Borac Mocart sport - Crvena Zvezda

Locked
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Borac Mocart sport - Crvena Zvezda

Post by Ганац »

Prvi deo sezone smo završili sa skorom 7:0 pobeda/porazi, Borac ima samo jednu pobedu i 6 poraza, tu pobedu su ostvarili u pretprošlom kolu protiv Valjevaca.
Čačak je grad sa velikom tradicijom košarke, i iz tog kraja su izrastali vrsni košarkaši i veliki šuteri.
Mi smo konačno preboleli onaj teški šamar na F-4 i fokusirano ulazimo u završnicu domaćeg šampionata, očekujem još jednu pobedu i briljantne partije Bobija i Jake.. Utakmica počinje u 20.00 časova, dvorana kraj Zapadne Morave (Čačak).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Borac Mocart sport - Crvena Zveda

Post by crazynorth75 »

Iako Čačani igraju neuporedivo bolje na svom terenu gdje su tijesno poraženi od Partizana, pobijedili Metalac (doduše gdje im je i Crnokosa lupila šamar), apsolutni smo favoriti i sve osim ubjedljive pobjede je iznenađenje. Volio bih solidne minute za Tejića, prilika je i da se u poslednje vrijeme jedan od naših najboljih igrača Radenović, malo odmori. Mislim da je i neophodno da se šuterski razigra Đenka, mora se sa njim ići na 20+ poena na ovakvim utakmicama.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Borac Mocart sport - Crvena Zvezda

Post by Ганац »

I bi tesno, ne zbog kvaliteta Borca već zbog opuštenosti igrača ili neozbiljnosti trenera.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Borac Mocart sport - Crvena Zvezda

Post by Константин »

Ганац wrote:I bi tesno, ne zbog kvaliteta Borca već zbog opuštenosti igrača ili neozbiljnosti trenera.
Па каква је то недоумица? Код озбиљног тренера играчи нису опуштени или се то врло ријетко дешава. Чак и опуштено су морали сачувати +17 са полувремена против Борца из Чачка.
Радоњић благе везе нема, читаву сезону играмо углавном на индивидуални квалитет и ширину ростера. Послије потопа на Ф4 да барем видиш неки напредак па да са домаћом титулом залијечимо мало ране и да се види нада за боље сутра, ми Борцу дамо 2 тројке, Џенкинс за 30 и нешто минута негативан индекс, други странац опет скромно, клинци по пар минута итд.
Врста која изумире
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Borac Mocart sport - Crvena Zvezda

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ова "домаћица" одавно непредставља озбиљно такмичење али ове године је ово и више него смешно!
Изгледа да се код нас у клубу понашају у складу са тим, широко, опуштено...
Без обзира на све, мучити се са Борцем и играти продужетак је за мене недопустиво!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Borac Mocart sport - Crvena Zvezda

Post by Dennis Rodman »

Vidim po minutaži da su igrali najbolji igrači, pa se nadam da nonšalancija nije rezultat nečega kao recimo neisplaćivanje plata. Jebiga, ovo je neprijatno stvarno. Borac je izveo čak 30 slobodnih bacanja što bi moglo značiti da se bilo preko svake neobazrivo u odbrani.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Borac Mocart sport - Crvena Zvezda

Post by crazynorth75 »

Mene i dalje fasciniraju Radonjićeve odluke i način vođenja utakmica. Šta su te sve može vidjeti i kakvi su to potezi, to je za nevjerovati. Jaako dugo tako nešto nisam vidio. Lipi i Luka krenu u 1/4 dosta solidno, onda ne uđu do kraja, jes da je Ukrajinac napravio 4 faula za to vrijeme, al' opet, Tejić sjedi na klupi cijeli meč, onda uđe u 3/4 na 2 minuta i potom ne ulazi do kraja, Đenka u teškom kanalu ima jedno mjesec dana, ovaj nema blage veze kako da ga razigra. Simon izvrne zglob u Valjevu, potom u Čačku igra više nego protiv Cibone. Tadije nema ni u 12. Ekipa mu protiv poluamatera vodi 17 razlike i onda uđe u produžetak i novo trošenje i to u ovako zgusnutom rasporedu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Borac Mocart sport - Crvena Zvezda

Post by Либурнија »

Константин wrote:
Ганац wrote:I bi tesno, ne zbog kvaliteta Borca već zbog opuštenosti igrača ili neozbiljnosti trenera.
Па каква је то недоумица? Код озбиљног тренера играчи нису опуштени или се то врло ријетко дешава. Чак и опуштено су морали сачувати +17 са полувремена против Борца из Чачка.
Радоњић благе везе нема, читаву сезону играмо углавном на индивидуални квалитет и ширину ростера. Послије потопа на Ф4 да барем видиш неки напредак па да са домаћом титулом залијечимо мало ране и да се види нада за боље сутра, ми Борцу дамо 2 тројке, Џенкинс за 30 и нешто минута негативан индекс, други странац опет скромно, клинци по пар минута итд.
Чему узбуђивање око тога, зар сезона није већ одавно готова?! :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Borac Mocart sport - Crvena Zvezda

Post by МоСа ВерСе »

Ако је РацБо извео толико слободних бацања, да се закључити да је судија јуче судио балет, а не кошарку. Не може нико да ме увери да смо били толико агресивни у одбрани.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Borac Mocart sport - Crvena Zvezda

Post by crazynorth75 »

Slike sa ove utakmice:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked