KLS 4. kolo: PARTIZAN - CRVENA ZVEZDA

musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: KLS 4. kolo: PARTIZAN - CRVENA ZVEZDA

Post by musemic »

Mislim da ćemo dobiti večeras, lakše nego u dosadašnja dva meča, ove sezone.
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: KLS 4. kolo: PARTIZAN - CRVENA ZVEZDA

Post by Dennis Rodman »

Beara_Vladimir wrote:Veliko čudo treba da se dogodi pa da mi osvojimo KLS. Iznenadiću se ako u finalnoj seriji dobijemo i 2 utakmice.
Mi jesmo u daunu, ali u kakvom su tek oni - ostali su bez Evrolige, dok mi još imamo sasvim dobru šansu. Znaju da sledeće sezone vjerovatno dosta njih odlazi i da ga je ova generacija praktično ugasila. Uz to, tu je Dule koji im je nekad bio prednost, a sad imam utisak da ih guši svojom nervozom.


Kuleru Niče, zbog ovakvih postova kao što je tvoj se nekad isplatilo učlanjivati na ove sportske forume
:ziveli: :zastavaGRB:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: KLS 4. kolo: PARTIZAN - CRVENA ZVEZDA

Post by Beara_Vladimir »

Da se ne lažemo, Dule je njima i sada prednost i to velika. Čak i poraz od 3-2 u finalnoj seriji ću smatrati senzacijom. Naravno, nadam se da grešim.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: KLS 4. kolo: PARTIZAN - CRVENA ZVEZDA

Post by Dennis Rodman »

Dule je vidno bolestan čovjek koji gubi konce života, a kamoli igre. Da je još uvijek prednost, baš i nije dokazao jer ga ovaj naš srećković vodi 2-0 ove sezone.

Sve u svemu, duel luzera :D
Postarajmo se večeras da oni budu veći :guca:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: KLS 4. kolo: PARTIZAN - CRVENA ZVEZDA

Post by Велики Делија »

Radonjic je dosta puta u posl. godinu dana pokazao to, kako nume da vodi tim u bitnim mecevima. Stoga i meni bi bile 2(+) pobede u finalnoj seriji vise nego iznenadjenje. Ma kakvo iznenadjenje, jedna senzacija bre.

Moramo da shvatimo razliku izmedju ligaskih derbija, i derbija za trofej u ligaskim takmicenjima (F4, play off). Radonjic zna da postavi taktiku samo ako je autsajder. U slucaju da je Zvezda favorit (ili mora da pobedi zbog nekog trofeja), opekli smo se puno puta. Covek je srecno prosao prosle godine Megu u polufinalu KLS i Radnicki u polufinalu ABA. Ove sezone je na jedvite jade osvojio kup protiv Mege, a jednostavno njegovo neznanje je moralo doci na naplatu. A kao sto to biva - desilo se u najgorem mogucem trenutku -> protiv Cibosa. On moze da dobije i sve utakmice u ligaskom delu KLS, al videcete razliku kada pocne play off. Ja jednostavno ne verujem, da ce covek za mesec dana ko carobnim stapicem da promeni svoju narav. Na njemu vidis da je nervozniji od samih igraca i da se pogubi totalno u utakmici, gde se moraju pokazati muda. Dule kao Dule jeste prednost za KKP i to je cinjenica - zbog svega sto sam naveo.

Neka nas Radonjic jednom demantuje, sto da ne.

Napred Zvezdo!
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: KLS 4. kolo: PARTIZAN - CRVENA ZVEZDA

Post by Beara_Vladimir »

Upravo tako. Dule i ovakav kakav je, neuporedivo je bolji od Radonjića. Voleo bi da nas Radonjić demantuje, ali čisto sumnjam da će se to dogoditi.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: KLS 4. kolo: PARTIZAN - CRVENA ZVEZDA

Post by lucky#13 »

I posle lucky prica gluposti,a Pavlovic je istrosen kurton igrac...

U ovoj mafijaskoj ligi nikada necemo uzeti titulu. A sanse su nam jos manje sa Tadijom i Raskom u ekipi.
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: KLS 4. kolo: PARTIZAN - CRVENA ZVEZDA

Post by garnett »

fala kurcu da su pokazali muda, iako je ulazak u prvo poluvreme bio ispod svake kritike..
raden objasnio sta znaci imati kosarkaski iq..
a delije, umesto da pozdrave igrace koji su im prisli, oni dozivaju grobare :nindza:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: KLS 4. kolo: PARTIZAN - CRVENA ZVEZDA

Post by dacha od bosne »

1. poluvrijeme katastrofa.
2. poluvrijeme odlično.

Mi definitivno možemo kada hoćemo, ali je zaista činjenica je dosta igrača u kanalu i da se moraju polako izvlačiti iz istog ako želimo da uzmemo KLS.
Odbrana u drugom za udžbenike.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: KLS 4. kolo: PARTIZAN - CRVENA ZVEZDA

Post by garnett »

i jos jedna stvar koja je neverovatna, do cibone smo imali jedno 10 utakmica iz kojih smo se vracali sa -15, protiv cibone smo nakon -15 opet bili blizu da preokrenemo, al ipak ni blizu.. i odma prva sledece utakmica nakon cibone, odma -15, i uspemo da preokrenemo, a protivnik daleko jaci od cibone...

ovo sve govori koliko nije bilo ""sudjeno" protiv cibone...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: KLS 4. kolo: PARTIZAN - CRVENA ZVEZDA

Post by crazynorth75 »

Bravo za momke, posebno bravo za Ivana Radenovića, ubjedljivo najbolji danas Povratak sa -15 je ipak nešto. Gledajući sa strane poprilično loša košarka sa dosta grešaka, ali treba imati u vidu da su obje ekipe igrale u jednom grču nakon F4. Prvo poluvrijeme smo odigrali katastrofalno, drugo mi bolji, oni opet loši, dosta nekih što bi se reklo neiznuđenih i neinteligentnih grešaka. Simonović isto dobar, osim onog glupog faula na Bertansu, da važne poene, nadam se da će mu to značiti u nastavku sezone, Jaka isto pokazao da za tog dečka nema predaje. Demarkus u padu forme ali ipak 8 asista.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: KLS 4. kolo: PARTIZAN - CRVENA ZVEZDA

Post by Либурнија »

Мени Раденовић и није био баш толико добар, пар пута су га лако пробили а и забио се оно пред крај кад смо изборили 3 напада заредом. Они су имали нека изнуђена рјешења зато што смо ми у 2. полувремену одиграли доста јаку одбрану.
garnett wrote: a retardirane delije, umesto da pozdrave igrace koji su im prisli, oni dozivaju grobare :nindza:
Баш увијек се тражи длака у јајету и разлог да се баци јаје. :roll:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: KLS 4. kolo: PARTIZAN - CRVENA ZVEZDA

Post by crazynorth75 »

Pa pazi u finišu je malo pao, a to je uzrokovano umorom i povredom, ali cijeli meč je bio odličan, pomagao, krpio u odbrani, u napadu imao dobra rješenja, imao je u finišu sjajan asist za Đenku samog na trojci, ali je ovaj promašio jebiga.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: KLS 4. kolo: PARTIZAN - CRVENA ZVEZDA

Post by Либурнија »

Мени је јасно да је био преморен и да је ровит али можда је онда Радоњић требао да га чешће одмара и уводи Луку.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: KLS 4. kolo: PARTIZAN - CRVENA ZVEZDA

Post by Ганац »

Prvo poluvreme je bilo skroz u grču, u drugom su zaigrali odbranu i kroz odbranu se vratili u utakmicu, da bi u 4/4 i proradili.Tadija i večeras slab, Lipovij u odbrani dobar ali brate baca cigle za sve pare ( bolje bi prošao na nekoj građevini), Nelson u prvom poluvremenu reći ću možda prejako kriminalan, ali u drugom daleko bolji, Raško nikako da se vrati u igru posle povrede zgloba, i ne znam zašto je Bobija zaboravio DR u 4/4, Simon je odigrao kvalitetno u odbrani i solidno u napadu.
Raden je stvarno car, i sada se vidi koliko nam on znači, Radonjić je u prvom poluvremenu bio toliko predvidljiv po pitanju akcija da je to bilo žalosno, takođe se videlo koliko su oni stegnuti i kako im se skraćuju ruke kako se bliži kraj.
Sve u svemu pobeda je najbitnija, ali još uvek mi lebdi pitanje "šta se desilo njima u glavama " kada ne mogu da ubodu koš za tri poena.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked