Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Велики Делија »

Ostavku je morao da da jos na kraju utakmice.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Ганац »

Mnogo mi je teško. Usraše mi dan, nedelju... Jebe mi se za ostavke, sada treba misliti o narednoj sezoni,i o onoj usranoj domaćoj ligi i odigrati muški do kraja, ne treba da se lomi preko kolena, ohladiti glave.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Banex »

Osim Jake Blažiča ovaj tim je jedan SKUP PIČKETINA, uključujući i jebenu neznalicu na klupi i ceo stručni štab sa blentavim facama ! OVAKO ODIGRATI U NAJBITNIJOJ UTAKMICI SEZONE ???

Jebala me Zvezda da me jebala kad sam i počeo da pratim ove nesretnike...KAO DA NEMAM DOVOLJNO PROBLEMA U ŽIVOTU !!!!!!!!!!

Molio bi jedan trajni ban.
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by carapan »

Necu nikome da stajem na muku, kada ja sa mojih dovoljno godina, placem kao dete i nerviram se...Ovo je bruka i sramota, ovo je poraz Ciovicev, Radonjicev i onih koji sebe smeju da zovu najvatrenijim navijacima, koji bi da gledaju EL, ali nece da podrze klub, vec bojkotuju..

Dosta je bilo definitivno i od mene, sto se svih foruma tice i ikakvog komentarisanja.. Ne treba mi sve ovo u zivotu, iovako mucenome..

Ko im jebe mater vise svima !!!!

Pozdrav !!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Либурнија »

Ко зна, можда Цедевита сутра ограничи штету.. :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Najdoski dr. Ilija »

Брате, веруј ми да ме за то баш заболе...
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Pravednik »

Ганац wrote:Mnogo mi je teško. Usraše mi dan, nedelju...
Brate usrali su cijelo SD , ali bitno je da mi imamo najboljeg trenera, koji cijelu sezonu ne moze da igra protiv zone, koga Mega razbija, koga Unics dobije kao da igra protiv kadeta. Sve utakmice koje je dobio je plod individualnih kvaliteta igraca a on i njegova rotacija neka idu u tri p....... Prosle godine smo sretno usli u finale pa najbolje da nas opet sreca pomazi e ne moze brate. Vratilo nam se za Shilba i to je to.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Ганац »

Banex wrote:Osim Jake Blažiča ovaj tim je jedan SKUP PIČKETINA, uključujući i jebenu neznalicu na klupi i ceo stručni štab sa blentavim facama ! OVAKO ODIGRATI U NAJBITNIJOJ UTAKMICI SEZONE ???

Jebala me Zvezda da me jebala kad sam i počeo da pratim ove nesretnike...KAO DA NEMAM DOVOLJNO PROBLEMA U ŽIVOTU !!!!!!!!!!

Molio bi jedan trajni ban.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Pravednik »

Kako branioci Radonjica rekose sacekacemo kraj sezone pa komentarisati, evo ga kraj sezone molim vase komentare.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by dacha od bosne »

Evo ja ću ti reći, jer sam ga branio....koliko je kriv on (a jeste), toliko su krivi oni koji bacaju onakve cigle u odlučujućoj utakmicui. Sunce ti poljubim, profi igrači bacaju cigle...ma šta cigle...ne mogu obruč da pogode....
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Велики Делија »

Teranje Silba (ako pricamo o dugorocnim uzrocima) je samo deo problema. Iskreno, ja sam vec na pocetku utakmice znao da nema vajde, jednostavno sam osecao da ovaj tim nema onu stvar da pobedi kada treba da se pobedi. Jesam se iznervirao dobrano na kraju kada smo mogli da resimo stvar, ali posle izgubljene lopte "admirala" mi je postalo savrseno jasno da je to to.

Al da se vratim na pocetak posta. Silb je samo mali delic svega. Trener nesposoban, uprava nesposobna, e to je glavni problem. I neko MORA da odgovara.

E da, sada Dulenceta ocekuje lagani posao.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Либурнија »

Добро, шта је сад?! Ајде, сад сви престаните да навијате за Звезду прије него што се колективно самоубијете! :roll: Аман! АБА је ионако битна само због ЕЛ а ми имамо квалификације за ЕЛ а то и није баш за бацање. Било би фино да сутра Цедевита набије стоку. Мислим ипак да је вријеме да Радоњић иде, нема шансе да добијемо стоку без шок терапије након оваквог тектонског поремећаја.

Праведник:

Не прави се луд - ниси ни ти тражио да он иде већ да му се "помогне".
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by crazynorth75 »

Samo mali omaž Jaki, izvinjavam se za off :mrgreen:

Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by nyc »

Ja stvarno ne znam šta se dogodilo sa ovim timom večeras. Šutirati 2 od 32 za tri, eeeej ??? Kao da su bili na nekoj drozi, majke mi, tako su mi delovali.

Cibosima i Šariću svaka čast. Ponajviše onom Blassingameu. Jebate lik ima metar i žilet i 4 uhvaćene lopte?!?

P.S. Jel EL definitivno izgubljena?
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by crazynorth75 »

nyc wrote:Ja stvarno ne znam šta se dogodilo sa ovim timom večeras. Šutirati 2 od 32 za tri, eeeej ??? Kao da su bili na nekoj drozi, majke mi, tako su mi delovali.

Cibosima i Šariću svaka čast. Ponajviše onom Blassingameu. Jebate lik ima metar i žilet i 4 uhvaćene lopte?!?

P.S. Jel EL definitivno izgubljena?
Igraćemo vrlo zajebane kvalifikacije iz kojih samo 1 ide u EL.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked