Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by Nolle »

Nakon pauze, koje su prouzrokovane poplavana, košarkaška Superliga Srbije se nastavlja. Naredni protivnik CRvene zvezde je svim Zvezdašima dobro poznata Mega Vizura. Utakmica će biti odigrana u hali u Železniku, sa početkom od 19 časova. Crvena zvezda je vezala 9 pobeda, ali donekle do kraja regularnog dela sezone pravi ispiti možda tek predstoje, a ekipa Mega Vizure je samo jedan od tih ispita.

Mega Vizura praktično kompletnu Superligu već igra bez jednog od najboljih igrača, reprezentativca Srbije, Vasilija Micića. Njegovim odsustvom, Nenad Miljenović je dobio daleko veću odgovornost u igri, a minutažu je dobio i Ognjen Jaramaz, još jedan mlad igrač u sastavu Mega Vizure. Na spoljinim pozicijama, tu su još Nemanja Krstić i Nemanja Dangubić, koji se dosta dobro dopunjuju u spoljnoj liniji. Nemanja Krstić je propustio veći deo sezone zbog povrede, ali je reč o jednom izuzetno taletovanom igraču i dobrom šuteru. U sastavu je takođe i Pavle Reljić, mladi bek. Centarska linija je možda i najjači deo ekipe Mega Vizure i tu liniju nosi trio Ratko Varda, bivši NBA igrač, NOvica Veličković, bivši reprezentativac i Nikola Jokić, igrač koji je svojim talentom oduševio košarkašku Srbiju.

Međusobno, ekipe se već izuzetno dobro poznaju. Pred sezonu, odigrali su jedan prijateljski duel. U ABA ligi dva susreta, finale kupa, i već su odigrali jedan susret u okviru Superlige. Tajni između ova dva protivnika nema.
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by lucky#13 »

nazalost ne mogu da se cimam po ovakvom vremenu u zeleznik. Bitno da su svi zdravi,imali su vremena da se oporave,nadam se da nisu izgubili ostrinu. Partizanu je sve ovo vise godilo sigurno.
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by ajkula »

ja kasno sa posla i ne mogu da stignem na utakmicu. bice interesantno vidjet ko se vise ohladio. lose je to sto se posle pauze igraju tri najteza meca u kojima mozemo izgubit prednost domaceg terena za finale.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by crazynorth75 »

Koji je đaklu ovaj Varda :smeh: Opet smo nekako tromo i uspavano ušli u utakmicu, kao da ih je ova mrtvaja u hali uspavala.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by Ганац »

Odvratno igramo, u napadu nepovezano u odbrani neodgovorno,užas.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by crazynorth75 »

Deja vu kad su naše utakmice u pitanju, 29 poena primili za 12 minuta :twak: :pop:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by ajkula »

ne znas sta vise skripi. patike ili igra.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by Ганац »

ajkula wrote:ne znas sta vise skripi. patike ili igra.
Škripi Radonjić...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by ajkula »

i on na prvom mjestu veceras.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by Ганац »

Opet samo Jaka igra, ostali se još nisu ni probudili...
Lazić, šta on večeras radi na terenu? Nelson?
Stvarno je Radonjić uspeo da ubije igru.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by crazynorth75 »

Jaka po ko zna koji put diže ekipu svojom energijom. Mora se pokušati razigrati i Đenku.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by Ганац »

Ne znam šta su radili na treninzima, ali ovo ništa ne valja.
Ono što bih im poručio sada, neću da napišem, ali se nadam da ih je bar malo srramota.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by crazynorth75 »

AAAAAAAAAAAAAA...kako je ovo negledljivo, al' niko ne može tricu ubaciti, a ovi pune li nas - pune...Ovo podsjeća na utakmicu protiv Širokog dole.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by ajkula »

sramota.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by Ганац »

crazynorth75 wrote:AAAAAAAAAAAAAA...kako je ovo negledljivo, al' niko ne može tricu ubaciti, a ovi pune li nas - pune...Ovo podsjeća na utakmicu protiv Širokog dole.
Što nas pune, ali vidiš li da su sve otvoreni šutevi, mi igramo bez odbrane, sramota i za igrače i za trenera, kao razbijena banda.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked