КЛС 6. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЦРНОКОСА

Locked
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

КЛС 6. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЦРНОКОСА

Post by crazynorth75 »

Хала Пионир, субота 03.05. у 17 часова

Након што се наша екипа колико толико прибрала и тријумфовала против највећег ривала, суботња утакмица нам доноси лаган посао против екипе из Косјерића, зване Црнокоса. Прилика да се поново да шанса млађим играчима и да се евентуално одморе ровити Раденовић и Катић.
Што се тиче противника досадшњи скор је 1/4, једину побједу су забиљежили над Борцем у Чачку. Екипа Црнокосе је најјача на позицијама крилног центра одакле дјелују искусни Јањушевић те Папић, а познато име је и наш бивши јуниор Никола Рондовић. Цијене карата су 250 (трибине), 500 (партер), 1000 (плава и бијела ложа), 1500 (ложа) те 5000 (уз терен). Тв преноса нема
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: КЛС 6. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЦРНОКОСА

Post by crazynorth75 »

Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: КЛС 6. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЦРНОКОСА

Post by garnett »

nema tragije, a radena ubacio na 55 sekundi :koka:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: КЛС 6. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЦРНОКОСА

Post by crazynorth75 »

Al' zato Lipi 3/5 trojke batice. Ni meni nije jasna potreba da Raden igra 55 sekundi, nije ni trebao biti u sastavu po meni.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: КЛС 6. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЦРНОКОСА

Post by garnett »

ma to je kerov qrtaz(da ne kazem lipov :mrgreen: ), protiv takvih amatera bi i ja gadjao trojke ko ray ray...
al radonja je stvarno neverovatan, to treba imati talenta pa da na +100, 5 minuta pre kraja ubacujes povredjenog igraca... :koka:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: КЛС 6. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЦРНОКОСА

Post by crazynorth75 »

Ovo za trojke Lipog je bilo više šaljivog smisla jelte, jasno je da Crnokosa nije neki parametar. Možda Plavokosa da je bila pa haj i da pogađa :kreza:

Što se tiče Radonjića toliko nevjerovatnih poteza tokom ove sezone odavno ne vidjeh. Da mi je malo proniknuti u taj um.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: КЛС 6. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЦРНОКОСА

Post by Ганац »

O gledališču: šta reći a ne zaplakati.
1/4 plač majke božije, u drugoj kada su zaigrali klinci uz Simona krenulo se sa razlikom,Radonjić definitivno ima nešto protiv Jake, bio mu u 1/4 5-6 minuta, izvadio ga i do 4/4 nije ga uvodio, onda ga uvede i nakon par minuta i jedne loše lopte ga vadi na 30 i kusur razlike.Jaka je dobio najveći aplauz, time su ga semenkari nagradili za prethodne igre.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: КЛС 6. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЦРНОКОСА

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked