Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Locked
User avatar
maluk
Члан клуба
Posts: 327
Joined: Fri Feb 14, 2014 12:36 am

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by maluk »

Najdoski dr. Ilija wrote:Ја нашим играчима ништа незамерам!
Па чак ни Симоновићу, ту је вероватно у питању генотип а не фенотип...
Košarkaški stav, nema se šta dodati ... savaka čast!
.
"Slika je impresija istine, koju nam je Bog dozvolio da vidimo našim slepim očima."
Andrej Tarkovski
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by dacha od bosne »

Aman...shvatam ja...glave su vruće...i moja je...ja samo ne mogu da prihvati isključivu Radonjićevu krivicu pri šutu 2/32. Eeeeejjjj...2/32?????!!!!???? Shvatam ja da Radonja ima debele odgovornosti, ali ovaj procenat šuta ne mogu da shvatim....sve one cigle...kao da su iz konc logora izašli na streljanje.
Svi smo večeras na ivici...ja prvi...bauljam po kući...ukenjali su mi se u lice, kao i svima vama...samo nemojte, molim vas, da branite igrače od kojih je jedini Jaka pokazao da hoće. Svaka njima čast (kao i Radonji) za dosadašnje rezultate, ali večeras su svi sem Jake krivi....ali SVI!!!
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Либурнија »

Ево, сучелићу се и ја - ми смо одлично одиграли Европу, освојили Куп и обезбједили квалификације за ЕЛ. Није оно што смо очекивали и могли али није ни крај свијета. И десиће се то да ће сад иза ћошка да ме саватају тројица како браним неодбрањиво, Радоњу браним, Човићу се дивим... :roll:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by crazynorth75 »

Либурнија wrote:Немате Чарапан, Банекс а богами и ти тапију на бијес и ложење. ;) Али тотално је бзвз сада сеирити и прозивати људе попут Даче... Ајде. што постоји лов на вјештице на "хулигане" али сада се то ради и са људима који су се само усудили рећи да није све ни до тренера (као што није) већ и до играча па и оних најквалитетнијих.
Čovječe o čemu ti? kakva tapija, mašiš sve totalno, ''lov na vještice i huligane i progon ljudi? O sunce ti jebem... :pop: Ne mislim, u pravu si ti sve. Nevjerovatno...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Ганац »

Samo vas molim, pošto smo svi na istoj strani nemojte da padate u vatru toliko da dođe do vređanja, večeras su nam baš istanjeni živci, sutra bi mogli i da se kajete za neko slovo.
Loši smo bili i zasluženo izgubili, narednih dana će se ova utakmica izanalizirati "na sitna crevca" i videćete ko je i gde grešio.
Što se tiče posete, pa šurovano je sa najvernijima i Čova je dobio to što je tražio, a i klub, kada je najpotrebnije, podrške nema.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Либурнија »

crazynorth75 wrote:
Либурнија wrote:Немате Чарапан, Банекс а богами и ти тапију на бијес и ложење. ;) Али тотално је бзвз сада сеирити и прозивати људе попут Даче... Ајде. што постоји лов на вјештице на "хулигане" али сада се то ради и са људима који су се само усудили рећи да није све ни до тренера (као што није) већ и до играча па и оних најквалитетнијих.
Čovječe o čemu ti? kakva tapija, mašiš sve totalno, ''lov na vještice i huligane i progon ljudi? O sunce ti jebem... :pop: Ne mislim, u pravu si ti sve. Nevjerovatno...
Па ево, кад може свако да дивља по форуму да и ја мало дивљам, што да не?! Јбг, може ми се.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by crazynorth75 »

Либурнија wrote:Па ево, кад може свако да дивља по форуму да и ја мало дивљам, што да не?! Јбг, може ми се.
Ma normalno. Boli te kura.c. Ako, nek si objasnio.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by dacha od bosne »

Ma, dobro...nema ovdje nikakvog proganjanja...jednostavno se ne slažemo oko viđenja sveukupne krivice za ovaj debakl...nemojte da da shvatamo previše lično sve ovo, pa makar neki postovi bili i oštriji....svi smo otišli u Honduras pa nije ni čudo da smo na ivici prepucavanja...ali nema nikakvog progonstva ;)
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by musemic »

Cibosi doktorski, Rimac dingospo.
Ko nas jebe...
Last edited by musemic on Thu Apr 24, 2014 11:35 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Константин »

Водио и ћеру први пут на баскет (и то није била фит) и могу вам рећи да је било незаборавно. :jelenko:
Дошли смо раније у халу али се одмах видјело да ће бити срамотно мало гледалаца за овакав меч у Арени, потврда тоталног одсуства свијести тренутка у коме се налази клуб и наговјештај млаког уласка у утакмицу. Онда на почетку када је лемур са нервозним окицама покупио трофеј за најбољег тренера а лига није ни завршена, помислио сам да су нас насјекли (стварно дебилан тајминг за проглашење најбољих а завршница у којој треба да докажеш тек слиједи). Затим почетак каквог сам се и прибојавао јер је то константа читаве сезоне-неприпремљена психолошки екипа да уђе најјаче од прве минуте и већ ми је прије полувремена било јасно да добијамо тешко једино ако неко екстра проради. То се није десило јер не може се стихијски дешавати сваки пут када затреба и то је то, остадосмо без ЕЛ и без прилива новца који би гарантовао даљи напредак клуба који је скоро дошао са апарата на дисање.
Има негдје пост (мрзи ме да тражим) од љета када сам се разочарао у лемура када је изабрао свог пијуна Симоновића за капитена. Да ли Гокси или неко други (извињавам се ако гријешим) давали су пуну подршку тренеру "јер он зна најбоље". Неколицина нас је упозоравала на критеријуме код избора капитена јер је то дио тварања тима. Нажалост нисмо били само у праву за безмудог капитена већ се тада видјело и ко је Радоњић, човјек без визије. Са најјачим ростером смо гурали добро лигу али се читаву сезону видјело (изузев пар мечева) да играмо на индивидуални квалитет, да нисмо јак колектив. Пошто је сезона одмицала и ја сам говорио ајд да га пустимо, не треба сада да мијењамо када немамо времена ваљда ће извући поуке а треба нам и мир у кући. Какве црне поуке... На 2 утакмице прошле године капитен је имао 0-11, срећно прошли у финале никога да преузме палицу у 2 меча. Затим, понижени на нашем паркету у финалу домаћице илити демонтирани на саставне дијелове.
Дакле опет нисмо темпирали форму за Ф4, битнији су били рекорди у Арени, тв дуели или неки маркетиншки потези од онога што је суштина читаве сезоне...
Овакву екипу је добила мртва Цибона која има 2 (ДВА) играча, лемур није у стању да одигра одбрану на Шарићу и Блесингејму, остало није ни битно. Лемур није у стању да припреми екипу за меч сезоне, да нешто промијени у игри када не иде, да барем 10 минута личимо на колектив. Лемур мора да иде, добио је сву потребну подршку, довео је играче које хтио, одрекао се оних које је хтио и опет зајебао сезону. Дакле ћао, нећеш бити велики тренер.
Човић ако не може да побиједи своју ужасно велику сујету и да изађе и преузме одговорност за грешке, не треба да настави. Његова сујета од Карија до данас нас је коштала превише и поништава све оно велико што је дошло самим спасавањем клуба.
Ухх каква шамарчина...
Last edited by Константин on Thu Apr 24, 2014 11:36 pm, edited 1 time in total.
Врста која изумире
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Либурнија »

dacha od bosne wrote:Ma, dobro...nema ovdje nikakvog proganjanja...jednostavno se ne slažemo oko viđenja sveukupne krivice za ovaj debakl...nemojte da da shvatamo previše lično sve ovo, pa makar neki postovi bili i oštriji....svi smo otišli u Honduras pa nije ni čudo da smo na ivici prepucavanja...ali nema nikakvog progonstva ;)

Ма не али мене само смета то прозивање изокола типа - "ја сам све знао и попио сву памет свијета а вама баксузима "који сте бранили неодбрањиво" поздрав". Ја Банексу и Чарапану не замјерам људски ништа, дапаче. А нисам се осјетио лично прозван ни по "хулиганској" линији (пошто сам за то да се иде на АБА па ако и без застава), нити по "радоњиној" линији пошто си га ти упорније бранио од мене. А ни по "човићевској" пошто му ја сигурно не вирим из дупета.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by dacha od bosne »

Ma, ja shvatam svakoga ko hoće da oplete po Radonjiću. Nije mi problem da to shvatim. Samo ne mogu da shvatim da se u isto vrijeme prećutkuje šut 2/32. I shvatite da sučeljavanje mišljenja ne treba da dovede do nekih podjela. Forum je to. A pride smo sada toliko nervozni da je ovakva komunikacija potpuno normalna. I ja nikome ne zmajeram, i pored mojih (možda ishitrenih) komentara.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Pravednik »

Либурнија wrote:Ево, сучелићу се и ја - ми смо одлично одиграли Европу, освојили Куп и обезбједили квалификације за ЕЛ. Није оно што смо очекивали и могли али није ни крај свијета. И десиће се то да ће сад иза ћошка да ме саватају тројица како браним неодбрањиво, Радоњу браним, Човићу се дивим... :roll:
Dakle tvoje razmisljanje ne mogu da skapiram .Pokusavas da pokazes da si veci papa od pape ili sta. Pises onako bez argumenata i obrazlozenja. Elem:
1.Nismo odigrali odlicno EL jer smo imali samo dvije pobjede, jer ove zadnje dvije su bile totalno ne bitne kako za nas tako i za protivnike
2.Kup smo osvojili tako sto su sudije masakrirale Radnicki i vise nego sretno u finalu od jedne totalno mlade ekip
3.Radonjic je jedini krivac za ovaj debakl jer cijelu sezonu nije rijesio igru protiv zone. Kombinovane zone, danas je tek na kraju shvatio da je Simonovic najbolji cuvar za Sarica, da ne pricao greskama tokom sezone. I da Lazic da cuva BLesingejma genijalno zar ne
4. Igraci su morali da sutaju trice jer nemamo nijedne akcije u napadu a sta da rade
kada istice napad
Molim te obrazlozi ono sto pises, pa zar stvarno mislis da mi je drago sto se pokazalo da je Radonjic osrednji trener za Iona, Mege, Crnokose itd. Majstore ne moze svako da bude trener Zvezde.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Константин »

Либурнија wrote: А нисам се осјетио лично прозван ни по "хулиганској" линији (пошто сам за то да се иде на АБА па ако и без застава), нити по "радоњиној" линији пошто си га ти упорније бранио од мене.
Код тебе жене изгледа могу да буду мало трудне.
И да, немој случајно да престанеш о политици, народу/мерцедесу исл битним стварима за вечерашњу утакмицу. Хебеш, игру и кошарку то је вечерас било небитно.
Врста која изумире
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by dacha od bosne »

VEČERAS SMO SVI NERVOZNI I TO S PRAVOM. SVI IMAMO NEKO SVOJE VIĐENJE OVOG PORAZA, I ONO SE VJEROVATNO NEĆE PODUDARATI SA MIŠLJENJEM NEKOG DRUGOG. JA SE UNAPRIJED IZVINJAVAM AKO SAM NEKOGA UVRIJEDIO, MADA ZNAM (I IZ LIČNE PREPISKE) DA JE TO VIŠE BILO U ŽARU VEČERAŠNJEG PORAZA. ZATO SE SUZDRŽITE OD BILO KAKVOG PROZIVANJA NA LIČNOM NIVOU I PRIHVATITE DA NE VIDIMO SVI ISTO RAZLOGE OVOG DEBAKLA. HVALA.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked