KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

Post by crazynorth75 »

Subota, hala Pionir u 17 časova

U 2. kolu očekuje nas interesantna duel protiv vlastite filijale. Ako se uzme u obzir put u Rusiju i nazad, nekoliko povrijeđenih i rovitih igrača nimalo lak posao. Ako se uzme u obzir da su nam filijala onda ništa :kreza: . U utakmicu ulazimo bez povrijeđenih Katića i Radenovića, tu je i nekoliko rovitih, ukoliko prilike dozvole sigurno treba opet optimalno rasporediti opterećenje. Ohrabruje sasvim pristojna partija Luke Mitrovića, te, bar mene, dvije pogođene trojke Simonovića (znam, znam, al' eto). I bez povrijeđenih naš sastav je neuporedivo jači, tako da pobjeda ne bi trebala dolaziti u pitanje.

Što se tiče FMP-a, koji su pod vodstvom Milana Gurovića osvojili 1. mjesto u KLS, svakako dosta interesantan sastav sa nekoliko naših klinaca koji će se možda i nametnuti za roster 1. tima iduće sezone. Tu se prije svega misli na Gudurića, jedan jako interesantan igrač na poziciji 3, za kog bi možda i već sada bili mjesta u 1. timu, te Ognjena Dobrića, Nikolu Čvorovića, Branu Đukanovića i Đorđa Kaplanovića. Najveća opasnost će nam i prijetiti od Gudurića, na pleju je iskusni Dunđerski, formacijski solidno popunjena centarska linija sa Mišanovićem, Kaplanovićem, Pekovićem. Treba napomenuti i da panteri u ovu utakmicu ulaze bez povrijeđenih Filipa Čovića i Šturanovića.

Tv prenosa utakmice naravno nema :evil: , ulaznice se mogu kupiti na blagajnama Pionira u svim prodajnim mjestima Eventima po cijeni od 250 dinara tribine i 500 dinara parter.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

Post by dacha od bosne »

Ova utakmica je od nevjerovatne važnosti. Kao prvo, momcima treba dati podršku i vjetar u leđa pred najvažniju/e utakmicu/e sezone. Kao drugo, treba pripremiti sve moguće taktičke varijante za F4, i kao treće treba što je više moguće odmoriti ključne igrače ali ujedno im pružiti dovoljno minuta da namjeste ruku pred F4.
Znači, ako je moguće neka bude krcat Pionir.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

Post by garnett »

ma kakvi dacho, ima da bude manje publike nego protiv borca, jos je fudbal nakon kosarke...
nego skroz nepotrebno je bilo sada pozajmljivati tejica za ovaj juniorski kup ili sta vec, kad nam rasko i raden ne igraju, a bobi i luka i onako ne mogu preko 20 minuta...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

Post by dacha od bosne »

garnett wrote:ma kakvi dacho, ima da bude manje publike nego protiv borca, jos je fudbal nakon kosarke...
nego skroz nepotrebno je bilo sada pozajmljivati tejica za ovaj juniorski kup ili sta vec, kad nam rasko i raden ne igraju, a bobi i luka i onako ne mogu preko 20 minuta...
Nažalost, u pravu si, ali eto, ja se uvijek nadam.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

Post by Banex »

Eeee da nam je tu bar Dušan Ristić...A sudeći po zvaničnom sajtu on je i dalje igrač Crvene zvezde. :twak:
Ma ok će to biti, suviše i Gurović i svi ti momci vole Zvezdu da bi sad ne znam kako grizli za pobedu. Što se tiče igrača, moći će Bobi da odigra nekih 30 minuta, a ostalih 10 može i Tadija i Luka, četvorku opet mogu njih dvojica pa i Simonović tako da će biti to sve u redu. Naravno očekujem i nekih 20 minuta za Rebića, ni Čović, a pogotovo "iskusni" Dunđerski nisu na mnogo višem nivou nego što je on.
Šteta baš bi voleo da gledam ovaj meč, iz hiljadu razloga.

SAMO NAPRED MOMCI a ti Gurke znaš kako treba, samo opušteno... :D ;)
"Mladenović vara Liveranija !"
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

Post by garnett »

mi sa deset igraca, fmp bez ficka, bilo bi cupavo da im on igra :mrgreen:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

Post by crazynorth75 »

garnett wrote:ma kakvi dacho, ima da bude manje publike nego protiv borca, jos je fudbal nakon kosarke...
nego skroz nepotrebno je bilo sada pozajmljivati tejica za ovaj juniorski kup ili sta vec, kad nam rasko i raden ne igraju, a bobi i luka i onako ne mogu preko 20 minuta...
Ne da je nepotrebno nego izrazito glupo, mnogo korisnije bi bilo i za njega i Stojanovića/Lazarevića da su u timu protiv FMP-a. Neshvatljive su meni takve stvari :nene:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

Post by garnett »

crazynorth75 wrote:
garnett wrote:ma kakvi dacho, ima da bude manje publike nego protiv borca, jos je fudbal nakon kosarke...
nego skroz nepotrebno je bilo sada pozajmljivati tejica za ovaj juniorski kup ili sta vec, kad nam rasko i raden ne igraju, a bobi i luka i onako ne mogu preko 20 minuta...
Ne da je nepotrebno nego izrazito glupo, mnogo korisnije bi bilo i za njega i Stojanovića/Lazarevića da su u timu protiv FMP-a. Neshvatljive su meni takve stvari :nene:
jbga tu se opet vracamo na onaj "ego" gazde ;)
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

Post by crazynorth75 »

jah, mora se uzeti nebitna juniorska liga :twak:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

Post by crazynorth75 »

Inače, ako neko slučajno ne zna, tekstualni prenos utakmice može se pratiti - OVDJE.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

Post by crazynorth75 »

Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

Post by Dennis Rodman »

Dok ne dođe izvještaj iz hale, par zaključaka:

-fenomenalno raspoređena minutaža (ne znam kako je Bobiju uspio spustiti na 25 minuta, valjda je Lazić igrao centra :) )
-Lipovij je živ
-neobećavajuća statistika Rebića (25% šut, 2 ass)
-obećavajuća statistika Gudurića
Zvezdaš. Robista.
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

Post by ajkula »

zaboravio si najbitnije.
simon ubo trojku. kakvo odusevljenje borka radovica :D
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: KLS 2. kolo: CRVENA ZVEZDA - FMP

Post by Banex »

Dennis Rodman wrote:Dok ne dođe izvještaj iz hale, par zaključaka:

-fenomenalno raspoređena minutaža (ne znam kako je Bobiju uspio spustiti na 25 minuta, valjda je Lazić igrao centra :) )
-Lipovij je živ
-neobećavajuća statistika Rebića (25% šut, 2 ass)
-obećavajuća statistika Gudurića
Slažem se, minutaža odlično usklađena, predpostavljam da su i Tadija i Luka malo igrali peticu. Lipovij na solidnih 9 poena za 18 minuta što uopšte nije loše, pogotovo uzimajući u obzir njegove dosadašnje partije. Jako mi je drago, daj Bože da je ovo najava nekih (mnogo) boljih njegovih igara. Što se tiče Rebića, rekao bih da se i kod njega vidi neki minimalan napredak. 4/4 slobodna bacanja, nije ni tih 9 poena tako loše.
Svaka čast i momcima iz FMP-a, rekao bih da imamo lepu budućnost u njima.
I evo konačno pauze od nedelju dana da se igrači odmore kao ljudi pa da razvalimo i na f4 ABE i u finalu domaće lige !!! :zastavaGRB:
"Mladenović vara Liveranija !"
Locked