Crvena zvezda - Borac Č. / KLS 1. kolo

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Crvena zvezda - Borac Č. / KLS 1. kolo

Post by crazynorth75 »

Subota, 05.04.'14. u 19h, hala Pionir

Počinje i ''simpatično'' domaće takmičenje, čija kulminacija simpatičnosti dostiže vrhunac u finalu plej - ofa :mrgreen: Nakon spektakla i izljeva emocija protiv Uniksa, dolazi nam utakmica protiv Čačana, koja se mora odraditi bez prevelikog trošenja. Čačani u Super ligu ušli sa 4. pozicije i ukupnim bilansom od 17 / 9. Pred super ligu Borac je pojačao centarsku liniju dovođenjem Draška Albijanića (1986. - 2,11) iz mostarskog zrinjskog, te Aleksandra Marelja (1992. - 2,07) iz ekipe Strumice. Od istaknutijih igrača tu je poznato lice na pleju Nemanja Protić (ex FMP, Budućnost), zatim iskusni centar Aco Mandić (13,5 poena i 6,5 skokova ove sezone), te Nikola Pešaković kojim nam je poznat dok je nastupao za Vojvodinu.

Elem, ono što je za nas mnogo bitnije, na ovoj utakmici neće nastupiti Radenović i Lazić zbog povreda, prilika je ovo da se osvježe i zaliječe i ostali roviti, prije svega Jaka, koji ima problema sa skočnim zglobom. Očekujem ravnomjerno raspoređenu minutažu, uklapanje Lipovija u sistem, te solidne minute za klince. Za sada nigdje nema najave tv prenosa :evil:
Cijene ulaznica -
SUPERLIGA ZA 250 DINARA

Ovog vikenda startuje Superliga Srbije, a u prvom kolu domaćeg takmičenja košarkaši Crvene zvezde Telekom dočekuju čačanski Borac. Utakmica je na programu u subotu 5. aprila u dvorani Pionir sa početkom u 19 sati.

Rukovodstvo crveno-belih odredilo je cene ulaznica za mečeve u Superligi, pa karte za tribine koštaju 250 dinara. Za parter je potrebno izdvojiti 500, za plavu i belu ložu 1000 dinara, a za ložu 1500 dinara. Ulaznice za počasna mesta tik uz teren (court seat) koštaju 5000 dinara.

Karte za utakmicu prvog kola sa Borcem iz Čačka biće puštene u prodaju u petak 4. aprila na svim prodajnim mestima Eventima (Kombank arena, TC Ušće, Dom omladine, Bilet centar i još 150 prodajnih mesta širom Srbije). Na dan utakmice ulaznice će moći da se kupe i na blagajni Pionira od 15 sati pa sve do početka meča.

http://kkcrvenazvezda.rs/index.php/arti ... 250-dinara" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Crvena zvezda - Borac Č. / KLS 1. kolo

Post by Ганац »

Ba[ bih voleo, pogotovo [to su cene popularne da Pionir bude sokidno popunjen, znači da na bude bar 4000 i da ih još jednom pozdravimo, zaslužili su za onu borbu, večeras odmoriti Admirala što više, Jaku relaksirati toliko da odigra nekih 10 minuta najviše a Bobiška bar poluvreme da uzme i da se on malo razigra pošto nema ko da ga čuva.
Da pustimo ipu da igra na poziciji 1 i po potrebi na poziciji 3.
Voleo bih da vidim da li on može da asistira Bobiju i kako bi igra izgledala sa njim na pleju i Đenkom na 2.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Borac Č. / KLS 1. kolo

Post by crazynorth75 »

Tv prenosa ove utakmice neće biti, ali će se utakmica zato moći pratiti na radiju - http://www.kkcrvenazvezda.rs/media/radio/player.php" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Crvena zvezda - Borac Č. / KLS 1. kolo

Post by Banex »

Kako nema prenosa ??? Niko nije otkupio prava na KLS ?

O utakmici nema šta puno da se priča, očekujem pobedu od 20+ i bez Radenovića i Lazića, i uz odmaranje nosioca !! Lipoviju obavezno dvadesetak minuta !
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
maluk
Члан клуба
Posts: 327
Joined: Fri Feb 14, 2014 12:36 am

Re: Crvena zvezda - Borac Č. / KLS 1. kolo

Post by maluk »

Pašteta liga :roll: zbog ovakvog cirkusa ozbiljni klubovi treba da razmišljaju o broju stranaca za čitavu sezonu, neverovatno.
"Slika je impresija istine, koju nam je Bog dozvolio da vidimo našim slepim očima."
Andrej Tarkovski
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Crvena zvezda - Borac Č. / KLS 1. kolo

Post by dacha od bosne »

Image
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Borac Č. / KLS 1. kolo

Post by crazynorth75 »

Tjah, gledano kroz ovu statistiku, potanka partija Lipog, doduše 3 asista, ali isto doduše protivnik na skoro amaterskom nivou. Ne znam... Ono što je dobro su partije klinaca i Luke, ja bih lično volio da je Stojanović uzeo još minuta. Uglavnom cilj je ispunjen, igrači odmoreni, klinci dobili minute.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Crvena zvezda - Borac Č. / KLS 1. kolo

Post by Ганац »

Biće lipi još bolji, tek se uigrava i bez obzira na -3 on je solidno odigrao ( u odbrani odlično ).
Da ponovim da je poseta bila izuzetno mala.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Crvena zvezda - Borac Č. / KLS 1. kolo

Post by garnett »

pod jedan, sramna poseta..

pod dva, za koji moj radonjic cuva simonovica, i danas protiv borca svega 9 minuta?
i onako igra najmanje od svih "znacajnijih" igraca iz rotacije, a apsolutno nista ne pruza u ofanzivnom delu..

a sto se tice lipe, ponavljam po stoti put on nema sta da trazi na trojci i treba u kls-u da ga koristi na kecu, a nelsona da skroz rastereti.. na trojci ako vec radonjic cuva simona(samo ne znam za sta), nek igra sa stojanovicem...
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Crvena zvezda - Borac Č. / KLS 1. kolo

Post by ajkula »

Tesko da je lipovij odigrao dobro u odbrani . Nadavali su se lijepo preko njega. Ja mu ne vidim svrhu osim kao jos jednog igraca koji moze da se tuce 7-8 minuta protiv partizana.
inace najvece odusebljenje je bilo kad je vojvodina dala gol. A igraci na klupi se zagledaju.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Crvena zvezda - Borac Č. / KLS 1. kolo

Post by Banex »

maluk wrote:Pašteta liga :roll: zbog ovakvog cirkusa ozbiljni klubovi treba da razmišljaju o broju stranaca za čitavu sezonu, neverovatno.
O ovome sam baš hteo nešto da napišem...Zašto se ograničavati na početku (evro)sezone na samo 4 stranca ??? Zbog 3 dana kupa i poslednja 2 meseca sezone, koja iskreno govoreći ne donose ništa osim prestiža ??
Mi slobodno možemo da imamo 5 stranaca u ekipi za Evroligu i ABA ligu i zgusnut raspored koji to sve prati, pa kad dođe i ta KLS neka ostane jedan stranac "prekobrojan" možeš misliti...Biće sa ekipom, redovno trenirati, verovatno i igrati utakmice u evropi. Uopšte to ne treba da nam je neki reper.
E sad što se tiče današnje utakmice, vidim po statistici da su minuti solidno raspoređeni, čak i nisam očekivao toliko za Rebića...Ali dobro, bar su se nosioci malo odmorili a i Lipovij je proveo skoro 30 minuta na parketu, doduše opet sa jako lošim učinkom (bar gledajući po statistici) i to je ono što mene najviše brine. Mizeran učinak kapitena me više ni ne iznenađuje, od njega znam šta da očekujem, ali sam stvarno više očekivao od Ukrajinca. Aj videćemo kako će to delovati za mesec-mesec ipo, možda i on uđe u neki bolji ritam.
U svakom slučaju lepo smo počeli ovogodišnju ligu Srbije, samo tako nastavite momci svaka pobeda je važna !!!
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Crvena zvezda - Borac Č. / KLS 1. kolo

Post by Dennis Rodman »

garnett wrote:pod jedan, sramna poseta..

pod dva, za koji moj radonjic cuva simonovica, i danas protiv borca svega 9 minuta?
i onako igra najmanje od svih "znacajnijih" igraca iz rotacije, a apsolutno nista ne pruza u ofanzivnom delu..

a sto se tice lipe, ponavljam po stoti put on nema sta da trazi na trojci i treba u kls-u da ga koristi na kecu, a nelsona da skroz rastereti.. na trojci ako vec radonjic cuva simona(samo ne znam za sta), nek igra sa stojanovicem...
Simonoviću je preko potreban dobar odmor, on ne može da se sastavi, jer ga je odlazak Šilba preopteretio. U najgorem je stanju od svih igrača. Trebaće nam njegove trojke u završnici oba takmičenja, ovakav nam ne može dovoljno pomoći. Lipovij će baš i poslužiti za to da odradi minutažu umjesto Simona, a ja od tog momka, iskreno, ne očekujem da ga zadržimo i naredne sezone jer će nam tu biti potreban visokokvalitetan igrač što ovaj nije, jer bi dosad to pokazao bar u naznakama.

Rebić lijepo iskoristio minutažu, samo naprijed! :kosarkas:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Borac Č. / KLS 1. kolo

Post by crazynorth75 »

Nekoliko Bumbarevih sličica sa utakmice:

Image

Image

Image

Image

Image

Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Crvena zvezda - Borac Č. / KLS 1. kolo

Post by ajkula »

ali kakva reakcija radonjica nakon trice simona :lol:
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Borac Č. / KLS 1. kolo

Post by crazynorth75 »

:smeh:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked