KLS 4. kolo: CRVENA ZVEZDA - RADNIČKI

User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: KLS 4. kolo: CRVENA ZVEZDA - RADNIČKI

Post by ajkula »

to sa situacijom u ukrajini ne treba da ima veze sa njegovim igrama.
sta je trebalo nasi sportisti za vrijeme bombardovanja da rade? ili svi sportisti sa ovih prostora 91-95?
da usred utakmice briznu u plac?
ako to utice na njegov sut onda ne treba da se bavi sportom.
jednostavno covjek je strano tijelo u ekipi za sad. zasad nema svrhu osim sto se moze potuc 10 minuta po utakmici protiv partizana.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: KLS 4. kolo: CRVENA ZVEZDA - RADNIČKI

Post by Либурнија »

Изгледа да сам једини који има осјећај да ће Липа почети да убада трице таман кад буде требало. Живи били па видјели. Иначе, подсјећа ме доста на мене у баскет смислу, солидна одбрана и скок, солидно вођење и улаз али са дистанце ни вола убости ("камењар") с тим што сам ја жустрији (док не цркнем након 3 минуте). :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: KLS 4. kolo: CRVENA ZVEZDA - RADNIČKI

Post by Ганац »

Nama je i potreban on da bi imali materijala za šibanje sa grobarima, ako nešto pride ubode, dobro došlo.
Samo mi da osvojimo ABA ligu, za domaćicu, pa verujte ne bih žalio ako je ne uzmemo mi već svinjini puleni.
Ne donosi ništa, osim materijal za forumsko i ino podjebavanje, a za to me baš briga.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: KLS 4. kolo: CRVENA ZVEZDA - RADNIČKI

Post by garnett »

ma nema veze ovaj sut sa situacijom u ukrajini, tako on oduvek sutira... vec sam rekao, on je losija verzija markovica, koja u odbrani moze da brani pozicije 1-3 i to je to... u napadu stavljati ga na trojku, je totalna besmislica...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: KLS 4. kolo: CRVENA ZVEZDA - RADNIČKI

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: KLS 4. kolo: CRVENA ZVEZDA - RADNIČKI

Post by Najdoski dr. Ilija »

Либурнија wrote:Изгледа да сам једини који има осјећај да ће Липа почети да убада трице таман кад буде требало. Живи били па видјели. Иначе, подсјећа ме доста на мене у баскет смислу, солидна одбрана и скок, солидно вођење и улаз али са дистанце ни вола убости ("камењар") с тим што сам ја жустрији (док не цркнем након 3 минуте). :mrgreen:
Значи од мене и тебе један добар.
Ја одличан шут и солидан улаз.
Одбрана такође добра! :kosarkas:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: KLS 4. kolo: CRVENA ZVEZDA - RADNIČKI

Post by МоСа ВерСе »

Либурнија wrote:Изгледа да сам једини који има осјећај да ће Липа почети да убада трице таман кад буде требало. Живи били па видјели. Иначе, подсјећа ме доста на мене у баскет смислу, солидна одбрана и скок, солидно вођење и улаз али са дистанце ни вола убости ("камењар") с тим што сам ја жустрији (док не цркнем након 3 минуте). :mrgreen:
Липа је наш Тепић, кад буде 20.000 и кусур Делија, тад има да трпа. :D

Оно што мене највише забрињава у нашој домаћици јесте катастрофално суђење. Ове две утакмице што сам гледао ужас живи.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: KLS 4. kolo: CRVENA ZVEZDA - RADNIČKI

Post by crazynorth75 »

МоСа ВерСе wrote:
Либурнија wrote:Изгледа да сам једини који има осјећај да ће Липа почети да убада трице таман кад буде требало. Живи били па видјели. Иначе, подсјећа ме доста на мене у баскет смислу, солидна одбрана и скок, солидно вођење и улаз али са дистанце ни вола убости ("камењар") с тим што сам ја жустрији (док не цркнем након 3 минуте). :mrgreen:
Липа је наш Тепић, кад буде 20.000 и кусур Делија, тад има да трпа. :D

Оно што мене највише забрињава у нашој домаћици јесте катастрофално суђење. Ове две утакмице што сам гледао ужас живи.
+1
Al' blage veze nemaju, a pri tome su još i bezobrazni. O promjeni pravila nakon 3. kola da ne govorim. :twak: na moju veliku dragost Tadija juče opet među najboljima, momenat kad je poslao Kalinića van, ode čovjek nekud...
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=seGTNY_nG3Y[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: KLS 4. kolo: CRVENA ZVEZDA - RADNIČKI

Post by Banex »

Kao što sam rekao ovu utakmicu prelamamo kad-tad i dobijamo sa dvadesetak razlike...Drugo se i nije moglo očekivati kad je Radnički zaista seljačka ekipa sa velikim S, na čelu sa trenerom dunsterom ! Može fegetlija da ih pravda koliko hoće (NE, NISU igrali ništa drugačije ni dok je Jaru bio tu) i da pravda onog indijanca Marinovića, koji kao i mutavi samo protiv Zvezde zna da laje i da psuje na parketu, protiv stoke ih utakmice ne zanimaju !!!
Kako bi mi bilo drago da umesto njih Metalac ili FMP ostvare plasman u ABA ligu..imaju nešto slabije igrače ali igraju MNOGO ozbiljniju košarku ! Mada možda i bolje da budu četvrti ako mi budemo prvi, tako u polufinalu stvarno ne bi imali većih problema. Dok bi se na primer sa Megom mnogo više zlopatili.
Što se tiče nas, lepo odigrana utakmica, Tadija definitivno u velikom usponu forme što će nam mnogo značiti ove nedelje, pogotovo što su i Radenović i Katić već duže van stroja. Od Lipovija se očigledno ne može mnogo više očekivati, pogotovo u napadu ali i to što radi je dosta solidan posao i značiće u borbi za trofej sigurno ! Kad smo već kod tog trofeja,

@ Ganac

Nekad stvarno ne mogu da razumem tvoje komentare...16 godina nismo osvojili domaće prvenstvo, znači 16 GODINA i sad po prvi put imamo realno bar malo jači tim od njih i lepu šansu da vratimo pehar u naše tribine, a tebi to apsolutno ništa ne znači...osim nekog aduta za prepucavanja na forumima ? Kažeš ne bi žalio ako stoka ponovo osvoji. Pa dokle više oni da budu prvaci Srbije ??? U narednih 1000 godina ?? I to uglavnom na neki perfidan način (uz manju ili veću pomoć sudija, uz tuču na terenu, prebijanja sudija..) ili jednostavno na malodušnost i MALOMUDOST Zvezdinih igrača na parketu. Trofej kao trofej ne donosi ništa u Evropi, ali ko ga osvoji biće prvak države, kakva god da je ta država i liga, naša je drugu nemamo !
Dakle molio bih samo bez omalovažavanja bilo kog trofeja kojeg osvojimo (kao što su pojedinci omalovažavali Kup), prvenstveno zbog tih momaka koji se lavovski bore ove sezone i prvo oni to nisu zaslužili ! A ja već vidim hiljade i hiljade komentara stoke kad ih odvalimo u finalnoj seriji kako domaće prvenstvo ništa ne znači, bla bla.. :twak: Ne moramo i mi vrtiti tu priču, pogotovo kao neku utehu za ne daj Bože još jedan očajan kraj sezone.
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: KLS 4. kolo: CRVENA ZVEZDA - RADNIČKI

Post by Ганац »

Banex wrote:Kao što sam rekao ovu utakmicu prelamamo kad-tad i dobijamo sa dvadesetak razlike...Drugo se i nije moglo očekivati kad je Radnički zaista seljačka ekipa sa velikim S, na čelu sa trenerom dunsterom ! Može fegetlija da ih pravda koliko hoće (NE, NISU igrali ništa drugačije ni dok je Jaru bio tu) i da pravda onog indijanca Marinovića, koji kao i mutavi samo protiv Zvezde zna da laje i da psuje na parketu, protiv stoke ih utakmice ne zanimaju !!!
Kako bi mi bilo drago da umesto njih Metalac ili FMP ostvare plasman u ABA ligu..imaju nešto slabije igrače ali igraju MNOGO ozbiljniju košarku ! Mada možda i bolje da budu četvrti ako mi budemo prvi, tako u polufinalu stvarno ne bi imali većih problema. Dok bi se na primer sa Megom mnogo više zlopatili.
Što se tiče nas, lepo odigrana utakmica, Tadija definitivno u velikom usponu forme što će nam mnogo značiti ove nedelje, pogotovo što su i Radenović i Katić već duže van stroja. Od Lipovija se očigledno ne može mnogo više očekivati, pogotovo u napadu ali i to što radi je dosta solidan posao i značiće u borbi za trofej sigurno ! Kad smo već kod tog trofeja,

@ Ganac

Nekad stvarno ne mogu da razumem tvoje komentare...16 godina nismo osvojili domaće prvenstvo, znači 16 GODINA i sad po prvi put imamo realno bar malo jači tim od njih i lepu šansu da vratimo pehar u naše tribine, a tebi to apsolutno ništa ne znači...osim nekog aduta za prepucavanja na forumima ? Kažeš ne bi žalio ako stoka ponovo osvoji. Pa dokle više oni da budu prvaci Srbije ??? U narednih 1000 godina ?? I to uglavnom na neki perfidan način (uz manju ili veću pomoć sudija, uz tuču na terenu, prebijanja sudija..) ili jednostavno na malodušnost i MALOMUDOST Zvezdinih igrača na parketu. Trofej kao trofej ne donosi ništa u Evropi, ali ko ga osvoji biće prvak države, kakva god da je ta država i liga, naša je drugu nemamo !
Dakle molio bih samo bez omalovažavanja bilo kog trofeja kojeg osvojimo (kao što su pojedinci omalovažavali Kup), prvenstveno zbog tih momaka koji se lavovski bore ove sezone i prvo oni to nisu zaslužili ! A ja već vidim hiljade i hiljade komentara stoke kad ih odvalimo u finalnoj seriji kako domaće prvenstvo ništa ne znači, bla bla.. :twak: Ne moramo i mi vrtiti tu priču, pogotovo kao neku utehu za ne daj Bože još jedan očajan kraj sezone.
Kada sam rekao da ne bih preterano žalio ako ne osvojimo KLS, mislio sam jer ta titula ne donosi ništa, osim satisfakcije, realno to je liga sa celih 4 ozbijnih utakmica, naravno da će mi biti drago ako osvojimo, da ću se radovati (pa najbolji smo, majku mu).ABA liga je ono gde moramo u pravom smislu izmeriti patke, pokazati da smo gazde,uzeti pehar, obezbediti EL i samim tim sponzore a groblju staviti do znanja da više nisu oni ti koji u regionu imaju tapiju.Osvajanjem ABA lige i talenti će rado kod nas, i formirani igrači, aboga mi i stranci kada vide kakav mi imamoodnos prema našim strancima.
Znači, nije da me ne zanima domaća liga, već po meni je prioritet ABA.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: KLS 4. kolo: CRVENA ZVEZDA - RADNIČKI

Post by dacha od bosne »

Ганац wrote: Kada sam rekao da ne bih preterano žalio ako ne osvojimo KLS, mislio sam jer ta titula ne donosi ništa, osim satisfakcije, realno to je liga sa celih 4 ozbijnih utakmica, naravno da će mi biti drago ako osvojimo, da ću se radovati (pa najbolji smo, majku mu).ABA liga je ono gde moramo u pravom smislu izmeriti patke, pokazati da smo gazde,uzeti pehar, obezbediti EL i samim tim sponzore a groblju staviti do znanja da više nisu oni ti koji u regionu imaju tapiju.Osvajanjem ABA lige i talenti će rado kod nas, i formirani igrači, aboga mi i stranci kada vide kakav mi imamoodnos prema našim strancima.
Znači, nije da me ne zanima domaća liga, već po meni je prioritet ABA.
+milion
Nema važnijih utakmica od (nadam se i vjerujem) naredne dvije u ABA ligi.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: KLS 4. kolo: CRVENA ZVEZDA - RADNIČKI

Post by Banex »

Ok, i ja se slažem da osvajanje ABA lige jeste apsolutni prioritet, ali već kad prođe nedelja nama je najvažnije da konačno osvojimo domaću titulu i to će biti vrlo značajan rezultat ako uspemo ! Daleko od toga da će biti nešto revijalno ili beznačajno. Prvi igrači tako to neće shvatiti.
Znači svom snagom napasti i taj trofej, koji je verujem većini Zvezdaša skoro jednako bitan kao i ABA trofej.
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: KLS 4. kolo: CRVENA ZVEZDA - RADNIČKI

Post by Ганац »

Banex wrote:Ok, i ja se slažem da osvajanje ABA lige jeste apsolutni prioritet, ali već kad prođe nedelja nama je najvažnije da konačno osvojimo domaću titulu i to će biti vrlo značajan rezultat ako uspemo ! Daleko od toga da će biti nešto revijalno ili beznačajno. Prvi igrači tako to neće shvatiti.
Znači svom snagom napasti i taj trofej, koji je verujem većini Zvezdaša skoro jednako bitan kao i ABA trofej.
Ako kojim slučaje CD vita odvali grobare ( što ja žarko želim) onda je i KLSformalnost za nas,poštoće nastati nopisiv raspad "institucije".
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: KLS 4. kolo: CRVENA ZVEZDA - RADNIČKI

Post by dacha od bosne »

Ганац wrote:
Banex wrote:Ok, i ja se slažem da osvajanje ABA lige jeste apsolutni prioritet, ali već kad prođe nedelja nama je najvažnije da konačno osvojimo domaću titulu i to će biti vrlo značajan rezultat ako uspemo ! Daleko od toga da će biti nešto revijalno ili beznačajno. Prvi igrači tako to neće shvatiti.
Znači svom snagom napasti i taj trofej, koji je verujem većini Zvezdaša skoro jednako bitan kao i ABA trofej.
Ako kojim slučaje CD vita odvali grobare ( što ja žarko želim) onda je i KLSformalnost za nas,poštoće nastati nopisiv raspad "institucije".
Ovo možete nastaviti na temi o očekivanjima :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked