KLS 2014

User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: KLS 2014

Post by Il genio »

Publika ismevala sudije, Muta i Sava hteli da se fizicki obracunaju... :film:
Suđenje Neškovića (Kraljevo), Nikolića (Zemun) i Pecelja (Novi Sad) bilo je tipično za sistem „šila, parala – uzimala, davala“. Malo se navlačilo Radničkom kad je bilo „tesno“, potom se vraćalo Metalcu u situacijama kada pobeda Kragujevčana nije dolazila u pitanje! Za takvo suđenje, posle nekoliko žešćih reakcija sa tribina, kod „tehničke“ Kužeti zbog navodnog simuliranja, sa tribina se od oko 700 gledaloaca razlegao cinični aplauz Neškoviću, koji je trajao dva – tri minuta, što ne pamtimo u Valjevu, a ni „šire“.
Beležimo i dva incidenta. Policija je intervenisala i sa tribina izvela, pa posle pola sata vratila, jednog od desetak (!) navijača Radničkog. Uz to, u prvom poluvremenu „pofrkali“ su se trener Nikolić i centar gostiju Sava Lešić. Gotovo su krenuli da se obračunaju, ali je „klupa“ Radničkog na vreme smirila strasti.

http://www.kolubarske.rs/sr/vesti/sport ... aljevu.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: KLS 2014

Post by lucky#13 »

poslao mi ogi poruku da je ova liga tuzna. Ovi mali klubovi ce traziti ABA2 od Lisca sto pre
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: KLS 2014

Post by Il genio »

Lisac i kompanija nisu u stanju ni za ovakvu ligu da obezbede finansije, a kamoli za tako glomaznu... Pogledaj na sta lici Aba liga, nemaju sponzora vec dve godine, vec nekoliko klubova je odustalo, negde sam procitao da se sest bivsih ucesnika ugasilo. Na nasu ligu necu ni trositi reci... Sve u svemu, crno se pise kosarci na ovim prostorima.
User avatar
maluk
Члан клуба
Posts: 327
Joined: Fri Feb 14, 2014 12:36 am

Re: KLS 2014

Post by maluk »

Kužetu su žigosali kao flopera i svaku utakmicu mu sviraju simuliranje, što nema veze s´mozgom ...
Suđenje je tek posebna priča, al džaba krečiti.
"Slika je impresija istine, koju nam je Bog dozvolio da vidimo našim slepim očima."
Andrej Tarkovski
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: KLS 2014

Post by lucky#13 »

Te price da ABA nema para su srpske price onih koji bi neku nasu ligu. Da nema para napustili bi oni rukovodjenje odavno!
Sto se tice ugasenih klubova, to je jednostavno realnost ovog podrucja. Gase se i klubovi u spaniji i oni muku muce sa platama i sponzorima.
User avatar
ШЕРИФ
Новајлија
Posts: 96
Joined: Tue Jan 28, 2014 9:38 pm

Re: KLS 2014

Post by ШЕРИФ »

Тренутно плус 21 за ФМП против РКГ...Е моја Звездо...
http://www.kls-live.com/live.php?id=fmp_rad" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: KLS 2014

Post by Ганац »

Kraj, 81:71 za FMP, tek sada se vidi koliko smo u kanalu,ili što je još gore kako nam se neko usrao u atmosferu i tim.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: KLS 2014

Post by dacha od bosne »

Radnički razbija Megu - 62:44 na poluvremenu. Iskreno, kada vidim kako šutiraju, nije ni čudo da su nas dobili. Moraćemo se debelo potruditi protiv njih u polufinalu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: KLS 2014

Post by Beara_Vladimir »

Radnički je kaznio gotovu svaku izgubljenu loptu Mege, ali bukvalno svaku grešku kažnjavaju. Prangijaju za 3 samo tako. Brkić ih je pokrenuo, kasnije Mlađan nastavio, Birčević odličan takođe. Svako je dao svoj doprinos. Uživanje je bilo gledati ovo poluvreme Radničkog.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: KLS 2014

Post by crazynorth75 »

Ja i priželjkujem Radnički u 1/2 finalu. Šarlatanska ekipa, sa šarlatanom na klupi, koja nam mnogo više leži nego Vizura. Pogotovo kući. E sad, zavisi kakvi ćemo mi biti.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: KLS 2014

Post by Beara_Vladimir »

Ne bi ja baš Mutu okarakterisao kao šarlatana, naročito imajući u vidu ko nama sedi na klupi. Bez obzira koga dobijemo u 1/2 finalu, biće teško.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: KLS 2014

Post by МоСа ВерСе »

dacha od bosne wrote:Radnički razbija Megu - 62:44 na poluvremenu. Iskreno, kada vidim kako šutiraju, nije ni čudo da su nas dobili. Moraćemo se debelo potruditi protiv njih u polufinalu.
Како се игра кад треба да се избегне плаћање пара. :lol: :lol:

Одуваћемо ми Раднички, једном су нас победили и доста им је.

А што волим што ће Милоје на своје, па нека им се склањају, маму им глодарску свима.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: KLS 2014

Post by dacha od bosne »

Ne znam šta se desilo nakon poplava, ali definitivno kriterij suđenja nije isti kao prije prekida prvenstva. Volio bih da vidim večerašnji snimak sa utakmice groblje-FMP gdje je Gurović odgurnuo Daloa i zaradio isključujuću. Mislim, da se ne lažemo, vjerovatno ju je zaslužio, ali npr. svinja nije dobila isključujuću kada je to isto uradila na utakmici sa Metalcom i to na sred terena. Takođe, htjeli to neki da priznaju ili ne, vidljivo je bilo da je na našim utakmicama sa Megom i Radničkim suđeno sve i svašta, a što nije bio slučaj do prekida prvenstva.
Biće ovo gadno polufinale i finale (ako Bog da), ali se nadam da ćemo ih urnisati, pa ako treba uz pravi rat na terenu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: KLS 2014

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Ne znam šta se desilo nakon poplava, ali definitivno kriterij suđenja nije isti kao prije prekida prvenstva. Volio bih da vidim večerašnji snimak sa utakmice groblje-FMP gdje je Gurović odgurnuo Daloa i zaradio isključujuću. Mislim, da se ne lažemo, vjerovatno ju je zaslužio, ali npr. svinja nije dobila isključujuću kada je to isto uradila na utakmici sa Metalcom i to na sred terena. Takođe, htjeli to neki da priznaju ili ne, vidljivo je bilo da je na našim utakmicama sa Megom i Radničkim suđeno sve i svašta, a što nije bio slučaj do prekida prvenstva.
Biće ovo gadno polufinale i finale (ako Bog da), ali se nadam da ćemo ih urnisati, pa ako treba uz pravi rat na terenu.
Povampiruje se groblje, pregrupisali se, pa sada pokušavaju da uhvate na prepad, ko vele super-Vule je zauzet drugim stvarima, neće obratiti pažnju na basket, međutim malo su se preračunali.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: KLS 2014

Post by garnett »

Image
Locked