Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Pravednik »

Sad svi zajedno da pišemo gdje god stignemo RADONJA ODLAZI, RADONJA ODLAZI , RADONJA ODLAZI.

P.S. Jedino što mi daje nadu je potencijalni njihov poraz veceras, koji je više nego realan.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Либурнија »

Нема ми шта да пишемо тј. џаба све ако свијест о нужности шок-терапије не постоји у клубу. Са оваквим лузерским бекграундом ући у Wrestling са свињом је лудост и будалаштина. А још већа будалаштина је не ставити прст на чело и колико јуче почети са операцијом "квалификације за ЕЛ". Иначе, очекујем пораз свиње вечерас од Репеше...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by musemic »

Ima li negde završnica, da pogledam na miru?
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by garnett »

nista, cisto da prijavim da idem na "godisnji odmor" sto se tice sporta, tako da nista necu pisati neko vreme...
tek sam sinoc shvatio koliko je sve ovo besmisleno, a pogotovo je besmisleno posmatrati i dozivljavati sport onako kako ga ja posmatram a tek da ne govorim, koliko sam vremena trosio na to, a koristi apsolutno nikakve, samo steta, sto novcana, sto zivaca, sto zanemarivanje nekih drugih stvari..
e zajebi me toga, dosta je bilo, najpribliznije sto cu gledati od sporta je kako mi pauk plete mrezu na plafonu..

aj pozdrav ljudi :ziveli:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by crazynorth75 »

Na neplaćeni zaboravi, a pošto smo privatna firma, i taj godišnji ti je minimalan, tako da se za koji dan fino prijavi nazad na radno mjesto. :mrgreen:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Ганац »

crazynorth75 wrote:Na neplaćeni zaboravi, a pošto smo privatna firma, i taj godišnji ti je minimalan, tako da se za koji dan fino prijavi nazad na radno mjesto. :mrgreen:
+1! Nema sad hoću odmor, sad vikend, ima da se radi i na braniku otadžbine htedoh reći kluba da se stoji i kad nam loše krene...
Ljudi, tolike godine smo opstali, našu ljubav prema klubu samo učvrstili, i da nas jedan (u istinu težak) poraz ovako razbije, to ne biva, jednostavno, ustanimo iz ovog nok dauna i budimo još jači, a ako i domaću izgube, onda naleto govnjiva i za Radonju i za Čovu.


Igrači igraju ono što traži trener ( i ne odstupaju), e sad što trener nema ni plan A a kamo li B,C..., sami smo hteli trenera sa filozofijom odbrana pa ostaloako se nešto desi to je bonus, mi tog bonusa nismo sinoć imali.
U pravu je onaj koji je rekao da su šutevi za tri bar 80% bili iz neizgrađenih pozicija i to je i rezultiralo 2/32.
Mene više boli konstantan početak sa Lazom u 5-orci i guranje lopte na centre i u toj postavi mi osim tog trećeg niskog igrača i nemamo šutera sposobnog da sipa u kontinuitetu sa distance i poludistance, osim toga Lazu je onaj Blesingejm odvalio, dečko nije znao gde je, Đenka je daleko od šuterske forme, još od Bogdanova, Nelson u padu sa igrama skoro od kupa, Bobija koristi pogrešno i to rezultira tako da Bobi nekad odigra dobro a nekad ne, Simon je tu jebem li ga sa kojim razlogom.
overall FG2 FG3 FT Rebs Blck Foul
Min Pts % M A % M A % M A % D O Ass St To Fv Ag Cm Rv Val
4 Rebić N. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Mitrović L. 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 -1
10 *Lazić B. 16 0 0 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 3 0 -3
11 *Blažič J. 35 25 45 8 11 72.7 1 9 11.1 6 7 85.7 3 3 1 2 4 0 0 4 7 21
12 Simonović M. 12 4 25 1 2 50 0 2 0 2 3 66.7 3 2 2 2 0 0 0 3 1 7
13 *Marjanović B. 22 9 66.7 2 3 66.7 0 0 0 5 6 83.3 6 1 0 0 1 2 0 1 5 19
14 Radenović I. 9 1 0 0 0 0 0 1 0 1 4 25 1 2 1 2 0 0 0 0 3 6
15 Katić R. 18 7 22.2 2 9 22.2 0 0 0 3 4 75 2 4 0 0 3 0 0 3 2 1
20 *Nelson D. 34 12 30 3 5 60 0 5 0 6 8 75 3 2 4 1 3 1 0 2 4 13
22 Jenkins C. 32 12 26.7 3 6 50 1 9 11.1 3 5 60 5 0 8 3 3 0 0 3 6 15
31 Lypovyy O. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 *Dragićević T. 16 0 0 0 2 0 0 4 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 3 0 -7



overall FG2 FG3 FT Rebs Blck Foul
Min Pts % M A % M A % M A % D O Ass St To Fv Ag Cm Rv Val
Crvena zvezda Telekom 200 70 29.6 19 39 48.7 2 32 6.3 26 37 70.3 24 15 18 11 14 3 0 23 28 71
Cibona 200 75 45.9 20 37 54.1 8 24 33.3 11 17 64.7 33 4 19 5 20 0 3 29 21 66
Ovde će te videti da je CZV imala indeks korisnosti 71 a Cibona 66 i opet su nas pobedili.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by lucky#13 »

dacha od bosne wrote:Zna li neko o čemu to Katić neće da priča?

Image
Covek je mislio na povredu Ivana i sebe ali nikje hteo da se vadi na to.
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by lucky#13 »

dacha od bosne wrote:Ma, ja shvatam svakoga ko hoće da oplete po Radonjiću. Nije mi problem da to shvatim. Samo ne mogu da shvatim da se u isto vrijeme prećutkuje šut 2/32. I shvatite da sučeljavanje mišljenja ne treba da dovede do nekih podjela. Forum je to. A pride smo sada toliko nervozni da je ovakva komunikacija potpuno normalna. I ja nikome ne zmajeram, i pored mojih (možda ishitrenih) komentara.
A iz cega je Dacho izasao taj sut 2/32 ? Kakav mi to protok lopte imamo u poslednjih 4 meseca? Jel imamo jednu akciju? Ko je spremao ekipu za F4 i mec sa Cibonom mesec dana?
Zasto nije postovan Blasingame ? Zasto Simon nije igrao do 4/4? Zasto nije stavio Ivana ili Tadiju na poziciju centra? Zasto im nismo opteretili JEDNOG jedinog centra kojeg imaju nego smo sutirali? Zasto nismo iskoristili to sto je Cibona 33minuta igrala u BONUSU? Zasto je gurao Tadiju i Lazica onoliko pogotovo 8min u 1/4? Zasto ne igramo zonu? Zasto ne znamo da napadnemo kombinovanu zonu?

Prosle sezone smo usli u EL znate svi na koji nacin,e pa ovaj put tako nije moglo! Poznavajuci situaciju siguran sam da su Radonjic i Covic buduci bivsi, a sta ce biti sa klubom videcemo. Ako grobari veceras pobede, opet smo se vratili u blato!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by МоСа ВерСе »

Ја и даље не могу да се опасуљим од пораза. Какав смо ми харакири стручан синоћ одрадили, па то је за неповеровати.

Јел' могуће да му Арена виче да у онаквој игри Цибоне са две четворке спусти неког другог на петицу? Марко је сасвим солидно чувао Шарића у последњој четвртини. Да ли је могуће да ја, као један бекан за кошарку, видим да Блесингејм врти Лазића као прасе на ражњу а Радоњић то не види? Уместо да тренер буде сталожен јуче кад му играчи нису, он се човек први погубио. Јел' могуће да кад зонским пресингом стижеш противника, и ти пошто си стигао враћаш се на човека без притиска на поље нашег напада? Шта смо онда могли да изгубимо?

У праву је Лаки, последица лошег шута јесте и нервоза, али ниједна акција није била израђена за трицу да неки шутер остане сам, да се поклони и убоде трицу.

ПС - Недај Боже д асад неки стручњак изађе са изјавом, имали смо лош дан, тачно бих сео у ауто да га нађем и приупитам неке ствари. Нема у кошарци лош дан, није то фудбал (мада је и ту фраза). Онај ко је квалитетнији у кошарци у 97% добија. Е зато ме највише боли овакав пораз.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by garnett »

znaci niste svesni koliko nam znaci ovo sto je partizan ostao bez el, mozda cak i bolja varijanta nego da je finale bilo zvezda-partizan..
nolaaaaaaaaaaaaaan smit! :kolo:
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Либурнија »

Да, ово је сјајно. Обојици комшија цркле краве али ми још имамо бар овцу (квалифкације за ЕЛ). Ми можда сада и прегрмимо ово а они се без ЕЛ распадају. И нека се распадну, боље нису ни заслужили.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by garnett »

lm, da se vratimo na nasu bruku...
traziti izgovor u nekakvim pritiscima je za pi*kice...
sto onda nismo igrali u zagrebu, pa da pritisak bude na ciboni?
i pride smo trebali optustiti jos jedno 2-3 igraca, cisto da bi u tu utakmicu usli rasterecenije i bez imperative pobede.. ;)

jbte, samo je u srbiji moguce, da gro ljudi misli da je vece opterecenje igrati kuci pred svojim navijacama, umesto na gostujucem terenu, i da je veliki hendikep, kad imas daleko bolji sastav od protivnika...

druga je prica, kad debeli ima podjednako jak tim kao i nas ako ne i jaci, a spinuje kako su oni autsajderi, a sasvim drugo kad je i cenjenicno i prakticno stanje, da smo mi od cibone na svakoj poziciji daleko bolji.. a cak i tamo gde smo slabiji, imamo kolicinski vise igraca koji bar defanzivno mogu da ih neutralisu..
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Dafi »

garnett wrote:lm, da se vratimo na nasu bruku...
traziti izgovor u nekakvim pritiscima je za pi*kice...
sto onda nismo igrali u zagrebu, pa da pritisak bude na ciboni?
i pride smo trebali optustiti jos jedno 2-3 igraca, cisto da bi u tu utakmicu usli rasterecenije i bez imperative pobede.. ;)

jbte, samo je u srbiji moguce, da gro ljudi misli da je vece opterecenje igrati kuci pred svojim navijacama, umesto na gostujucem terenu, i da je veliki hendikep, kad imas daleko bolji sastav od protivnika...

druga je prica, kad debeli ima podjednako jak tim kao i nas ako ne i jaci, a spinuje kako su oni autsajderi, a sasvim drugo kad je i cenjenicno i prakticno stanje, da smo mi od cibone na svakoj poziciji daleko bolji.. a cak i tamo gde smo slabiji, imamo kolicinski vise igraca koji bar defanzivno mogu da ih neutralisu..
Zar ti nisi na odmoru? :mrgreen:
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by garnett »

Dafi wrote:
garnett wrote:lm, da se vratimo na nasu bruku...
traziti izgovor u nekakvim pritiscima je za pi*kice...
sto onda nismo igrali u zagrebu, pa da pritisak bude na ciboni?
i pride smo trebali optustiti jos jedno 2-3 igraca, cisto da bi u tu utakmicu usli rasterecenije i bez imperative pobede.. ;)

jbte, samo je u srbiji moguce, da gro ljudi misli da je vece opterecenje igrati kuci pred svojim navijacama, umesto na gostujucem terenu, i da je veliki hendikep, kad imas daleko bolji sastav od protivnika...

druga je prica, kad debeli ima podjednako jak tim kao i nas ako ne i jaci, a spinuje kako su oni autsajderi, a sasvim drugo kad je i cenjenicno i prakticno stanje, da smo mi od cibone na svakoj poziciji daleko bolji.. a cak i tamo gde smo slabiji, imamo kolicinski vise igraca koji bar defanzivno mogu da ih neutralisu..
Zar ti nisi na odmoru? :mrgreen:
ne da crazy placeni :mrgreen:
a vratio sam se zato sto se partizan nicim izazvan samoubio, te samim tim nas "oziveo", da su prosli cedevitu, ne bi se oglasavao do kraja sezone minimum :kravica:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by crazynorth75 »

Nema odmora u našu butigu, do jula ništa, onda možda dan-dva, pa nećemo se zajebavati ovdje, mora se rintati :mrgreen:
Elem, volio bih da nam neko iz kluba objasni dovođenja Lipog i onda čovjek ne uđe sekunde u najvažnijoj utakmici sezone. Jes da je dečkog iz porodice Kamenko, ali neshvatljivo je da ga bar ne pokušaš iskoristiti u odbrani, vidiš da te ubijaju, pa pokušaj bar agresivnost u odbrani podići, možda bi on napravio i na brzinu 2,3 faula, ali ne pokušati ništa, to je meni neshvatljivo. Tek na kraju skontao da bi kapiten mogao probati na Šariću, a i taj pokušaj govori koliko se neozbiljno pripremalo za utakmicu, jer je i to došlo prekasno. Drugo, standardni kliše sa Lazićem u petorci (šatro da čuva Blessa, a i tu ga je pročitao Rimac, što i nije bilo teško), a ladno je mogao početi sa Đenkom, da od početka napadne iz svih oružja, nimalo maštovitosti, kreacije, sve je kliše i nabij loptu na centra. Mislim da to su toliko apsurdne stvari, a radio ih je Radonjić cijele sezone, one najgore, elementarne pogreške. Jedan od najpredvidljivijih trenera u ABA, za to je trebao dobiti priznanje.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked