Crvena zvezda - Borac Č. / KLS 1. kolo

garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Crvena zvezda - Borac Č. / KLS 1. kolo

Post by garnett »

carski :kreza:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Borac Č. / KLS 1. kolo

Post by crazynorth75 »

Kompletnu galeriju slika sa ove utakmice možete vidjeti OVDJE.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Borac Č. / KLS 1. kolo

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Crvena zvezda - Borac Č. / KLS 1. kolo

Post by garnett »

pa nije ni cudo sto tejic i luka dominiraju, kad su oni kao cetvorke za glavu vislji od pola petica iz kls-a.. :mrgreen:
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Crvena zvezda - Borac Č. / KLS 1. kolo

Post by Ганац »

Rebić, igra sa mnogo više samopouzdanja, kapira se najbolje sa Tejićem, lepo odigrao i opravdao vreme provedeno na terenu.
Stojanović, igrao malo, upisao se, građom izgleda nekoliko godina stariji, malo nesiguran ali ovo mu mnogo znači za budući razvoj.
Lipi, u odbrani po meni dobar (Ajkula se neće složiti), još uvek stegnut i nikako da sebi pronađe mesto u timu.
Mitrović, konkretan u odbrani i u napadu, dobra saradnja sa Tejićem, trebaće mu vremena da se vrati u formu, najbitnije da strah za koleno ostavi iza sebe, na dobrom je putu.
Tejić, odigrao jako dobru utakmicu, vidi se da može dosta da nareduje ( šta bi Ristić ovde u KLS uradio, ne bi ni Bobi ni Rale bili potrebni da ulaze u igru).
Ostali igrali koliko je bilo potrebno da se pobedi protivnik.
Radonjić koji je pružao podršku igračima i kad promaše i kritiku im upućivao kada urade ne rezonsku stvar, zaslužuje samo pohvale.
Nadam se da će klinci rasti brže nego što očekujemo i da će moći da odmene neki minut ove naše glavne igrače.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Crvena zvezda - Borac Č. / KLS 1. kolo

Post by lucky#13 »

Ukrajinac veze nema,proslo je dosta vremena da to mogu da kazem,bez kajanja!
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Crvena zvezda - Borac Č. / KLS 1. kolo

Post by Nolle »

Sa previše straha igra.
Locked