12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by dacha od bosne »

Posrnuli smo, pali smo, izgubili smo dvije utakmice zaredom, izgleda kao da se raspadamo, trener ne zna gdje udara, igrači su kao raštimovani klavir, ali...

Da, da, Cigani...postoji jedno veliko "ALI".

Sutra je meč gdje cjelokupna situacija može da se okrene za 180 stepeni. Sutra je dan kada možemo da se osvjestimo i vratimo prijeko potrebno samopuzdanje. Dolaze nam komšije. Do sada, u ovoj sezoni, nismo izgubili od njih. Neka tako bude i sutra u 20.15 u Železniku. Neka grmi jako, neka se tresu tribine: ZGAZI IH ZVEZDO SVE!!! :zastavaGRB: :psihodelija: :zastavaDS:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by Beara_Vladimir »

Ne vidim kakav bi se to epohalni zaokret napravio da pobedimo sutra? Igraćemo koliko toliko rasterećenije, jer smo autsajderi potpuni. Sve ispod 10 razlike je premija.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by Pravednik »

Sto manje uticaja trenera i da pojedinci preuzmu stvar u svoje ruke i imamo sanse.

P.S. Dakle ovaj ni danas nista nije izjavio vezano za svoj rad, Jankosanu se drma presto.
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by Велики Делија »

Ako se Jaka i Djenka naloze i eksplodiraju, imamo sanse.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by Ганац »

Za Jaku ne brinem, mene brinu ostali, koji su kao da ih je neko lobotomirao ( unezvereni pogledi, drhte ruke, lopta ispada, sapliću se dok hodaju...).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by ajkula »

ma i djenka nesto pokusava. najveci zajeb je tu nelson, tadija pa rasko. a kad su oni losi i lazic i simon su obavezno losi.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by Ганац »

ajkula wrote:ma i djenka nesto pokusava. najveci zajeb je tu nelson, tadija pa rasko. a kad su oni losi i lazic i simon su obavezno losi.
Raško celu sezonu igra loše, tek po neku utakmicu pruži (ofanzino) dobru partiju,Nelson je od kupa i of modu a Tadija se nije ni probudio, otkako je došao on je u nekom nejebavajućem stavu.
Simon me je baš iznervirao sa bezmudošću protiv RKG, stoji sam na liniji za tri, ni ne gleda koš, predaje loptu Nelsonu a zatim beži u reket, Lazić ne zna ništa i ako nešto ofanzivno uradi super a ako ne nikom ništa, ali on je u odbrani onako mesarski nastrojen, mada i kada nije ove KLS sudije mu sviraju svašta.
Nikako ne želim da umanjim pobedu RKG (iako je tema ptzn) ali sudije u prvom poluvremenu su imale prilično čudan kriterijum.
Jedino sam siguran u Bobija, da će da isporuči ono za šta je doveden i Jaku da će da grize kao da mu život od toga zavisi, čovek pokazuje toliko emocija da me je potpuno kupio, a Radonjić nasjviše šilji patku na njemu i na prvu grešku ga vadi iz igre.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by Константин »

И из ових неколико уписа се види да више нико не очекује стратегију са клупе за вечерас, већ да неко од наших експлодира.
И то се заиста може и десити и да их по 4.пут мркнемо. Једино што за плеј оф расположење појединаца, бојим се да нема шансе да је довољно а то нам је најбитније, послије најбитније са мртвом Цибоном...
Врста која изумире
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by ajkula »

Ганац wrote:
ajkula wrote:ma i djenka nesto pokusava. najveci zajeb je tu nelson, tadija pa rasko. a kad su oni losi i lazic i simon su obavezno losi.
Raško celu sezonu igra loše, tek po neku utakmicu pruži (ofanzino) dobru partiju,Nelson je od kupa i of modu a Tadija se nije ni probudio, otkako je došao on je u nekom nejebavajućem stavu.
Simon me je baš iznervirao sa bezmudošću protiv RKG, stoji sam na liniji za tri, ni ne gleda koš, predaje loptu Nelsonu a zatim beži u reket, Lazić ne zna ništa i ako nešto ofanzivno uradi super a ako ne nikom ništa, ali on je u odbrani onako mesarski nastrojen, mada i kada nije ove KLS sudije mu sviraju svašta.
Nikako ne želim da umanjim pobedu RKG (iako je tema ptzn) ali sudije u prvom poluvremenu su imale prilično čudan kriterijum.
Jedino sam siguran u Bobija, da će da isporuči ono za šta je doveden i Jaku da će da grize kao da mu život od toga zavisi, čovek pokazuje toliko emocija da me je potpuno kupio, a Radonjić nasjviše šilji patku na njemu i na prvu grešku ga vadi iz igre.
ma simonovic je prije abe bio u nekoj svadji sa radonjicem 100 posto.
zasto i da li su to izgladili ne znam.
jako mi je vjerovatn scenario da su se popickali nesto u klubu jer ne mogu trener i igraci koji su posamarali aba ligu da se ovako ponasaju. da u kljucnim momentima umjesto da stisnu koa sto je bio veci dio sezone i dobiju utakmicu, jednostavno puknu i kazu ma bole me ona stvar.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by Константин »

ajkula wrote: ma simonovic je prije abe bio u nekoj svadji sa radonjicem 100 posto.
zasto i da li su to izgladili ne znam.
jako mi je vjerovatn scenario da su se popickali nesto u klubu jer ne mogu trener i igraci koji su posamarali aba ligu da se ovako ponasaju. da u kljucnim momentima umjesto da stisnu koa sto je bio veci dio sezone i dobiju utakmicu, jednostavno puknu i kazu ma bole me ona stvar.
Вауу какав сценарио. :D
И да јесу, шта ради тренер у нормалним клубовима у таквим ситуацијама? Управа? Одговорност ништа, а?

п.с. Симон и Радоња су два брата рођена
Врста која изумире
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by Dennis Rodman »

Kakva je situacija, ostaje mi samo luda nada u neko Tadijino ludilo i 20 poena. Poraz ću lakše podnijeti ako nas oplodi Pavlović, zadovoljstvo je gledati takvog igrača čak i u njihovom dresu.
Opet bih radije da dobijemo :mrgreen:

Po svemu, trebalo bi da izgubimo. Em zbog forme, em što smo sa njima egal ili su oni sa Pavlovićem čak i bolji, i ne možemo stalno da ih dobijamo. Samo bez rezultatske katastrofe...
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by Il genio »

Moja jedina nada je to sto smo otpisani, a u takivim okolnostima u proslosti, redovno smo gazili komsije.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by crazynorth75 »

Za nas je mnogo važnije da odbranu dignemo, primati 90+ poena protiv Mege i Radničkog je jako neozbiljno, pogotovo što Partizan ima napadački neuporedivo potentniju ekipu od oba prethodna protivnika, koji su nas ubili trojkama i pikom.

@Ajkula, jel stvarno vjeruješ u ovu priču o kepu i treneru mu?
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by Dennis Rodman »

Mi kakvi go da smo, ako LeSaša poludi, a poludiće jer ovo su utakmice za ludake kao što je on, bićemo ownovani bez obzira na sve. Već je pokazao da ne postoji paralelni univerzum u kom Lazić i Simonović i pera mogu da mu odbiju, smiješna dominacija. Jedino da blagodareći njegovom kasnom ulaženju u formu, opet presauga i zaradi povredicu, kao prošli put kad nas je tek prikl'o.
Spoiler: show
Jbt nemojte me banovati zbog ovolikog hejlovanja rivalskog igrača :kreza:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by ajkula »

crazynorth75 wrote:Za nas je mnogo važnije da odbranu dignemo, primati 90+ poena protiv Mege i Radničkog je jako neozbiljno, pogotovo što Partizan ima napadački neuporedivo potentniju ekipu od oba prethodna protivnika, koji su nas ubili trojkama i pikom.

@Ajkula, jel stvarno vjeruješ u ovu priču o kepu i treneru mu?
pogledaj minutazu simonovica protiv mege. U toku te utakmice komunikacija izmedju njih je bila usijana. Pricam ono sto sam vidio i cuo svojim usima.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
Locked