KLS 3. kolo: MEGA VIZURA - CRVENA ZVEZDA

Locked
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

KLS 3. kolo: MEGA VIZURA - CRVENA ZVEZDA

Post by crazynorth75 »

Hala sportova Novi Beograd, srijeda 16.04. u 20h

3. kolo nam donosi duel sa starim znancima i rivalima ekipom Mega Vizura, koja uvijek u mečeve sa našom ekipom ulazi maksimalno motivisano. Miškova ekipa u ovaj duel ulazi nako poraza uod Metalca u Valjevo, a i značajano problem u njihovoj igri biće i neigranje Vase Micića koji je polomio šaku, no bez obzira na to ne smijemo se nipošto opuštati. Najveća opasnost svakako prijeti od iskusnih Veličkovića i Varde, maldog Jokića, u ekipu se vratio i reprezentativac Krstić, a za super ligu stiglo je i pojačanje iz OKK Beograda u liku i djelu talentovanog krila Andrije Bojića.

Što se Zvezde tiče, najavljeno je da će Radenović propustiti i ovaj meč, a neizvjestan je nastup Katića. Mnogo smo jači na bekovskim pozicijama i to treba iskoristiti, dobro je što se i Luka vraća u formu, u ekipi će biti i Tejić nakon što je propustio duel sa FMP-om zbog juniorskog prvenstva. Određeni problem bi moglo predstavljati neigranje Raška, jer su onda u prednosti na poziciji 5, to ćemo morati nadoknaditi određenim kombinovanjima, možda vidimo i zoni više.

Cijena ulaznice je 400 dinara, ovaj put ide tv prenos na programima rts 2 i arena sport 1.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: KLS 3. kolo: MEGA VIZURA - CRVENA ZVEZDA

Post by garnett »

bilo bi dobro da se tadija danas "pojavi" na utakmici, sa obzirom da nam nece igrati raden i rasko...
al opet bice i mega znacajno oslabljena neigranjem micica, koje je u tri dosadasnja dela sa nama prosecno belezio 15,3 poena i 8 asista po utakmici...
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: KLS 3. kolo: MEGA VIZURA - CRVENA ZVEZDA

Post by Banex »

Konačno ćemo moći da gledamo jednu Zvezdinu utakmicu ! A biće sigurno zanimljiva, tj. neizvesna. Kao i svaka sa Megom ove sezone.
Kod nas osim Radenovića ne treba da igra ni Katić jer sigurno nije 100 % spreman, a vrhunska glupost bi bila rizikovati dalje pogoršanje povrede nedelju dana pred f4 ABE. Znam, biće dosta nezgodno zaustaviti Vardu i Veličkovića ali moraćemo nekako i to da završimo.
Čuo sam da je ovih dana Jokić bio u Americi, možda se još nije vratio zna li neko nešto više o tome ? Ali i samo neigranje Micića će im biti ogroman hendikep.
U svakom slučaju očekuje nas težak meč, možda čak i na jednu loptu...
"Mladenović vara Liveranija !"
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: KLS 3. kolo: MEGA VIZURA - CRVENA ZVEZDA

Post by garnett »

govno vojinovic opravdao svoju reputaciju...
radonja se u poslednje vreme gubi za sve pare..
a onog simonovica ne znam kako vise nije sramota?!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: KLS 3. kolo: MEGA VIZURA - CRVENA ZVEZDA

Post by Ганац »

Moram reći da iako smo pobedili suđenje je bilo katastrofalno, Bobija su prebili pod košem i suđen je svaki peti, a Novicu ako popreko pogledaš faul, toliko 2+1 faula smo napravili, da mogu reći da bar jedan nije postojao.Bez obzira toliko smo bolji da je ova razlika na kraju mala uzevši ovo gore u obzir.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: KLS 3. kolo: MEGA VIZURA - CRVENA ZVEZDA

Post by Dafi »

Rutinski. Jos uvijek mi nije jasno cemu sluzi Lipovij? Tadija pravio dosta problema Velickovicu. Sve u svemu solidno odigrano.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: KLS 3. kolo: MEGA VIZURA - CRVENA ZVEZDA

Post by crazynorth75 »

Sa izuzetkom 2/4, ovo ostalo uglavnom rutinski uz nekoliko, meni nejasnih poteza Radonjića. Prvo za moj ukus previše minuta za Demarkusa koji je naravno opet bio pravi motor tima. Drugo, ni meni nije jasna uloga Lipovija. 2/4 sjedi na klupi, pa odigra skoro cijelu 3/4, onda opet ne uđe u zadnjoj. Treće Tadija dosta dobar u 1. poluvremenu, u drugom nije ni ušao, a mogao je pogotovo na onu njihovu zonu da proba sa njim. Četvrto, Lazić isto dobro, a onda i na njega zaboravio. Shvatam ja i rotiranje i sve, ali malo čudne odluke, možda sa Lazom zbog one prijašnje povrede nije htio da rizikuje. Ako već rotiraš, onda malo izrotiraj i najboljeg igrača, jer sad nam ide Radnički gdje će isto ići na 30+ minuta, pa onda najvažnije utakmice u sezoni na F4. Peto Simonović 6 minuta, zašto? Jeste da je kanal u kom se nalazi poprimio epske razmjere, ali valjda ga treba vaditi na ovim utakmicama.
Bobi jako dobar danas, Luka solidan učinak mada se malo pogubio na onu zonu, Đenka solidan, Jaka se malo izgubio nakon onog zicera, Lipovi nekoliko solidnih reakcija u odbrani, amda mu je malo Miljenović zadavao probleme. Uglavnom, kad bi čovjek neutralno gledao ponovo gledljiva košarka u duelu ova dva tima sa ponovo dosta poena.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: KLS 3. kolo: MEGA VIZURA - CRVENA ZVEZDA

Post by МоСа ВерСе »

Ошурили смо ове вечерас онако опуштено.

Свако је дао допринос, Боби се играо под кошем, опет смо их победили на њихову игру великог броја поена, тако да они у неком евентуалном доигравању са нама немају никакве шансе јер смо им нашли рецепт за игру.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: KLS 3. kolo: MEGA VIZURA - CRVENA ZVEZDA

Post by crazynorth75 »



''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: KLS 3. kolo: MEGA VIZURA - CRVENA ZVEZDA

Post by Banex »

Meni je Lipovij delovao relativno solidno...Jeste promašio one dve trojke, ali to smo znali i pre nego što je zaigrao da je jako loš šuter. Međutim, u odbrani dobro odradio posao, vrlo agresivan, angažovan...Ona ukradena lopta od Veličkovića je highlight cele utakmice ! :mrgreen:
Ma, poslužiće do kraja sezone pogotovo uzimajući u obzir u kakvom stanju je "kapiten". A onda na leto ako ne dovedemo DVE NOVE TROJKE (pa makar to bili Čvorović i Gudurić) ja ne znam stvarno...
Utakmica je lepo rešena, ipak se pokazalo da smo za klasu bolji tim od njih, međutim treba naglasiti da im je najbolji igrač van stroja i ko zna šta bi bilo da je i njegovih desetak poena bilo na kontu Mege (a i da nas nije tako dobro služio šut spolja). Ali i priče ŠBBKBB su same po sebi izlišne.
Super je što su se Katić i Radenović odmorili, samo neka oni budu spremni za f4 ! Ne moraju ni protiv Radničkog da igraju njih ćemo dobiti lakše od Mege.
Vidim i Radmanović počeo često da dolazi na utakmice, ne znam što nije odigrao još jednu sezonu da završi karijeru u Zvezdi..

p.s. Imam utisak da je Nelson već neko vreme u padu forme, da li je još neko primetio to ?
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: KLS 3. kolo: MEGA VIZURA - CRVENA ZVEZDA

Post by dacha od bosne »

Fina utakmica sinoć. Mislim da smo odigrali sa pola gasa, bez nekog posebnog napora. Činjenica je da je njima nedostajao Vasa, ali i nama su nedostajali Raden i Katić.
Nelson izgleda lakše pogađa za 3 nego li za 2 poena. Nadam se da će namjestiti svoje nišanske sprave do F4 i da će pogađati ono što mu je do sada bila specijalnost. Mada ne bunim se ni za ove šuteve za 3. Dobro dođu :mrgreen:
Sve u svemu, lijepa uvertira pred F4.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked