Crvena zvezda - Uniks / Eurocup, polufinale

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Uniks / Eurocup, polufinale

Post by crazynorth75 »

Galeriju slika možete vidjeti - OVDJE.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Crvena zvezda - Uniks / Eurocup, polufinale

Post by dacha od bosne »

Pazi, Liburnija, mi smo promašili baš neke zicere koje inače teško promašujemo + imali smo veoma upitno suđenje (posebno nad Bobijem). Ja sam prezadovoljan, ali uz malo sreće baš je moglo da bude i bolje.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
maluk
Члан клуба
Posts: 327
Joined: Fri Feb 14, 2014 12:36 am

Re: Crvena zvezda - Uniks / Eurocup, polufinale

Post by maluk »

Dobro smo odigrali, odbrana u 4/4 za medalju ... al stvarno :D
Tadija kao kod Karija, sjajna partija :kosarkas:
Nedostaje nam startna trojka ko leba, al baš ... neki Thompson
Dijon Thompson (Novgorod) ili Ryan Thomrson (Ostende)
treba razmišljati na vreme ... od sad, pa na dalje i ubuduće ;)
"Slika je impresija istine, koju nam je Bog dozvolio da vidimo našim slepim očima."
Andrej Tarkovski
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Crvena zvezda - Uniks / Eurocup, polufinale

Post by Banex »

Ovi igrači iz Uniksa mnogo debeli ! :D
Ne ozbiljno, ne znam da li je neko primetio. Ma u svakom slučaju nisu znali šta ih je snašlo !!!

p.s. Ja ne vidim ko nas može pobediti i na f4 ABA lige sa ovakvom odbranom.
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Crvena zvezda - Uniks / Eurocup, polufinale

Post by Najdoski dr. Ilija »

Браво, браво, браво... :zastavaGRB:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Uniks / Eurocup, polufinale

Post by crazynorth75 »

Svesti Uniks na 52 poena, to je ipak nešto. Brat Tadija pokazao ko je stari majstor, Jakina energija opet donijela veliki kvalitet, posebno je dobro držao Gaudloka u finišu 1. poluvremena. Raško ko Raško kad treba tu je, Admiral mudro vodio ekipu. Đenka, nešto slabija partija od uobičajene, mislim da je predugo sjedio na klupi u 3/4 i da ga je to ohladilo. Čestitke Radonjiću na sjajno postavljenoj utakmici, ja bih volio kad bi sad iz ove sjajne odbrane još malo ubrzao igru, malo više tranzicije, ali ipak možda to sve ide u etapama. Sjajna je i slika kad su matorci izašli da obilježe jubilej, naklon i tim ljudima do poda, odličan potez uprave je i skupljanje njih.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Crvena zvezda - Uniks / Eurocup, polufinale

Post by Либурнија »

dacha od bosne wrote:Pazi, Liburnija, mi smo promašili baš neke zicere koje inače teško promašujemo + imali smo veoma upitno suđenje (posebno nad Bobijem). Ja sam prezadovoljan, ali uz malo sreće baš je moglo da bude i bolje.
Мислим ипак да је разлог томе велика потрошња физичка у оваквом мечу гдје одиграш овакву одбану као и перманентно висок темпо. Данас та непрцизност није сигурно било ствар неке психлогије.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Crvena zvezda - Uniks / Eurocup, polufinale

Post by garnett »

unix je do ove utkamice od 44 utkamice izgubio 3 utakmice i to sa -3, -3 i -5, al to su bile levatorske utakamice, a danas u jednoj od do sada svakako najbitnijih utakmica, izgubio kpo na one 3 zajedno, tj -11 8-)

i sto neko rece, pitanje je dal je ovih 11 dovoljno za prolaz, al je svakako dovoljno za ponos :zastavaGRB:
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Crvena zvezda - Uniks / Eurocup, polufinale

Post by Banex »

Image

MAESTRO !!!!! Koliko smo se zajebali sa teranjem Šilba toliko smo pogodili sa dovođenjem TADIJE !
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Crvena zvezda - Uniks / Eurocup, polufinale

Post by Ганац »

Pre utakmice svako od nas bi odma pristao na pobedu od 2 - 3 poena razlike ali igrači imaju herca, utakmica na malo poena i brate tvrdo, prebili smo ih i pobedili.
Radonja voli ove utakmice na 110 - 120 poena, tu je kao riba u vodi, dugi kontrolisani napadi, mali broj poseda, Jaka koji nas je držao u prvom poluvremenu, Tadija sa par trojki, Rale koji se nije mogao sastaviti u prvom poluvremenu ali zato u drugom, "za sve pare" odigrao.
Nije potvrđen broj gledaoca od prošle utakmice ali zato količina decibela je nadmašila, navijanje sem kosovskog ciklusa izvanredno, brate, srce igra od sreće, još treperim, ja ne znam šta me je snašlo, dok sam išao kući ponavljao sam sebi "skoncentriši se dok voziš", drma euforija još uvek.A šta mislite kako je igračima Uniksa, nisu znali gde je levo a gde desno.
Razvalili smo ih.

Simon mislim da nije dao nijedan koš ali se bacao i borio kao lav.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Uniks / Eurocup, polufinale

Post by crazynorth75 »

Bitna pobjeda i po pitanju nabijanja samopouzdanja i sticanja iskustva igranja sa ovako jakim protivnicima, pogotov pred nailazeći period sezone, kad kreće rasplet. Naravno da još ništa nije riješeno u ovom dvomeču, ali kao što i prethodnici rekoše, bitno je da smo odbranili domaći teren, o ponosu da ne govorim.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Crvena zvezda - Uniks / Eurocup, polufinale

Post by Dennis Rodman »

Odraz svega što je ova ekipa prošla ove godine.
Najbolji šesti igrač - Arena!

Kapa dole!
Ajmo sad po prolaz! Biće jako teško, ali ima se fina šansa.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Crvena zvezda - Uniks / Eurocup, polufinale

Post by Il genio »

Kakva odbrana, prebili smo ih. Sjajna pobeda, nezapamcena atmosfera, cestitke svim akterima.
Odlicna partija Jake i Raska, Djenka standardno dobar, Lazic ponovo dokazao da je najpotcenjeniji igrac u istoriji sporta ali igrac utakmice je Tadija (ili sto bi neki rekli Tragedija) Dragicevic. Ne znam ni sam koliko je skokova pokupio, ubacio dve bitne trojke, odbrana kao iz cuvenog plejofa u Karijevom prvom mandatu. Radenovic uopste ne izgleda dobro, vukao se kao prebijen od prvog minuta, nema potrebe da se forsira dok se u potpunosti ne oporavi. Bar na toj poziciji imamo alternative.
Sudjenje nije bilo domacinsko, ali mi se svidja kriterijum kojim su dozvolili da se igra muski u odbrani na obe strane.
Duci i Moka ispalili kao sto sam ocekivao, ali mi je drago sto su se ostali odazvali pozivu.
Za kraj, najjaci utisak, konacno smo energiju sa tribina kanalisali na pravi nacin. Skola je skupo placena, Galatasaraj, Lokomotiva, Pao, Makabi, ali od veceras pa nadalje ocekujem da najveci broj velikih utakmica na domacem terenu resavamo u nasu korist.
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Crvena zvezda - Uniks / Eurocup, polufinale

Post by Pravednik »

Borbeno i srcano osvojena pobjeda. Cestitka svima, odbrana, skok, napad, bodrenje, Radonjic vrhunski vodio utakmicu. Ovo je ono cemu se tezi, sa ovakvim pristupom mozemo jako mnogo. Hvala im na divnoj veceri gdje sam sa mirom gledao utakmicu uvjeren u pobjedu.
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Crvena zvezda - Uniks / Eurocup, polufinale

Post by Dafi »

Nesto bih napisao ali sta? Ovo nema ni u filmovima. Kakvo navijanje,kakva borbenost igraca...Radonjiceva energija,ma sve. Svaka cast i cestitke svim ucesnicima ovog spektakla :guca:
Locked