Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

Post by Ганац »

[quote="ajkula"]ni nelson jer to kako se on zajebava i cuva nisam vidio od mitra mrkele. i tako igra kao da je vec otisao. samo pomalo nabije statistiku pri kraju.
prodao je trenera i saigrace. smrad se posle meca sa cibonom na pitanje novinara sta misli o vecerasnjem mecu unosi istom u facu i pita ga sta on misli o vecerasnjem mecu. i to sa izrazom na licu koji je bio mjesavina arogancije kurcobolje.
nesto se dogodilo. apsolutno je nemoguce da ekipa koja je gazila abu i odlicno igrala u evropi lici na ovo.
sta? saznace se brzo.[/
quote]
Nadam se da ćemo saznati, jer definitivno je još od kupa loše partije pružao.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

Post by Константин »

ajkula wrote:ni nelson jer to kako se on zajebava i cuva nisam vidio od mitra mrkele. i tako igra kao da je vec otisao. samo pomalo nabije statistiku pri kraju.
prodao je trenera i saigrace. smrad se posle meca sa cibonom na pitanje novinara sta misli o vecerasnjem mecu unosi istom u facu i pita ga sta on misli o vecerasnjem mecu. i to sa izrazom na licu koji je bio mjesavina arogancije kurcobolje.
nesto se dogodilo. apsolutno je nemoguce da ekipa koja je gazila abu i odlicno igrala u evropi lici na ovo.
sta? saznace se brzo.
Слетио НЛО и духови свемираца ушли у играче. :ugeek:
Шта се ишчуђавате побогу као да имате 12 година. :shock: Кретенчина на клупи је разјебао тим, најјачи ростер лиге и ростер са вјероватно највише новчаница у џепу. Сујета од овога "што је 40 година у кошарци" га држи још јер треба да докаже како он не мијења тренере к'о крпе и како се не мијеша у њихов посао. :koka:
Гебелс какав год да је несој, држи екипу и поред тога што су примили мање пара од нас, и поред тога што су никада гори са резултатом задњих иххаха година, и поред тога што ће их више коштати неиграње ЕЛ идуће године јер немају жуте банке,+ повријеђени играчи+све порази од нас итд. Како би тек они прсли код Радоње не би их саставило ни 10 Гебелса

Ево нашао сам и дискусију од љетос и шта сам рекао када је пичкица са клупе изабрао пичкицу за капитена, да не испадне накнадна памет:
http://crvenazvezdabeograd.tv/forum/vie ... &start=210" onclick="window.open(this.href);return false;
Одмах се видјело да нема муда и да је ставио свог човјека за капитена и сад очекујемо да будемо тим када је тешко...
Врста која изумире
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

Post by Pravednik »

Dobro veče velikim poznavaocima košarke, pa ako je za ovaj tim mrtvi Radenović i Simke kapiten ključ uspjeha onda se ne treba čuditi neuspjesima. Gledate utakmice zatvorenih očiju i otvorenog srca a to je naravno iracionalno i šta se sad čudite. Ne mi samo kritikujemo , paranoišemo, mi smo fudbalski forumaši, i pored svega mi na fin način Vam objašnjavali (neka se prepoznaju oni kojima se obraćam). Ja bih najviše volio da sam pojeo sve svoje kritike još prije mjesec dana ali čuda se ne dešavaju, postoji logičan slijed radnje i to je ovo što nam se dešava. Čuj Nelson kriv kakva glupost svakog ko to misli a posebno da su svi igrači krivi jer igraju loše. Pa neznalica, smrad, cg đubre, bezobraznik rasturio ekipu kao i bivša nam braća državu ali su još na funkcijama. Čuj kaže šta bi sa timom koji je gazio u ABA, ne šta bi sa timom koji je na sreću dobio u ABA bar 7-8 utakmica, koju Mega redovno razbija. Odmah poslije kupa je trebao da leti jer smo kup oteli. U EL 2 pobjede i to je sasvim ok jer su igrači ionako igrali sami, ponavljam preostale dvije nisu imale takmičarski značaj. A sad vi poznavaoci šta mislite o Shilbu, pa on je dotezao i razigravao ekipu ali je ovaj smrad to skontao pa ga je brže bolje otjerao jer tad on i Simke ne bi bili glavni. Bobi brate još jednom bježi od ovog bezobraznika uništio je svaku nadu u tebi.
Naravno svako ko misli da ne može gore grdno se vara, a tek kad se sazna koju nam je kintu uzeo ima da gorimo kao benzin. Ova ekipa je bolja od svih ekipa za 20 razlike a od grobara bar 10. Ponavljam Gurovića na klupu jer se nema šta izgubiti, a vi stručnjaci pustite malo nas laike da savjetujemo jer ovo vaše baš i nema rezultate.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

Post by МоСа ВерСе »

Али пазите, он је провалио почетком другог да су му у овом мечу вишак Катић и Марјановић (мада за Бобија је искључиво он крив што је неупотребљив у оваквим моментима), постави он Луку и Раденовића и таман се нешто деси, избаци Ивана из игре и убаци Рашка. Опет се одлепе, опет уђе Иван, опет се приближимо. Једини који је заграђивао и доносио сигурност у скоку. Пали смо на те гране да нас Раднички надигра у скоку. То је БРЕ уметност.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

Post by Велики Делија »

Kao da je to sve nesto novo u pitanju naseg KK. Prezvakana prica. Poslednje dve utakmice nisam ni odgledao cele. Uopste ne znam dal cu i plej of pratiti.
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

Post by lucky#13 »

Cim napises "mrtvi radenovic" nemam volju da citam dalje... Ivan je bio i ostao jedan od najboljih u timu, ko to ne vidi jbg, bolje da ostane na fudbalu.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

Post by dacha od bosne »

lucky#13 wrote:Cim napises "mrtvi radenovic" nemam volju da citam dalje... Ivan je bio i ostao jedan od najboljih u timu, ko to ne vidi jbg, bolje da ostane na fudbalu.
+1
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

Post by Pravednik »

dacha od bosne wrote:
lucky#13 wrote:Cim napises "mrtvi radenovic" nemam volju da citam dalje... Ivan je bio i ostao jedan od najboljih u timu, ko to ne vidi jbg, bolje da ostane na fudbalu.
+1
Kako ne razumijeta šta je pisac htio da kaže malo ću da uprostim. Radenović jeste jedan od najboljih igrača ove ekipe, ali ako je on jedan od najboljih igrača, ova ekipa onda nije za najviše domete. Radenović kao 8,9 igrač jedne ekipe je ok i tu će on da odradi svoje, ali Radenović da bude ključni igrač a to nije nikad bio i niti će biti.
Elem ja vidim da je on jedan od najboljih i upravo to je frustirajuće jer on to ne treba da bude.
P.S. Čekam kritike za Smradonjića od dache, brigate BL i naravno ajkule ili ovo nije dovoljno pa ćete ko svojevremno pojedinici koji su branili Lukica i co.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

Post by Либурнија »

Pravednik wrote:
dacha od bosne wrote:
P.S. Čekam kritike za Smradonjića od dache, brigate BL i naravno ajkule ili ovo nije dovoljno pa ćete ko svojevremno pojedinici koji su branili Lukica i co.
Ал ти је аналогија, свака брте част! :roll:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

Post by dacha od bosne »

Koliko znam, ja sam napisao u toku utakmice šta mislim za Radonju.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

Post by Pravednik »

dacha od bosne wrote:Koliko znam, ja sam napisao u toku utakmice šta mislim za Radonju.
Jesi Dacho to je tacno.
Nemoj molim te da ako kojim slucajem igraci prolupaju i pobjede u derbiju, pa mozda i osvoje prvenstvo da se radujes jer ovo nije sistem kakav mi zelimo bar ja tako mislim.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

Post by Ганац »

Partizan ima visoke igrače koji odgovaraju našim visokim igračima, tj nisu nikakva opasnost i tu treba očekivati dominaciju Bobija (ako mu Radonjić dozvoli) i Raška koji redovno oplodi Gagulu i Muskulu, potrebno je samo kao i u prošlim derbijima stisnuti spoljnu liniju i to je to.Da li je razmišljao o zoni 1-3-1 i da li je našao rešenje Radonjić, videćemo koliko sutra.
I tim i trenera sam uglavnom podržavao, međutim u ova dva poraza igrači su pokazali svu svoju ku...bolju a trener svoje ne znanje i nemoć.
Iskreno sam se nadao nečemu što bi škiralo igrače i pokrenulo ih ( u stilu svinje, pošelje Nelsona u svlačionicu), ali on je tolika pičkica da na to i ne pomišlja. Verujem da bi takav šok pokrenuo ekipu.
I ako pobedimo grobare, i ako osvojimo KLS ja se nadam da on neće iduće godine da nas vodi.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

Post by dacha od bosne »

Pravednik wrote:
dacha od bosne wrote:Koliko znam, ja sam napisao u toku utakmice šta mislim za Radonju.
Jesi Dacho to je tacno.
Nemoj molim te da ako kojim slucajem igraci prolupaju i pobjede u derbiju, pa mozda i osvoje prvenstvo da se radujes jer ovo nije sistem kakav mi zelimo bar ja tako mislim.
Ja se radovati moram, jer to mi je u krvi, bez obzira na sve.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked