Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Locked
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by tsva »

ovakav scenario je bio ocekivan kada je nas najbolji kosarkas dzukacki najuren zbog tzv nezalaganja

Klub bez struke i idejej ne zasluzuje evroligu

Cestitam Ciboni koja je pokazala da sport moze biti jaci od novca. Slabija ekipa sa manjim budzetom i nisplacenim igracima isla je na neutralu jacem i skupljme protivniku i ospela jer je imala plan i srce. Ima i drugacijih primera. Neki su isli sa +12 ali su na zagrevanju skimuli gace i popusili.

Cak i u osnovnim skolama je struka jaca, postoji neki uigrani napad na zonu itd... Protiv KKCZ stavis 5 stolica u zonu i vec je +10 za stolice.

Ostaje da vidimo hoce li opet biti spontane podrske ili je tarifa porasla.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by naka »

Ovako ce premijer proci sa svim dupeuvlakacima. Da je zvezdas zatvorio bi olosa jos veceras.

daco, trener je kriv za 2:31. Nije pripremio utakmicu. Izasao je sa planom A Daj bobiju u reket, a plana B nema. Svi smo znali da ce rizikovati I pustiti trojke.odgovor bi bio u relaksaciji njih.bar za pocetak. I tako su oni kod svakog suta izgledali kao da su u iznudjenoj poziciji a idiot se hvatao za glavu a jaki I jebao mater sto odstupa od reketa. Stoka.o vrsti odbrane nemam snage...ja pratim fudbal.eksperti za Dr. Demagoga ce bolji komentar dati..
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by dacha od bosne »

naka wrote:Ovako ce premijer proci sa svim dupeuvlakacima. Da je zvezdas zatvorio bi olosa jos veceras.

daco, trener je kriv za 2:31. Nije pripremio utakmicu. Izasao je sa planom A Daj bobiju u reket, a plana B nema. Svi smo znali da ce rizikovati I pustiti trojke.odgovor bi bio u relaksaciji njih.bar za pocetak. I tako su oni kod svakog suta izgledali kao da su u iznudjenoj poziciji a idiot se hvatao za glavu a jaki I jebao mater sto odstupa od reketa. Stoka.o vrsti odbrane nemam snage...ja pratim fudbal.eksperti za Dr. Demagoga ce bolji komentar dati..
Ja ne mislim da je samo trener kriv za 2/32...mislim da debelo ima do koncentracije igrača. Opet, ne osporavam trenerovu krivicu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Najdoski dr. Ilija »

dacha od bosne wrote:Ma, ja shvatam svakoga ko hoće da oplete po Radonjiću. Nije mi problem da to shvatim. Samo ne mogu da shvatim da se u isto vrijeme prećutkuje šut 2/32. I shvatite da sučeljavanje mišljenja ne treba da dovede do nekih podjela. Forum je to. A pride smo sada toliko nervozni da je ovakva komunikacija potpuno normalna. I ja nikome ne zmajeram, i pored mojih (možda ishitrenih) komentara.
Напротив, између редова сви то и потенцирају.
Праведник објаснио под тачком 4!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Pravednik »

Ma ima da leti i to sutra. Svojevremeno sam (a time se dicim) medju prvima tjerao Lukica i ekipu, zapoceo pjevanje protiv Jankosana , ne mogu ni sada da stanem RADONJA ODLAZI.
Moramo uraditi hirurgiju , svaki dan koji izgubimo nas drzi ispod vode. Prosto je to ko pasulj osvajas trofej ostajes ne osvajas letis jer ovo je Zvezda a ne Crnokosa, Ibon i sl.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by crazynorth75 »

Meni je fascinantno da nije spremio nikakav odbrambeni specijal za Blessa i Šarića. ja mislim da u regiji ne postoji niko ko je ikad čuo za Cibonu, da ne zna da je to glavna i jedina osovina protivnika. Dovedn Lipovij, ne shvatam zbog čega (u stvari shvatam, al' haj)? Zašto nije probao sa njim na Blessa. Zašto nismo pokušavali da ga postujemo u momentima kada nisu igrali zonu? Realno njih dvojica su odigrali doktorski večeras. Šarić je stvarno nevjerovatan potencijal.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Велики Делија »

Mislio sam da cu ovo ok podneti, ali sto vise ide vreme, sve vise sam sjeban. Nije mi ni do cega. Ovo nije humano.

A sto jeste na svemu najgore je to, da nije najveci pobednik Cibona, vec Dinamit. To ti je to, jednostavno smo morali da mu damo jebeni slagvort.

Stvarno, ostao sam bez reci braco.
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by nyc »

Upravo sam se opsetio… pa ovo je 30ta godišnjica od još jednog nikad neprežaljenog poraza od - Cibone! Finale playoffa one stare YU lige. Cibona jaka ko zemlja. Dobiju nas tamo u prvoj, mi njih u Bgdu u drugoj i onda odlučujuća u "kutiji šibica". Igramo neverovatno dobro i požrtvovano. Vodimo celu utakmicu. Ostaje nekih 10ak sekundi do kraja, 71:70 za nas… i onda onaj Nakićev horog. Ubacio ga je tad i nikad ni pre ni posle!

Narode, ja sam ZAISTA ODBOLOVAO taj poraz. Tačnije, nikad ga nisam prežalio. Još sam posle išao na neki žur podno jebene Avale. Da se nisam debelo izdrogirao ne znam kako bih završio…
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Pravednik »

nyc wrote:Upravo sam se opsetio… pa ovo je 30ta godišnjica od još jednog nikad neprežaljenog poraza od - Cibone! Finale playoffa one stare YU lige. Cibona jaka ko zemlja. Dobiju nas tamo u prvoj, mi njih u Bgdu u drugoj i onda odlučujuća u "kutiji šibica". Igramo neverovatno dobro i požrtvovano. Vodimo celu utakmicu. Ostaje nekih 10ak sekundi do kraja, 71:70 za nas… i onda onaj Nakićev horog. Ubacio ga je tad i nikad ni pre ni posle!

Narode, ja sam ZAISTA ODBOLOVAO taj poraz. Tačnije, nikad ga nisam prežalio. Još sam posle išao na neki žur podno jebene Avale. Da se nisam debelo izdrogirao ne znam kako bih završio…
Jao prof sto me podsjeti na taj poraz koji mi je definitvno jedan od najtezih uz onaj od Mesa u finalu Koraca.
Ovo veceras mi nije ni izbliza toliko tesko palo jer sam prije nekog vremena uvidio da nam je trener ocajan, ustalom cijelu utakmicu smo gubili i taman da Nelson nije usrao onu kontru kod 71:69 na 45 sec. Prije kraja, bacije je frajer u aut kao od sale, nismo zasluzili.
Uvukose nas u blato i ubacise nervozu i sve ono u cemu su oni majstori. Mislim da je ovo pocetak kraja ovog projekta. Ako osvojimo domacicu bice to utjeha ali pitanje sta ce se desiti sa finasijama.
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by nyc »

Pravednik wrote:
nyc wrote:Upravo sam se opsetio… pa ovo je 30ta godišnjica od još jednog nikad neprežaljenog poraza od - Cibone! Finale playoffa one stare YU lige. Cibona jaka ko zemlja. Dobiju nas tamo u prvoj, mi njih u Bgdu u drugoj i onda odlučujuća u "kutiji šibica". Igramo neverovatno dobro i požrtvovano. Vodimo celu utakmicu. Ostaje nekih 10ak sekundi do kraja, 71:70 za nas… i onda onaj Nakićev horog. Ubacio ga je tad i nikad ni pre ni posle!

Narode, ja sam ZAISTA ODBOLOVAO taj poraz. Tačnije, nikad ga nisam prežalio. Još sam posle išao na neki žur podno jebene Avale. Da se nisam debelo izdrogirao ne znam kako bih završio…
Jao prof sto me podsjeti na taj poraz koji mi je definitvno jedan od najtezih uz onaj od Mesa u finalu Koraca.
Ovo veceras mi nije ni izbliza toliko tesko palo jer sam prije nekog vremena uvidio da nam je trener ocajan, ustalom cijelu utakmicu smo gubili i taman da Nelson nije usrao onu kontru kod 71:69 na 45 sec. Prije kraja, bacije je frajer u aut kao od sale, nismo zasluzili.
Uvukose nas u blato i ubacise nervozu i sve ono u cemu su oni majstori. Mislim da je ovo pocetak kraja ovog projekta. Ako osvojimo domacicu bice to utjeha ali pitanje sta ce se desiti sa finasijama.
HA! Znači nisam jedini koji je bio tri dana paralizovan nakon onog poraza! Jebate, TO je bilo za plakanje, a ne ovo danas. Jer, te 1984. smo igrali ODLIČNO, sa prosečnim timom; padali i bacali se po parketu, spašavali već izgubljene lopte, doveli ultra-giga-mega-Cibonu do ivice ambisa… i onda jebenii Nakić. Ne, ne , ne i ne! Ovo danas se ne može meriti po dubini bola sa onom utakmicom. Jer, danas smo od početka igrali smešnu košarku, bili jedna budalasta, besmislena ekipa sa još besmislenijijm trenerom. Za čim da žalim?
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Najdoski dr. Ilija »

Добро, после тога смо их покењали са Прелевићем!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by crazynorth75 »

Nemoj samo to i Radovićeva bacanja pominjati. Kako sam gotovio Baneta, a sise ga nikad nisu zvali u reprezentaciju. Al' da ne idem u off, pomisliće neko još da smo matori :dedica: :mrgreen:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by lucky#13 »

Pricao vam je Lucky, sta smo sve izgubili odlaskom Schilba i ne dovodjenjem nikoga umesto njega i da ce sve da nas sustigne na kraju, ali smo odlozili raspravu za finis sezone nakon sto stignu rezultati.

Kao neko ko je igrao kosarku ozbiljno, mogu da kazem da je ovde mnogo veca odgovornost na treneru. Nije spremio ekipu,a znao je protivnika 2 meseca ranije. Na drugoj strani cibonin trener ga je razbio u svakom pogledu. Pocev od zone, do igranja pika PF/C.
DR se uzda u Simona celu sezonu i ovu utakmicu ga ubaci tek u 4/4, gde je tu logika?
Da ne navodim jos milion stvari, mnogo sam tuzan,tek sam dosao kuci,bukvalno sam se isplakao dok sam pesacio gajbi.
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Pravednik »

Najdoski dr. Ilija wrote:Добро, после тога смо их покењали са Прелевићем!
Ilija brate a tek to je ironija, izbacimo Cibose i oni nas deknu u finalu i poslije osvoje LS sa cuvenom tricom.
Ma ovo je danas smijesno, da smo tada dobili Cibose kod nas bi dosao Drazen P. i jos par igraca iz Bosne, Zadra i ako se dobro sjecam Jugoplastike, pa Naumovski.
Da me Radonja razocara pa ne ide ali ipak mora da leti. Sanjam dan da se vrati Kari jer to nam je jedini spas. Pricam juce sa velikim Zutim i on kao i mi sve prati.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Najdoski dr. Ilija »

Брате кад већ поменусмо то сад ми мало лакше.
Ово вечерас је п....н дим према томе! :jelenko:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Locked