KLS 2014

User avatar
ШЕРИФ
Новајлија
Posts: 96
Joined: Tue Jan 28, 2014 9:38 pm

Re: KLS 2014

Post by ШЕРИФ »

Усвојен је календар такмичења Суперлиге, са опцијом да уколико се КК Црвена Звезда Телеком пласира у Финале Еуро Купа, утакмице комплетног 5. и 6. кола сe померају у термине 7. и 8. кола и на тај начин се Суперлига заврши уместо 1.јуна 2014. у среду 7.јуна 2014.године
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: KLS 2014

Post by Banex »

Bravo. Tegi će da pukne od muke.
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: KLS 2014

Post by Banex »

Znači ne mogu da verujem da su doneli ovakvu odluku. Svaka čast.
http://mondo.rs/a680409/Sport/Kosarka/V ... nzije.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: KLS 2014

Post by crazynorth75 »

Мицић поломио шаку

8 апр, 2014
Тек што је почела Суперлига, Мега Визура се суочила са великим пехом.
Image
(ФОТО: Д. Жарковић)
На преподневном тренингу повредио се Василије Мицић, први огранизатор игре тима из Земуна.
– Пукла је кост шаке – рекао нам је Мицић, у тренутку када је ишао на додатне анализе.
Пред српским репрезентативцем је пауза. Колика, то ће зависити од резултата прегледа:
– Сигурно нећу играти против Металца у наредном колу, вероватно ни против Звезде – рекао је Мицић.

Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: KLS 2014

Post by Il genio »

lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: KLS 2014

Post by lucky#13 »

Pasteta liga i zemlja. Nisam cuo da prete Spancima,Francuzima i ostalim...
Mislim da je svima jasno da nam je prekopotrebna ABA2
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: KLS 2014

Post by Ганац »

lucky#13 wrote:Pasteta liga i zemlja. Nisam cuo da prete Spancima,Francuzima i ostalim...
Mislim da je svima jasno da nam je prekopotrebna ABA2
Normalno da je ABA 2 liga spas, a naš KSS nije bio na nižim granama, kara ih ko stigne, ucena ne bi bilo da smo i dalje sila u toj košarci, već smo suvi prosek, koji proizvodi neke fizikalce, zahvalne da u klubovima budu "Lazići", nema umetnika, lucidnih poteza.
Za sve to je kriva KLS koja nema strategiju razvoja, krivo je društvo i klubovi pošto i košarka postaje sport koji da bi trenirao moraš da platiš ( gubi se masovnost), pa za jebenu KK školicu ili za odbojku mesečno treba odvojiti 3 -4000 dinara + oprema.Osnovne i srednje škole moraju ponovo biti taj rasadnik talenata, znači da u okviru obrazovnog sistema se mora povećati broj časova fizičkog, pre svega radi zdravlja nacije, a potom radi razvoja sporta.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: KLS 2014

Post by lucky#13 »

Lepo sam ja rekao da smo mi pasteta i liga i zemlja!
Novinari su nam nepismeni, odobravaju krsenja pravila i jos im je to super. Pricaju da smo jedina zemlja na svetu koja ima to glupo pravilo.

Pa ja pitam tu gospodu, zasto Vujosevic i ostali sljam koji se uvukao u srpsku kosarku ne skida sakoe dok igraju po Evropi ?

Strana 126 pri dnu tacka 72.7
http://www.euroleague.net/rs/47719/84bd ... bylaws.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Serem ti se u ovo zemlju gde si budala ako postujes pravila!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: KLS 2014

Post by crazynorth75 »

To bi se lako riješilo da ima volje, pa se sada odrapi još veće finansijska kazna, a povratnik u prekršaju suspenduje sa npr. dvije utakmice, ali naravno da od toga nema ništa.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: KLS 2014

Post by ajkula »

lucky#13 wrote:Lepo sam ja rekao da smo mi pasteta i liga i zemlja!
Novinari su nam nepismeni, odobravaju krsenja pravila i jos im je to super. Pricaju da smo jedina zemlja na svetu koja ima to glupo pravilo.

Pa ja pitam tu gospodu, zasto Vujosevic i ostali sljam koji se uvukao u srpsku kosarku ne skida sakoe dok igraju po Evropi ?

Strana 126 pri dnu tacka 72.7
http://www.euroleague.net/rs/47719/84bd ... bylaws.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Serem ti se u ovo zemlju gde si budala ako postujes pravila!
e al to je uleb. mi igramo po fibi :).
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: KLS 2014

Post by Dafi »

Ipak je Tegletina uzeo medalju. Kad ovi poskidase sakoe covijek se ladno skide go do pojasa :shock: :lol: ...tik iza njihove klupe. Kakav je to mamlaz!
User avatar
maluk
Члан клуба
Posts: 327
Joined: Fri Feb 14, 2014 12:36 am

Re: KLS 2014

Post by maluk »

Dafi wrote:Ipak je Tegletina uzeo medalju. Kad ovi poskidase sakoe covijek se ladno skide go do pojasa :shock: :lol: ...tik iza njihove klupe. Kakav je to mamlaz!
A bio je tako fin, objektivan, stručan ... ma, pravi gospodin :)
"Slika je impresija istine, koju nam je Bog dozvolio da vidimo našim slepim očima."
Andrej Tarkovski
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: KLS 2014

Post by Beara_Vladimir »

Dobar je novinar, odnosno bio je dobar novinar. U poslednje vreme stvarno preteruje.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: KLS 2014

Post by crazynorth75 »

Daleko je to od pojma novinara, a kamoli dobrog...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: KLS 2014

Post by ajkula »

tegeltija je vise biro za informacije i statistiku. novinar tesko.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
Locked