12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Locked
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by Najdoski dr. Ilija »

Немој да се плашиш.
Прочитај прве две реченице из Бишоповог поста које сам ја цитирао и верујем да ће ти бити јасно да од "крви и прозивања" нема ништа! ;)
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by dacha od bosne »

Dennis Rodman wrote:"U dobru je lako dobar biti, na muci se poznaju junaci".

Ako ćete vi sada, uz ove naše probleme, da se "zakrvite" i počnete prozivati međusobno, džaba nam onda i Zvezda i sve. Ja samo znam da u ničem sličnom neću učestvovati.
Sučeljavanje mišljenja ne mora da znači da će neko "zakrviti", ali, generalno si u pravu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by Dennis Rodman »

Dr Najdoski, vjeruj mi da nisam zadnju stranicu ni pročitao dobro, tek sam preletio, tako da ne znam ko je tu šta kome i zašto. Valjda sam pretpostavio da se nastavilo tonom sa prethodnih strana, pa mi se nije dalo ni gledati. Drago mi je ako su se malo ohladile glave zvezdaške :)
Sučeljavanje mišljenja ne mora da znači da će neko "zakrviti", ali, generalno si u pravu.
Bojim se da je krenulo ići i dalje od sučeljavanja mišljenja, a na nekim drugim mjestima sam dovoljno puta vidio kako takve stvari počinju, i onda kad jednom "probije", ljudi teško prelaze preko svojih sujeta. Vrlo mi je drago ako sam se prevario, jer ovo je baš prijatno zvezdaško mjesto, koliko nam to Zvezda dopušta, je li :mrgreen:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by dacha od bosne »

Dennis Rodman wrote:
Sučeljavanje mišljenja ne mora da znači da će neko "zakrviti", ali, generalno si u pravu.
Bojim se da je krenulo ići i dalje od sučeljavanja mišljenja, a na nekim drugim mjestima sam dovoljno puta vidio kako takve stvari počinju, i onda kad jednom "probije", ljudi teško prelaze preko svojih sujeta. Vrlo mi je drago ako sam se prevario, jer ovo je baš prijatno zvezdaško mjesto, koliko nam to Zvezda dopušta, je li :mrgreen:
Ma, tako će i ostati. Dosta nas se zna i lično tako da (barem ja, a vjerujem i mnogi drugi) ovo ne doživljavamo previše lično.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by Либурнија »

Елем свако ко је бар 2 пута био на Северу зна како ствари функционишу, одређени круг људи одлучује, остали прате.
Чисто сумњам, чак могу са сигурношћу да тврдим да на пример тебе, Либурнију, МоСа, Перу или Жику нико није питао да ли тако треба или не, нити би то Вама пало на памет.
Чак могу руку на пањ да ставим да се неби сложили са тим исто као и са мајицама подршке Урошу Мишићу, шамарањем Пиксија, скидањем дресова играчима, ломљењем шоферки, прећутне подршке "харизматичнима" итд, итд...
Ово бих у своје име издвојио и рекао да сам подржавао и подржавам, не слободу али правду да. Не биху дубљу елаборацију зашто и како.

Мене да је неко питао, био бих за активни бојкот и то само један дио утакмице. Не слажем се са оваквим бојкотом и сматрам га погрешним из много разлога и то сам и рекао тамо гдје треба а колико видим и тамо има дијаметрално супротних мишљења. Кључне одлуке се не доносе на трибини само што неколко водећих људи нешто наметну већ се зна ред и распред.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked