Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Il genio »

Ovo je sezona kad sam se zarazio ovim nasim nesrecnim kosarkaskim klubom i napravio najvecu gresku u zivotu. A ovo mi je jedna od najvecih trauma a nije da ih nije bilo.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-XyfzMAdmd0[/youtube]

Posle svih poraza za sve ove godine, ovo sto se veceras dogodilo nije nista novo. To je moja Zvezda.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by МоСа ВерСе »

Пошто сам се смирио, и неке утиске да сводим:

1. Морала је бити пуна Арена. Не зато што би ми играли боље данас, него што би они још нешто приде омашили. Индицира да би се шансе за победу повећале. Што се бојкота тиче, бојкотовали га довека и бодрили Звезду у Еврокупу, пошто као група нисте за боље.

2. Срамно вођење екипе која психолошки ушла у утакмицу као да треба да пробија Мажино линију а не да победи објективно лошијег противника од себе. Све утакмице на испадање смо играли у грчу. Нема ту другог кривца него тренер. Све оно што смо били фаворити смо на мишиће добијали уз Божију помоћ. Е вечерас, бог је заслужено био на страни Цибоне јер су играли паметније и српљивије

3. Докле БРЕ више да се мучимо против зоне? О овоме сам већ толико тога написао да је више глупо понављати све то

4. Неимање муда је нетачна опсервација. Да их нису имали, не би ушли у егал завршницу.

5. Све што смо играли са две леве руке вечерас, ми би добили текму да смо погодили пола од слободних бацања које смо омашили. Е ту Радоњић не може да буде крив.

6. Пошто се газда Чова економски преокренуо у штедњу пошто је отерао Шилба, тако ће и Моса у штедњу и сав новац који сам уплатио њему, сад иде у фонд мом сину. Је*е ми се више да због неких приградских ђилкоша губим живце и нерве, а камоли да трошим паре. Кад престанете са малограђанштином, ја ћу поново бити ту. До тада, изгубили сте моју подршку и оно што вас ипак највише занима, моје паре. Да се разумемо, ја ћу увек волети и бодрити Звезду, али од куће.

7. Нико да од муке не спомене судијске грешке. А било их је. Некако ми се чини да су уперене на нашу штету.

И да, треба да оде Радоњић. Нема оправдања никаквих. Јер евидентно да ће у финалној серији са гробљем оптеретити играче па ћемо освојити лофас шегедбе (што би Мађари рекли). Научио их је одбрану, било који крштен тренер ће брзо се ушемити што се напада тиче.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Велики Делија »

Pravednik wrote:Sanjam dan da se vrati Kari jer to nam je jedini spas.
Eeee, Kari, Kari. Nikada necu prezaliti njegov odlazak leta 2012. Al neka, dobro je znao sta ce uslediti i svaka cast sto nije dozvolio djilkosima da blate njegovo ime i reputaciju. E sad dal ce se vratiti, sumnjam. Ne zasluzujemo strucnjake kao sto je on. Za nas su razni Lazici, Vukoicici, Radonjici i sl. Nema tu pomoci, nazalost...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Либурнија »

Константин wrote:
Либурнија wrote: А нисам се осјетио лично прозван ни по "хулиганској" линији (пошто сам за то да се иде на АБА па ако и без застава), нити по "радоњиној" линији пошто си га ти упорније бранио од мене.
Код тебе жене изгледа могу да буду мало трудне.
Нема потребе да теби поново и узалудно елаборирам оно што сам ти већ малтене цртао на таблу. Имаш идеолошки и блоковски поглед на ствари и свака даља дискусија на ту тему је узалудна јербо, када год кола крену (а и не крену) низбрдо, треба се најебати мајке "највернијима" као дежурним кривцима, све по пропису како то већ иде.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Либурнија »

Pravednik wrote:
Либурнија wrote:Ево, сучелићу се и ја - ми смо одлично одиграли Европу, освојили Куп и обезбједили квалификације за ЕЛ. Није оно што смо очекивали и могли али није ни крај свијета. И десиће се то да ће сад иза ћошка да ме саватају тројица како браним неодбрањиво, Радоњу браним, Човићу се дивим... :roll:
Dakle tvoje razmisljanje ne mogu da skapiram .Pokusavas da pokazes da si veci papa od pape ili sta. Pises onako bez argumenata i obrazlozenja. Elem:
1.Nismo odigrali odlicno EL jer smo imali samo dvije pobjede, jer ove zadnje dvije su bile totalno ne bitne kako za nas tako i za protivnike
2.Kup smo osvojili tako sto su sudije masakrirale Radnicki i vise nego sretno u finalu od jedne totalno mlade ekip
3.Radonjic je jedini krivac za ovaj debakl jer cijelu sezonu nije rijesio igru protiv zone. Kombinovane zone, danas je tek na kraju shvatio da je Simonovic najbolji cuvar za Sarica, da ne pricao greskama tokom sezone. I da Lazic da cuva BLesingejma genijalno zar ne
4. Igraci su morali da sutaju trice jer nemamo nijedne akcije u napadu a sta da rade
kada istice napad
Molim te obrazlozi ono sto pises, pa zar stvarno mislis da mi je drago sto se pokazalo da je Radonjic osrednji trener za Iona, Mege, Crnokose itd. Majstore ne moze svako da bude trener Zvezde.
1. Нисам написао само ЕЛ, већ Европу. Када се све сабере, утисак је више него позитиван. Само Макаби и Уникс су нас добили убједљиво. Ајде и Нижњи ал ОК.

2. Како год га освојили, освојили смо га.

3. Слажем се за данашњу утакмицу али критика не стоји за цијелу сезону. У дербију смо на ту исту зону рецимо добро реаговали.

4. Играчи су били психолошки спремљени за ову текму ко го ***. Имамо ми комбинација у нападу али смо их данас користили нула кома нула.

Не мислим да ти је драго што се Радоњић показао као тренер кога Звезда и њене амбиције прерастају. Још мање ми пада на памет да мјерим нечије звездаштво на кантару као што појединци воле већ одавно да раде. Мене није потребно подучавати ко је а ко није тренер за Звезду пошто је Радоњић евидентно пао на испиту. Он је показао да свакако има материјала да постане добар тренер али то за наше, дјеломчно и пренапухане (од управе и од навијача) амбиције, није довољно. Изражавао сам и имао сумњу дали ће бити кадар ово све да изнесе и нисам био начисто. Досада. Оно брањење њега био је каприц кантама гована којима је овдје из дана у дан залијеван. Само не знам зашто себи додјељујеш споменицу првоборца против Радоње пошто си ти такођер говорио да га треба истрпјети до краја сезоне и "помоћи" му. Толико радикалан како би сада себе желио да представиш ипак ниси био.

Све у свему - јебала нас Арена! То је класичан негативан примјер како се ствари резонују чисто економистички без да се сагледа цјелина. Од те болести не болује само Човић, већ доста људи код нас. Неиграње ЕЛ био би огроман финансијски удар за клуб и сада треба да се види како се зна и умије да се пробудимо из нереалних амбиција и опоравимо од овог шока те исправимо грешке а онда уђемо и у ЕЛ преко квалификација. Никакав други сценарио није прихватљив, не због емоција, већ на првом мјесту због пара. Радоња треба да иде. Одмах, пошто сат за квалификације за ЕЛ је почео да откуцава већ синоћ. Не, нисам очекивао даузмемо АБА под сваку цијену али сам очекивао финале и директан пласман у ЕЛ. За тај фатални неуспјех морају да се сносе посљедице и да се одговара ако желимо да постанемо озбиљан клуб.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Pravednik »

Либурнија wrote:
Pravednik wrote:
Либурнија wrote:Ево, сучелићу се и ја - ми смо одлично одиграли Европу, освојили Куп и обезбједили квалификације за ЕЛ. Није оно што смо очекивали и могли али није ни крај свијета. И десиће се то да ће сад иза ћошка да ме саватају тројица како браним неодбрањиво, Радоњу браним, Човићу се дивим... :roll:
Dakle tvoje razmisljanje ne mogu da skapiram .Pokusavas da pokazes da si veci papa od pape ili sta. Pises onako bez argumenata i obrazlozenja. Elem:
1.Nismo odigrali odlicno EL jer smo imali samo dvije pobjede, jer ove zadnje dvije su bile totalno ne bitne kako za nas tako i za protivnike
2.Kup smo osvojili tako sto su sudije masakrirale Radnicki i vise nego sretno u finalu od jedne totalno mlade ekip
3.Radonjic je jedini krivac za ovaj debakl jer cijelu sezonu nije rijesio igru protiv zone. Kombinovane zone, danas je tek na kraju shvatio da je Simonovic najbolji cuvar za Sarica, da ne pricao greskama tokom sezone. I da Lazic da cuva BLesingejma genijalno zar ne
4. Igraci su morali da sutaju trice jer nemamo nijedne akcije u napadu a sta da rade
kada istice napad
Molim te obrazlozi ono sto pises, pa zar stvarno mislis da mi je drago sto se pokazalo da je Radonjic osrednji trener za Iona, Mege, Crnokose itd. Majstore ne moze svako da bude trener Zvezde.
1. Нисам написао само ЕЛ, већ Европу. Када се све сабере, утисак је више него позитиван. Само Макаби и Уникс су нас добили убједљиво. Ајде и Нижњи ал ОК.

2. Како год га освојили, освојили смо га.

3. Слажем се за данашњу утакмицу али критика не стоји за цијелу сезону. У дербију смо на ту исту зону рецимо добро реаговали.

4. Играчи су били психолошки спремљени за ову текму ко го ***. Имамо ми комбинација у нападу али смо их данас користили нула кома нула.

Не мислим да ти је драго што се Радоњић показао као тренер кога Звезда и њене амбиције прерастају. Још мање ми пада на памет да мјерим нечије звездаштво на кантару као што појединци воле већ одавно да раде. Мене није потребно подучавати ко је а ко није тренер за Звезду пошто је Радоњић евидентно пао на испиту. Он је показао да свакако има материјала да постане добар тренер али то за наше, дјеломчно и пренапухане (од управе и од навијача) амбиције, није довољно. Изражавао сам и имао сумњу дали ће бити кадар ово све да изнесе и нисам био начисто. Досада. Оно брањење њега био је каприц кантама гована којима је овдје из дана у дан залијеван. Само не знам зашто себи додјељујеш споменицу првоборца против Радоње пошто си ти такођер говорио да га треба истрпјети до краја сезоне и "помоћи" му. Толико радикалан како би сада себе желио да представиш ипак ниси био.

Све у свему - јебала нас Арена! То је класичан негативан примјер како се ствари резонују чисто економистички без да се сагледа цјелина. Од те болести не болује само Човић, већ доста људи код нас. Неиграње ЕЛ био би огроман финансијски удар за клуб и сада треба да се види како се зна и умије да се пробудимо из нереалних амбиција и исправимо грешке а онда уђемо и у ЕЛ преко квалификација. Никакав други сценарио није прихватљив, не због емоција, већ на првом мјесту због пара. Радоња треба да иде. Одмах, пошто сат за квалификације за ЕЛ је почео да откуцава већ синоћ.
Ok, ovo su tvoji argumenti. Sve dok budemo radili nesto u kapric kako ti kazes, ovako ce nam biti. Treba da kazes bili su u pravu oni koji su ga zalijevali kantom g.... I to je to. Iracionalno je davati nekom podrsku ko ne donosi dobre stvari, pa makar to bilo i u inat svima.
Pod ovim mojim pomoci mu sam upravo mislio na ovu veceras utakmicu jer jedino sto je trebalo uraditi je , priprema tima i psiholosko rasterecenje igraca a to s mogli da urade i svi oni ljudi u crnom na klupi, baksuz Ilic, trener, predsjednik i svi u klubu.
Meni vise nije problem los trener meni je prolem sto je bezobrazan i sto nema čojstva kojim se njegovi sunarodnjaci diče, a vala od kada je Mile na vlasti totalno su ga izgubili. Oni su samo drčni i bezobrazni sto pokazuje i ovaj naš izgubljeno/bezobrazno/prepotentno/ibonski trener.
Teraj ga bre i dovedite Đurovića, da pojedince probudi i postavi tamo gdje im je mjesto.
Tjeranje Shilba je kljuc price, Tadija,Simonovic, Lazic,Ukrajinac nisu ni 10% onog sto bi Shilb veceras odigrao.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Либурнија »

Нисам му ја давао подршку само из каприца и не мислим да су они који су га залијевали кантама гована били у праву јербо нису - он је у одређеним ситуацијама показивао да умије изванредно да припреми екипу, тактику, одбрану али, није био константан и лутао је, учио.. Моја подршка њему нипошто није била безрезервна пошто сам већ одавно изразио бојазан да га ово све прераста. Међутим, нипошто нисам био ни за глупирања Човићева из прошле сезоне и мјењање тренера ко чарапа већ, као и ти, да га истрпимо до краја сезоне.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by dacha od bosne »

Koje sam ja noćne more imao sinoć da sam u jednom trenutku mislo da će mi od pritiska i bubne opne pući. I sve se nadam (vrteći se u krevetu) da je ovo bio san, ružan san. Ali, na žalost, nije.
Za sinoćnji poraz su svi krivi. Ne želim i neću nikoga da aboliram. Ni Čovića, ni trenera sa pomoćnicima, ni igrače, ni navijače...nikoga.
Tačno je da Radonja nije uradio ono što bi trener trebao da uradi, kako bi njegova ekipa pobjedila ovakvu utakmicu. Ali draga moja braćo, mi smo sinoć, osim Jake, imali mrsomude u ekipi koji su, aman zaman, mašili obruč, bacali cigle kakve nikada nisu bacali. Ja nisam mogao da vjerujem šta gledam. Na starnu to što su veliki dio sezone odigrali (pa skoro) za 10. Ali sinoć 2/32...ma daj, samo mi nemojte reći da je sve to samo i isključivo do trenera, a kada su pogađali isključivo i samo suvi kvalitet. Tu se mi razlikujemo u našim stavovima. Ne bi neki od nas bjesomučno branili Radonju kada bi vi prestali da sve dobro pripišete igračima, a sve loše Radonji.
I ako ti igrači imaju toliki suvi kvalitet da digraju onako protiv Uniksa i dopuste samo 4 poena u posljednjoj četvrtini, zašto nešto slično nisu napravili protiv raspale Cibone? Zašto? Pa zato što su se i oni uneredili od straha. Svi sem Jake Blažiča, i donekle Bobija.
Zato i vi budite barem malo iskreni pa dio onog jučerašnjeg sramnog poraza svalite barem jednim malim dijelom i na igrače - ona bezvezna zabijanja u protivnika, cigle kojima se maši i obruč koša i tabla, ona loša dodavanja itd itd.
neka ide Radonja...i treba poslije ovoga, ali trebali bi i mnogi drugi da idu. A neki više u Pionir ili Arenu ni da kroče (MoSa VerSe objasnio).
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Koje sam ja noćne more imao sinoć da sam u jednom trenutku mislo da će mi od pritiska i bubne opne pući. I sve se nadam (vrteći se u krevetu) da je ovo bio san, ružan san. Ali, na žalost, nije.
Za sinoćnji poraz su svi krivi. Ne želim i neću nikoga da aboliram. Ni Čovića, ni trenera sa pomoćnicima, ni igrače, ni navijače...nikoga.
Tačno je da Radonja nije uradio ono što bi trener trebao da uradi, kako bi njegova ekipa pobjedila ovakvu utakmicu. Ali draga moja braćo, mi smo sinoć, osim Jake, imali mrsomude u ekipi koji su, aman zaman, mašili obruč, bacali cigle kakve nikada nisu bacali. Ja nisam mogao da vjerujem šta gledam. Na starnu to što su veliki dio sezone odigrali (pa skoro) za 10. Ali sinoć 2/32...ma daj, samo mi nemojte reći da je sve to samo i isključivo do trenera, a kada su pogađali isključivo i samo suvi kvalitet. Tu se mi razlikujemo u našim stavovima. Ne bi neki od nas bjesomučno branili Radonju kada bi vi prestali da sve dobro pripišete igračima, a sve loše Radonji.
I ako ti igrači imaju toliki suvi kvalitet da digraju onako protiv Uniksa i dopuste samo 4 poena u posljednjoj četvrtini, zašto nešto slično nisu napravili protiv raspale Cibone? Zašto? Pa zato što su se i oni uneredili od straha. Svi sem Jake Blažiča, i donekle Bobija.
Zato i vi budite barem malo iskreni pa dio onog jučerašnjeg sramnog poraza svalite barem jednim malim dijelom i na igrače - ona bezvezna zabijanja u protivnika, cigle kojima se maši i obruč koša i tabla, ona loša dodavanja itd itd.
neka ide Radonja...i treba poslije ovoga, ali trebali bi i mnogi drugi da idu. A neki više u Pionir ili Arenu ni da kroče (MoSa VerSe objasnio).
Slažem se sa tobom, i ja sam imao more, i još gore, probudim se i prva misao, motam utakmicu, jebem ti Zvezdu, šta mi uradi. Sad sam neispavan a i dalje ne vidim zašto su igrači tako loše pristupili utakmici, i dalje ne shvatam šta nam se juče desilo, knedla u grlu, jebi ga, teško je, ali preživećemo i ova sranja.
O timu i treneru na kraju sezone.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Константин »

Либурнија wrote:
Константин wrote:
Либурнија wrote: А нисам се осјетио лично прозван ни по "хулиганској" линији (пошто сам за то да се иде на АБА па ако и без застава), нити по "радоњиној" линији пошто си га ти упорније бранио од мене.
Код тебе жене изгледа могу да буду мало трудне.
Нема потребе да теби поново и узалудно елаборирам оно што сам ти већ малтене цртао на таблу. Имаш идеолошки и блоковски поглед на ствари и свака даља дискусија на ту тему је узалудна јербо, када год кола крену (а и не крену) низбрдо, треба се најебати мајке "највернијима" као дежурним кривцима, све по пропису како то већ иде.
Управо супротно, твоји погледи на ствари су изразито идеолошки и реагујем управо јер ми је непојмњиво за неког у 5. деценији живота.
Све је ово много једноставнија прича: сви они који су поново бојкотовали клуб нису урадили грешку први пут а од тога клуб само има штету. Тренер и читав клуб су оне најгоре ствари преписали од прошле сезоне (дакле не први пут), са много јачим ростером и од тога клуб има само штету. А за мене имају ријечи критике сви они који праве штету понављањем грешака, и тако треба да је у свим нормалним окружењима.
И као што рекох Гебелсу и ЈСД-у, крила смо управо дали МИ, лично и персонално! И то поново, не први пут.
Врста која изумире
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by dacha od bosne »

Zna li neko o čemu to Katić neće da priča?

Image
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by musemic »

Inače, sve što se dešava je produženi eho od Utiska - pao je dogovor da im vratimo za furanje sa crte u Kupu, tako da svesno propuštamo finale a gospodin iz Katalonije će nam dati kartu za evroligu, pošto smo savršeno organizovani, transparentni, finansijski stabilni i marketinški neverovatno potentni...

Neko napisa - kakva je glupost dodelivati pehar za trenera sezone pre najbitnijih utakmica...
čovek u 40 minuta nije imao kontrolu utakmice ni na momenat...

I da, ne želim gledati Tadiju Dragićevića u ekipu za koju navijam, nikada!!!

Što se tiče atmosfere i posete - ne znam šta je problem, fino popunjeno, košarkaška atmosfera (ako se izuzme debilno vređanje Šarića)...
poznato je da Zvezda, odavno, nema košarkašku publiku i da su rekordi, kurci, palci, samo dobar marketnški trik...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Ганац »

Све је ово много једноставнија прича: сви они који су поново бојкотовали клуб нису урадили грешку први пут а од тога клуб само има штету. Тренер и читав клуб су оне најгоре ствари преписали од прошле сезоне (дакле не први пут), са много јачим ростером и од тога клуб има само штету. А за мене имају ријечи критике сви они који праве штету понављањем грешака, и тако треба да је у свим нормалним окружењима.
И као што рекох Гебелсу и ЈСД-у, крила смо управо дали МИ, лично и персонално! И то поново, не први пут.[/quote]
+1!
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by carapan »

Dragi moj Dačo,
Sve pozitivne kritike u toku sezone su dočekivane na nož i pljuvamje, a sve su se pokazale večeras kao opravdane ...
Kritike su uvek bile dobronamerne, višegodišmje iskustvo, praćenje košrke po svim meridijanima od jutra do sutra ...
nema tu mnogo filozofije ... mali klub - mali trener. tačka, jesam stavio tačku?
Liburnija, posto prozivas ljude ovde, bez ikakvog argumenta, vec samo da nekoga opletes, procitaj ovaj post jos jednom od forumasa koji ga napisao..Pa ako ti nesto nije jasno, procitaj jos 2-3 puta...

Ja i neki ljudi ovde, smo pisali sve sto ovaj covek napisao, i docekani na noz, kao budale, smaraci, pa mogu da kazem i kao idioti.. Nije mi namera da sada likujem sto sam tada bio u pravu, vec mi je namera, da ti objasnim, da jebes ti takav klub, kada se tako jebacki ponasa prema igracima, prema navijacima, koji na prvo zvizdanje treneru, odmah zove konferenciju za stampu, a na sledecoj utakmici vestacki se tom treneru dodeljuje sal, kao znak podrske.. Gde je ta podrska bila sinoc, od onih koji se prvi guze da gledaju EL?

Radonjic.. Covek bez karaktera i autoriteta... Selektirao tim, dobio tim, a na kraju nema pojma da spremi jednu utakmicu, i da zatvori dva , i pazi, opet cu da ti ponovim DVA igraca protivnicke ekipe..

Covic.. Budaletina politicraska jedna, koja samo pliva u brlogu sa onom debelom svinjom, a koja zeli da bude i tetkica, i domar, i sekretar, i predednik kluba, i skaut, ma sveee...E pa evo mu..

Ja necu vise da budem debilcina, koju ce Covic da vuce za nos godinama.. Ti ako pristajes da i dalje pratis Covica, i da sledece godine opet ovako nesto uradi, da u sred sezone otera igraca, koji mu moze doneti EL, svaka cast, ali ja necu vise da piskaram ni na jednom jedinom forumu, vec mi je bolje da svoje zivce, smirim, i da uzivam sa mojom decom..

Ovo je brukanje najvece u sitoriji kluba !! Ovo je kolektivna sramota svih nas !! Sto pre shvatite bolje mnogo.. I nemoj mene da onako nisko prozivas, molim te..Nisam te niti spomenuo, niti ista rekao licno, kao sada..Ako hoces da prozivas, ok, ali cu onda debelo i da odgovorim, kako znam..

Pozdrav
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Crvena zvezda - Cibona / polufinale ABA

Post by Либурнија »

carapan wrote:
Dragi moj Dačo,
Sve pozitivne kritike u toku sezone su dočekivane na nož i pljuvamje, a sve su se pokazale večeras kao opravdane ...
Kritike su uvek bile dobronamerne, višegodišmje iskustvo, praćenje košrke po svim meridijanima od jutra do sutra ...
nema tu mnogo filozofije ... mali klub - mali trener. tačka, jesam stavio tačku?
Liburnija, posto prozivas ljude ovde, bez ikakvog argumenta, vec samo da nekoga opletes, procitaj ovaj post jos jednom od forumasa koji ga napisao..Pa ako ti nesto nije jasno, procitaj jos 2-3 puta...

Ja i neki ljudi ovde, smo pisali sve sto ovaj covek napisao, i docekani na noz, kao budale, smaraci, pa mogu da kazem i kao idioti..
И какве то има везе са мном, молим лијепо?! Јесам вас ја дочекивао на нож и називао идиотима?! Значи поред Радоњића и Човића за пораз сам крив и ја?! Па добро. Само ми није јасно како си дошао до закључка да те прозивам (а и зашто бих?!) ? Да си прочитао мало између редова шта пише а мало се и замислио КО пише, онда би, сасвим правилно, схватио да се ради о другарском пецкању а да би бар мало ублажио мук нам. Да ли си прочитао и ово болдовано:
Либурнија wrote:
dacha od bosne wrote:Ma, dobro...nema ovdje nikakvog proganjanja...jednostavno se ne slažemo oko viđenja sveukupne krivice za ovaj debakl...nemojte da da shvatamo previše lično sve ovo, pa makar neki postovi bili i oštriji....svi smo otišli u Honduras pa nije ni čudo da smo na ivici prepucavanja...ali nema nikakvog progonstva ;)

Ма не али мене само смета то прозивање изокола типа - "ја сам све знао и попио сву памет свијета а вама баксузима "који сте бранили неодбрањиво" поздрав". Ја Банексу и Чарапану не замјерам људски ништа, дапаче. А нисам се осјетио лично прозван ни по "хулиганској" линији (пошто сам за то да се иде на АБА па ако и без застава), нити по "радоњиној" линији пошто си га ти упорније бранио од мене. А ни по "човићевској" пошто му ја сигурно не вирим из дупета.
Видиш брате Чарапане, као и теби жаруља кад прегори, прегори и мени па нешто напишем што се погрешно схвати. И ја сам жив човјек, препун слабости, и ја имам клинца и мене пораз боли, вјеровао или не...Зар ја немам права да бар понекад као јуче попиздим и нешто збрљам?!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked