Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by Либурнија »

Па није да он човјек неће, мсм, не вјерујем да је то, већ га ово једноставно надраста. Велики је психолошки притисак и у КК након деценијског посртања, баш као и у ФК (чуо си шта је рекао Нине о томе?) и то може да ријеши само тренер који је уједно и добар мотиватор и зна да смири играче када треба или треба стручно лице. Тај проблем је сувише потцијењен а перманентно га гледамо и у КК и у ФК. Много је зајебано данас играти и бити тренер у Звезди, било баскет, било фудбал, мораш да будеш баш челичних живаца, притисак је огроман. Није то тражење оправдања али је дефинитивно да тај проблем постоји. Ситуација која је свјетлосним годинама удаљена од ситуације у КК Будућност Подгорица...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by carapan »

Zona 2-3 bila je nepremostiva prepreka za napad domaćina, a trojkama Varde, Veličkovića i poenima Micića Mega je došla do prve pobede nad favorizovanim rivalom u sezoni.
I Mozzart video da ovaj nas dunster pojma nema kako da igra protiv zone.. Covek pojma nema kako da resi zonsku odbranu citavu sezonu..Procitan je kao bukvar.. Kao dete neko se ponasa..Kmeci i kuka kod "tate" kada ga neko napada..

Gde mu je sada odbrana, kada primis 50 poena za poluvreme? Muka mi je samo kada se setim sta je pricao..Muka..

Da se ne bih nervirao, od danas BOJKOT KK N.Covic i D.Radonjic do daljnjeg..Ko im jbe mater vise, mene da vuku za nos nece !!!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by Либурнија »

Брате, ти се опет превише нервираш па ће да зарибаш! :dedica: :ziveli:

Не треба бојкот пошто сада то више не вриједи али тачно је да ово није у реду, да су се Увалинова и Каријева екипа више трсиле него ова. Сад дати подршку до краја, можда им дође још из дупета у главу а онда...није ни Човић баш толико глуп (заправо то никада и није био његов проблем већ сујета).

Ја заиста не знам зашто игра код нас не штима, зашто играмо од сјаја до очаја...да знам био бих тренер.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by crazynorth75 »

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by Dafi »

Utisak veceri Laziceva zastita za zube s kojom se cijelo vrijeme igra. Zasto smo izgubili? Jer smo vec mjesecima ocajni. Nismo napredovali ni milimetar, motivacija i zelja je na nuli. Selekcija igraca je ocajna. Raspali Velickovic je pojeo nase tri cetvorke.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by Ганац »

Utisak večeri je Lipovij, koji je k...c dovođen ako ne igra, utisak je i Radonjić koji skraćuje rotaciju, ko zna zbog čega, utisak je pitanje "šta oni rade na treningu".
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by garnett »

Ганац wrote:Utisak večeri je Lipovij, koji je k...c dovođen ako ne igra, utisak je i Radonjić koji skraćuje rotaciju, ko zna zbog čega, utisak je pitanje "šta oni rade na treningu".
kapiten kerov qrtaz a na klupi lopov qrtaz...
lm, ovaj poraz ko poraz je nebitan, ko sto nije ni bitno dal cemo imati prednost domaceg terena ili ne, nas jebuckaji tri stvari..
1. nemamo bolji tim od partizana a igraci su psihicki strasno nestabilni
2. na klupi duduk parekselans u liku i delu radonjica
3. od `69-e, ni jednom u istoj godini nismo bili prvaci i u fudbali i u kosarci
User avatar
maluk
Члан клуба
Posts: 327
Joined: Fri Feb 14, 2014 12:36 am

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by maluk »

Igramo na nivou samog takmičenja (lige) sve je na tom nivou, jako tužno ...
Svima je to jasno, vidi se na igračima, a navijača i nema ... za koga se igra?
nemamo pojma (što bi rekao Radovan lll)
"Slika je impresija istine, koju nam je Bog dozvolio da vidimo našim slepim očima."
Andrej Tarkovski
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by Pravednik »

Ne pratim vise KK zbog ovog crnogorskog bezobraznika bez cojstva na klupi. Dobio sam info od drugara sa foruma o nasoj igri i ona je ista kao sto je bila tokom sezone samo sto smo imali Shilba i kasnije Đenku koji su nas cupali. Koliko je kapiten dao poena? Molim kolege forumase koji su branili izgubljenog dunstera neka shvate da mi koji ostro kritikujemo samo malo dalje vidimo jer skupljamo informacije i zbrajamo 2 i 2. Pa mi smo trebali ladno da osvojimo evrokup i ABA a vidi gdje smo, a da oteli smo kup. Kada nesto ne valja to treba reci , kada je dobro treba pohvaliti. Bar se vise oko ovog ne sekiram i nadam se da ce se dovesti krsten trener za kvalifikacije EL.
P.S. Tek se sad vidi kakva je ljudina Vukoičić.
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by garnett »

maluk wrote:Igramo na nivou samog takmičenja (lige) sve je na tom nivou, jako tužno ...
Svima je to jasno, vidi se na igračima, a navijača i nema ... za koga se igra?
nemamo pojma (što bi rekao Radovan lll)
ne igraju oni za navijace vec za pare, ako igraju za navijace, onda nek se odreknu ugovora, a da im se plati svaki put kad ne dodje dovoljno publike ;)
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by Константин »

Говорили и говорили и говорили, а нажалост лако је могуће да реприза буде и потпуна, да паднемо са формом и у домаћици и испушимо за трофеј који толико колико уљепшава неуспјешну сезону а због стицаја околности формално прекида и доминацију комшија. Јуче гледам случајно најаву меча и играчи Меге и Милојевић ладно најавише побједу, баш онако дрско спортски. Једино од овог нашег лемура са клупе никако да видимо неку енергију или нешто ново у игри које ће покренути овај врло добар ростер. Била и пауза, ништа ново се од њега очекивати не може, колико сутра шут карта иако би било нормално да заврши сезону. Пристао бих и на (привремено) рјешење са Моком, спуцати адреналин и финиширати сезону. Смјена би играчима била порука да није до њих него до тренера. Наравно само сањам и са тако скромним жељама, јер газда се не мирише са Моком а сујета ће га тјерати да још трпи безмудог (као пушта он тренере да раде свој посао)...
Врста која изумире
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by Il genio »

Ova sto se desava poslednjih nedelja zaista podseca na zavrsnicu prosle sezone. Tada, neki ljudi koji su navodno bili upuceni u desavanja unutar kluba rekli su mi da je jedan od razloga raspadanja bila ocajna atmosfera unutar tima, cak je kao jedan od krivaca oznacen Rakocevic, koji je navodno zbog toga nogiran. Evo sad kad nam se isto ponavlja, meni deluje da opet nesto ne stima kada su medjuljudski odnosi u pitanju. To se moglo naslutiti jos posle ispadanja od Cibone kada je Katic onako diskretno nagovestio da ima nekih stvari o kojima ne bi da prica u tom trenutku. Na sve to se nadovezao ajkula koje je pre nekog vremena napisao da imamo jednog izuzetno nezadovoljnog igraca u timu. Ako je to istina, tesko cemo se izvuci iz kanala.
User avatar
maluk
Члан клуба
Posts: 327
Joined: Fri Feb 14, 2014 12:36 am

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by maluk »

garnett wrote:
maluk wrote:Igramo na nivou samog takmičenja (lige) sve je na tom nivou, jako tužno ...
Svima je to jasno, vidi se na igračima, a navijača i nema ... za koga se igra?
nemamo pojma (što bi rekao Radovan lll)
ne igraju oni za navijace vec za pare, ako igraju za navijace, onda nek se odreknu ugovora, a da im se plati svaki put kad ne dodje dovoljno publike ;)
ovo je više od posta :lol:
"Slika je impresija istine, koju nam je Bog dozvolio da vidimo našim slepim očima."
Andrej Tarkovski
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by Nolle »

Dejan Milojević da mi sagne. Toliko. Neutralista, dobar čovek, neće ni sa kim da se svađa, ovo ono. A protiv Zvezde gine, dok sa druge strane ima 0-20 za 4 sezone koliko postoji Radojčićev i Miškov klub. Da mi se sagne i on (Deki duša od čoveka) i Danga i onaj Mustafa iz Zemuna. E tako. Motivacioni govori pred Zvezdu u rangu Aleksandra Stanojevića.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by dacha od bosne »

Nolle wrote:Dejan Milojević da mi sagne. Toliko. Neutralista, dobar čovek, neće ni sa kim da se svađa, ovo ono. A protiv Zvezde gine, dok sa druge strane ima 0-20 za 4 sezone koliko postoji Radojčićev i Miškov klub. Da mi se sagne i on (Deki duša od čoveka) i Danga i onaj Mustafa iz Zemuna. E tako. Motivacioni govori pred Zvezdu u rangu Aleksandra Stanojevića.
Da se sagnu! :mrgreen:

Elem, jako loša igra i nekakav jako ružan osjećaj. Kao da je totalni raspad u ekipi. Vidjećemo reakciju već na sljedćoj utakmici.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked