I ja, samo kad me nešto samo podseti na te teške godine neverovatno popizdim ! Ali eto nije prvi put ove sezone da se tako nešto desi i da je dovoljno da samo dvojica, ili čak jedan igrač iskoči i svojom dobrom partijom izvadi ekipu iz g*****. Juče je to bio Dženkins, na derbiju je bio Blažič, na prvom derbiju Marjanović, nebrojeno puta (uključujući i prošlu sezonu) su to bili Katić i Nelson...I na tome im svakako treba odati priznanje.
Ono što mene brine je jako loša igra u dve uzastopne utakmice koje su relativno velike važnosti i nose sa sobom i veliki pritisak. Takvi mečevi nam slede vrlo brzo u borbi za trofeje i moraće to mnogo bolje da izgleda ako želimo te trofeje u našim rukama. Da li će tako i biti, po meni je jako teško reći.
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by crazynorth75 »

Inače, Đenka je sa svojih 29 poena top scorer ove runde evrokupa. Još jednom, kakvo ludo veče je to bilo, mi skoro 38 minuta totalno grozni, a onda je nešto u univerzumu krvcnulo :urra:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Budiveljnik / 1/4 finale Euro cup

Post by crazynorth75 »







''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked