Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by ajkula »

do cibone smo odigrali sasvim dobro. megu i radnicki smo dobili bez problema bez katica i radenovica.
cibona je ugasila volju za igrom kod vecine igraca izgleda. do ove pauze se igralo dvije utakmice nedeljno pa se nije mnogo razmisljalo o tome, a ova pauza izgleda da je do kraja ubila takmicarski duh u ekipi.
najvece razocarenje mi je nelson. izgubio je ostrinu. potpuno se odomacio reklo bi se i evbidentno bira kad ce da igra.
uglavnom ima vremena da se to popravi a neke igrace bih kaznio neigranjem u kragujevcu jer nam ta utakmica nista ne znaci. svakako derbi moramo dobit da bi bili prvi(ne vjerujem da ce mega dobit radnicki u kragujevcu), tako da bi malo klupe za nelsona i jenkinsa bilo pozeljno jer ako se njih dvojica ne probude bojim se da ni u finale necemo uci.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by Pravednik »

ajkula wrote:do cibone smo odigrali sasvim dobro. megu i radnicki smo dobili bez problema bez katica i radenovica.
cibona je ugasila volju za igrom kod vecine igraca izgleda. do ove pauze se igralo dvije utakmice nedeljno pa se nije mnogo razmisljalo o tome, a ova pauza izgleda da je do kraja ubila takmicarski duh u ekipi.
najvece razocarenje mi je nelson. izgubio je ostrinu. potpuno se odomacio reklo bi se i evbidentno bira kad ce da igra.
uglavnom ima vremena da se to popravi a neke igrace bih kaznio neigranjem u kragujevcu jer nam ta utakmica nista ne znaci. svakako derbi moramo dobit da bi bili prvi(ne vjerujem da ce mega dobit radnicki u kragujevcu), tako da bi malo klupe za nelsona i jenkinsa bilo pozeljno jer ako se njih dvojica ne probude bojim se da ni u finale necemo uci.
A trener je OK? Ajde više ne prozivajte igrače vidite da ih je budalaš ubio. Skloniti ga i dovesti Gurovića (jer ne košta ništa a bezobrazni će nas oderati) i igrači će osvojiti titulu.
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by Pravednik »

Marš u Ibon!!!!!!!!!!!!!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by dacha od bosne »

Pravednik wrote:Marš u Ibon!!!!!!!!!!!!!
Ipak pratiš košarku :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by ajkula »

ako predlaze gurovica tesko da prati.

a i broj postova posle poraza pokazuje kakvi smo mi navijaci.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by МоСа ВерСе »

Звзеда игра тотално другачије од других, Звезда игра тотално другачије... :kosarkas: :kosarkas:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by Najdoski dr. Ilija »

Пробудих се јутрос и сав нестрпљив се дохватих таблета уз огромну жељу да на нету прочитам вест да је Човић ДР-у чекирао карту за први јутрошњи лет Монтенегро ерјајнза за Подгорицу...
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by Pravednik »

ajkula wrote:ako predlaze gurovica tesko da prati.

a i broj postova posle poraza pokazuje kakvi smo mi navijaci.

To ko je kakav navijač i broj postova je nešto što nema blage veze sa životom ili u nekim tvojim razmišljanjima ima a to opet ne znači da se tu krije kvalitet. Naravno u silnom zanosu izostavio si zašto sam predložio Gurovića NE KOŠTA NAS AMA BAŠ NIŠTA uostalom dobio je gebelsa sa FMP-om ili misliš da to nije vrijedno pomena. Za sledeću sezonu naravno treba novi trener ali do kraja Gurović jer će igrači sami dobiti sve što treba da se dobije.
Naravno da pratim rezultate ali ne gledam utakmice kako se ne bih nervirao.
Bezobrazni u IBON i tamo se trljaj po bradi, nabijem ih na čojstvo.
User avatar
amiga500
Новајлија
Posts: 95
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:37 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by amiga500 »

Ok, jedan poraz i ajmo po igracima, treneru, klubu, cistacicama ...
'Ajmo malo o navijacima.
Svaka cast nekolicini ljudi koji prate KKCZ. Al' ruku na srce, vecu podrsku imamo na gostovanjima, nego u Pioniru, Zelezniku ili gdje vec.
Bojkot ABA lige, OK. Pa dodje polufinale F4, mec godine , sablasno prazna Arena (i sami igraci i rukovodstvo Cibone potencirali su tu pricu da Zvezda nema kosarkaske navijace i da ce atmosfera biti pozorisna). A svi trazimo od ekipe Euroligu ???
Juce Zeleznik, Pionir ove sezone u 90% utakmica, pozorisna atmosfera.
Ajde da se malo zapitamo o nasem odnosu prema klubu, ili, koji klub u Evropi, svijetu, bilo gdje, koji se bori za najvise ciljeve ima sablasno prazne tribine.
Mozda je malo i do nas ?!
TE 2013. GODINE JA I DALJE VJERUJEM U NJU
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by Либурнија »

Јесте, доста тога је до нас и то нико не треба нити може да спори.

Аали, не можемо ми да их научимо да одиграју зону и не бацају трице као камена с рамена. Уосталом, на крају крајева, играју за паре а не за душу. Шта, рукометаши и одбојкаши имају јачу подршку са трибина и веће плате?!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by Pravednik »

Либурнија wrote:Јесте, доста тога је до нас и то нико не треба нити може да спори.

Аали, не можемо ми да их научимо да одиграју зону и не бацају трице као камена с рамена. Уосталом, на крају крајева, играју за паре а не за душу. Шта, рукометаши и одбојкаши имају јачу подршку са трибина и веће плате?!
Upravo tako, pa i vaterpolisti. Kakvu podršku ima Mega, ma mi smo samo neko ko može da malo pogura kao i protiv Budeveljnika, ali ipak da ne bi Đenke ode sve u ......
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by lucky#13 »

Kakav crni Gurovic kao trener, nemoj da mastate :D :D
Nije on dobio Gebelsa vec je Gebels pustio tu tekmu niz vetar.
Gurovic treba jos mnogo da se praksa, pratio sam FMP ove sezone uopste nisam zadovoljan sa njim.
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by garnett »

kakva je selekcija napravljena u fmp-u, gurovic je jos napravio i ozbiljne rezultate...
a smesno je govoriti o gurovicu kao nekom ozbiljnom treneru a da ne govorim tek o guruvicu kao opciji za prvog trenera zvezde.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by Ганац »

ajkula wrote:ako predlaze gurovica tesko da prati.

a i broj postova posle poraza pokazuje kakvi smo mi navijaci.


Šta je trebalo da napišemo? Super, nema veze, biće bolje?
Koji klinac oni rade cele sezone? Imaju li šuterske treninge? Imaju li treninge gde uvežbavaju odbranu, napad?
Šta oni rade na treninzima?Nije poraz strašan, strašna je igra, to je ono što mene plaši.
Ako njima predstavlja problem broj navijača, da bi igrali bolje, hajde da ih tako i plaćamo, što neko reče, ako oni nemaju motivaciju da igraju sa punom snagom i koncentracijom, a redovno su i to dobro plaćeni, da vidim šta je to potrebno da bi zaigrali, a ne da se sprdaju neki klinci sa njima.
Zadnja 2 minuta je bilo sramno gledati tu nemoć, i tu su krivi navijači, *** su oni krivi, kriv je trener i igrači, oni igraju, navijači dodaju nekih okvirno 20%, ali i bez njih ako nisu bolji od Mege za 50%, sve ih treba razjuriti.
Imam sezonsku, ali baš razmišljam da više ne budem budala koja ih finansira da me zajebavaju u zdrav mozak.
Imali su 10-ak dana da se dodatno uigraju i podese ručice, a video sam samo raspad sistema.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Crvena zvezda - Mega Vizura 10. kolo

Post by ajkula »

sve se slazem samo kazem kako kad se treba hvalit ima 8, a kad treba kritikovat 88 postova.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
Locked