KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

Post by garnett »

Banex wrote: I evo konačno pauze od nedelju dana da se igrači odmore kao ljudi pa da razvalimo i na f4 ABE i u finalu domaće lige !!! :zastavaGRB:
kakva pauza? vec u utorak/sredu gostujemo megi :D
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

Post by Banex »

Moja greška, utakmica već u sredu. Barem su koliko toliko lakše od ABA-EC utakmica...
"Mladenović vara Liveranija !"
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

Post by lucky#13 »

Dok god je u hali 600 ljudi ja necu nista da komentarisem o utakmicama.
Za mene je ovo poraz kluba i sistema kao i nas navijaca.
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

Post by Banex »

Slažem se da je poseta sramna i stvarno ne znam kako to da objasnim...Koliko se sećam, kada smo bili u najgoroj situaciji i igrali sve osim dobre košarke, tamo negde 2010. sa Uvalinom, uvek je bilo bar 1000 ljudi u publici, često i mnogo više. Samo 4 godine kasnije, hvala Bogu ponovo igramo EL, došli smo do polufinala EC, imamo najbolji tim u regionu (i igramo najbolju košarku), glavni smo favoriti za osvajanje trofeja, a publike ne sećam se kad je bilo manje.
Ali mislim da znam šta je odprilike srž problema. Brzo su nam se digla očekivanja, pa narodu nisu zanimljive "nebitne" utakmice gde se odprilike zna da ćemo pobediti sa 20+ razlike. Digli smo nos kao da smo Real ili Makabi pa nas ne zanima ništa osim trofeja i velikih evropskih utakmica. Što je naravno jako loša karakteristika...Ne sumnjam da će u polufinalu i finalu ABE i u finalnoj seriji KLS-a biti pune hale, ali treba podržati voljeni klub u svakom trenutku, ne samo kad je "najatraktivnije" to uraditi. Nemamo jednostavno tu kulturu a kad ćemo je steći teško je reći...
Samo ne znam što je to krivica kluba ?? Oni su učinili skoro sve (bilo je ispada poput otpuštanja Šilba i previsokih cena za pojedine utakmice) da Zvezda ponovo bude konkurentna i atraktivna u okruženju, a bogami i u Evropi !
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

Post by dacha od bosne »

Moram da kažem da sam razočaran i da me boli odnos navijača prema našim košarkašima.
Toliko.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

Post by Dafi »

Jedina razlika izmedju te Uvalinove godine i ove je sto su sezonske bile neuporedivo jeftinije i sto su ljudi ulazili za dz. Inace su to isti ljudi bez , kako rekoh, onih koji nisu imali pare za sezonsku i onih koji su se svercovali. Zalosno je ovo vidjeti ali to je nasa realnost.
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

Post by ajkula »

laki je sve rekao gore. poraz svih nas osim samih kosarkasa.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

Post by Либурнија »

И, што је врло битно, сат након текме фудбал. Било би бар дупло толико људи да се игра данас.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

Post by crazynorth75 »

Bez obzira na slabu posjetu, ja bih bio jako zahvalan ako bi neko ko je bio u hali bacio koju riječ o utakmicu, impresije o igračima, Lipom, Rebiću, Luki i ostalima. Na posjetu je vjerovatno uticao i termin, subota u 5 nije baš najpopularniji + fudbal odmah po završetku basketa. Ne znam zašto nismo fino igrali danas, cijenim da bi bilo bar 2-3 puta više navijača.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

Post by garnett »

nismo igrali danas, zbog zgusnutog rasporeda.. a i da se igralo danas, mozda bi na onih 800 od juce bilo jos 200 u vr glave..
missim da uzrok slabe posete nije ni cena karata, vec prosto mi nemamo kosarksaku publiku, ovih 800 su u principu isti oni koji su bili tu i kad smo se borili za opstanak, i kad je karta bila dzabe i sada su tu kad se placa..
franjevci imaju nekih 2 hiljada tog "obicnog sveta" + im dodje min hiljadu sektasa, i onda je to druga prica...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

Post by crazynorth75 »

Ne slažem se ovaj puta sa tobom garnette, mi smo na ABA ligi/lizi :mrgreen: imali 2-3 hiljade skoro pa uvijek, ali su termini bili mnogo bolji. Ja čak vjerujem da će posjeta rasti, doduše gore od ove i nemože. :kreza: A ne znam ni kakav je zgusnut raspored sprečavao nas da igramo danas?
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

Post by garnett »

kako kakav? 24-og je sa cibonom, mi smo sinoc igrali a treba jos dve da odigramo do 24-og, tako da nije bas svejedno dal smo igrali juce ili danas...
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

Post by lucky#13 »

Nama i odgovara ovaj raspored sreda-vikend, da ne bi ispali iz forme i da odrzimo ovaj tempo
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

Post by crazynorth75 »

garnett wrote:kako kakav? 24-og je sa cibonom, mi smo sinoc igrali a treba jos dve da odigramo do 24-og, tako da nije bas svejedno dal smo igrali juce ili danas...
Meni :twak: se taj 24. učinio malo dalji...my bad.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked