Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

Post by dacha od bosne »

Ali koja radost ovih kragujevačkih poltrona...gade mi se, kao i ovi naši lelemudi.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

Post by dacha od bosne »

garnett wrote:i ovaj poraz ko poraz nebitan, ali..
radonjic, simonovic, lazic, dragicevic... tolika gomila idiota na tako malom prostoru, to ne moze da dobro da izadje...

pri tim, kad se doda da je od nastavka sezone, pocelo kastrofalno lose da se sudi protiv nas, jasno je da sledi jos jedna zavrsnica "iz snova" za moju dzigericu i zuc takodje... :koka:
Ovo je definitivno tačno. Igramo loše, ali suđenje je kriminalno u nastavku prvenstva.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

Post by Beara_Vladimir »

Oni naloženi maksimalno, željni pobede, a naš trener bleji k'o ovca. Za sve ovo je kriv Čović. Patos će Dule obrisati sa nama.
Dačo, nemamo niti jedno pravo da bilo šta pričamo o suđenju nakon ovakvih partija protiv Mege i Radničkog.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
maluk
Члан клуба
Posts: 327
Joined: Fri Feb 14, 2014 12:36 am

Re: Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

Post by maluk »

garnett wrote:i ovaj poraz ko poraz nebitan, ali..
radonjic, simonovic, lazic, dragicevic... tolika gomila idiota na tako malom prostoru, to ne moze da dobro da izadje...

pri tim, kad se doda da je od nastavka sezone, pocelo kastrofalno lose da se sudi protiv nas, jasno je da sledi jos jedna zavrsnica "iz snova" za moju dzigericu i zuc takodje... :koka:
Nemoj da si deca ... kakvo suđenje, kakvi bakrači.
"Slika je impresija istine, koju nam je Bog dozvolio da vidimo našim slepim očima."
Andrej Tarkovski
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

Post by crazynorth75 »

Njihovo je da se raduju, naše je ne kaljamo obtraz porazima od ovih kojima je jedina pjesma severina...Pored voline Radonje, iskoristio bih ovu priliku da i sudijama jebem mater, koji nisu krivi za ovu bruku, ali opet im jebem mater. Toliko od mene, idemo u studio. Dačo? :mrgreen:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

Post by dacha od bosne »

crazynorth75 wrote:Njihovo je da se raduju, naše je ne kaljamo obtraz porazima od ovih kojima je jedina pjesma severina...Pored voline Radonje, iskoristio bih ovu priliku da i sudijama jebem mater, koji nisu krivi za ovu bruku, ali opet im jebem mater. Toliko od mene, idemo u studio. Dačo? :mrgreen:
Idemo :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

Post by ajkula »

ja kasno sa posla i ne mogu da stignem na utakmicu. bice interesantno vidjet ko se vise ohladio. lose je to sto se posle pauze igraju tri najteza meca u kojima mozemo izgubit prednost domaceg terena za finale.
ja se nadam da ce sledece szone u ekipi ostat blazic,marjanovic i radenovic. eventualno dzenkins i simonovic.i naravno ovih par mladjih.
ostali sto se mene tice mogu jos veceras da idu. na celu sa admiralom.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

Post by crazynorth75 »

Ja bih na čelo ipak stavio trenera i njegovog kapitena.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

Post by Najdoski dr. Ilija »

Толико о крвавим коленима, годинама у кошарци и партеру Б...
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

Post by garnett »

maluk wrote:
garnett wrote:i ovaj poraz ko poraz nebitan, ali..
radonjic, simonovic, lazic, dragicevic... tolika gomila idiota na tako malom prostoru, to ne moze da dobro da izadje...

pri tim, kad se doda da je od nastavka sezone, pocelo kastrofalno lose da se sudi protiv nas, jasno je da sledi jos jedna zavrsnica "iz snova" za moju dzigericu i zuc takodje... :koka:
Nemoj da si deca ... kakvo suđenje, kakvi bakrači.
detalji su bitni maluke, detalji.. ne govorim ovo zbog poraza od mege i rkg, kao sto sam rekao zabole me za to, al kao sto vecini tek sada dolazi iz dupeta u glavu da mi nemamo kvalitetniji tim od partizana, i da ja radonjic idiot par ekselans, onda je jasno da sa ovakvim sudjenjem u utakmicama protiv partizana ima da bude 0-3 rezultata...

inace, moram da priznam da mi se vise "svidja" ovakav sled dogadjaja.. zasto? zato je kao sto jos avgusta pricam radonjic idiot, i on ovo ne zna da izvuce, igraci ako budu slusali i gledali u njega, i ma sve do kraja da puknemo po 30 razlike.. ovo moze samo da pokrene inat samih igraca, i zato je ova utakmica protiv partizana ko porucena za nas...

a onog simonovica ne mogu vise ocima da gledam, jebao ga onaj ko ga je dovao u zvezdu, a da ne govorim da je ta konjina posle od strane jos veceg konja stavljena za kapitena!
Last edited by garnett on Thu May 29, 2014 9:15 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

Post by Ганац »

Sjebaše mi celu sedmicu dana, m**** li im da im m*** l*** , Radonjiću, govno jedno, ako imaš imalo obraza, podnesi ostavku i pravac iz Kragujevca u Podgoricu,posle seli porodicu.
Šta si ti uspeo tio ne bi ni ja kao diletant, par ekselans, za košarku uspeo napraviti. Niti igraju odbranu, niti igraju napad, uz malu pomoć sudija (to nije presudno) i veliku pomoć tebe Radonjiću oni su uspeli da pobede nas. Sram te bilo siso, zbog tebe da se ovoliko iznerviram, osećam se jadno i bespomoćno, uspeo si, ogadio si mi košarku.


P.S. Teraj se Radonjiću u ***** ******** i ti i onaj koji te drži.

Lazić,Simonović,Nelson,Katić, šta oni igraju?
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

Post by lucky#13 »

ajkula wrote:ja se nadam da ce sledece szone u ekipi ostat blazic,marjanovic i radenovic. eventualno dzenkins i simonovic.i naravno ovih par mladjih.
ostali sto se mene tice mogu jos veceras da idu. na celu sa admiralom.
+1

Ovo su bile moje zelje i mislim da sam to i pisao negde na polovini sezone. Jedino sto bih voleo i Nelson da ostane,al od toga nema nista.

Dzenkins,Blazic,Luka,Raden,Bobi ... ostalo je sve slabog materijala.
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

Post by ajkula »

ni nelson jer to kako se on zajebava i cuva nisam vidio od mitra mrkele. i tako igra kao da je vec otisao. samo pomalo nabije statistiku pri kraju.
prodao je trenera i saigrace. smrad se posle meca sa cibonom na pitanje novinara sta misli o vecerasnjem mecu unosi istom u facu i pita ga sta on misli o vecerasnjem mecu. i to sa izrazom na licu koji je bio mjesavina arogancije kurcobolje.
nesto se dogodilo. apsolutno je nemoguce da ekipa koja je gazila abu i odlicno igrala u evropi lici na ovo.
sta? saznace se brzo.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

Post by Ганац »

Moje želje su da igramo košarku, a ne da se ono što radonjić zapovedi mora izvesti po cenu gubitka lopte.
Moje želje su da igramo košarku, ali da sebi ne sakatimo ruke, tipa, bekovi Nelson, Lazić, Simonović ( spoljni igrači bez šuta) i onda se svi skupe oko Bobija i Radena , ne verujem da je toliki bolid ovaj nazovi trener, celu sezonu ne može da reši:
1. Napad na zonu.
2. Napad na zonu i
3. Odbranu od pika.
Šut je igračima kao da treniraju sa medicinkama, zadovoljstvo je gledati tu poeziju pokreta u akcijama i pri šutu...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
maluk
Члан клуба
Posts: 327
Joined: Fri Feb 14, 2014 12:36 am

Re: Radnički - Crvena zvezda 11. kolo KLS

Post by maluk »

garnett wrote: detalji su bitni maluke, detalji.. ne govorim ovo zbog poraza od mege i rkg, kao sto sam rekao zabole me za to, al kao sto vecini tek sada dolazi iz dupeta u glavu da mi nemamo kvalitetniji tim od partizana, i da ja radonjic idiot par ekselans, onda je jasno da sa ovakvim sudjenjem u utakmicama protiv partizana ima da bude 0-3 rezultata...

inace, moram da priznam da mi se vise "svidja" ovakav sled dogadjaja.. zasto? zato je kao sto jos avgusta pricam radonjic idiot, i on ovo ne zna da izvuce, igraci ako budu slusali i gledali u njega, i ma sve do kraja da puknemo po 30 razlike.. ovo moze samo da pokrene inat samih igraca, i zato je ova utakmica protiv partizana ko porucena za nas...

a onog simonovica ne mogu vise ocima da gledam, jebao ga onaj ko ga je dovao u zvezdu, a da ne govorim da je ta konjina posle od strane jos veceg konja stavljena za kapitena!
Suđenje je loše, ali to nije naš problem niti bi trebalo time da se bavimo.
O treneru sam sve napisao kad se pojavila vest da je on taj, naš novi trener ... :roll:
i tu ne bih imao ništa da dodam. Kapiten će reći kao i obično, da nije bilo realno da pobedimo
odličnu ekipu Radničkog na njihovom terenu ... :D Sve pogrešne odluke u toku sezone moraju u nekom trenutku da
isplivaju na površinu, i to se najčešće dešava baš kad je najvažnije, u odlučujućim utakmicama.
Mene ovo ne dotiče mnogo, za mene je sezona već odavno završena ... treba se baciti na dobar skauting, ako bude para
ako ne, opet dobro :)
Kanal je dubok, nek se izvlače kako znaju.
"Slika je impresija istine, koju nam je Bog dozvolio da vidimo našim slepim očima."
Andrej Tarkovski
Locked