12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Locked
User avatar
maluk
Члан клуба
Posts: 327
Joined: Fri Feb 14, 2014 12:36 am

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by maluk »

МоСа ВерСе wrote:Сад сам се сетио предавања 21 закон лидерства од Џона Максвела, први је најбитнији и највише нас *ебе. Зове се закон поклопца, или ти једна компанија или шта већ расте онолико колико је дорастао водећи и главни човек. Ниакада преко. Чак и ако порасте, 'поклопац' је врати назад.

http://www.u-leadership.com/the_21_irre ... ship-w.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Има овде лепо на енглеском, превео сам буквално па погледајте ако вас занима.
Što bi rekao Kari, Petru Popoviću: "Nemoj Petre iznad opanaka"
a ime dedino bi da šutne trojku iz driblinga :)
"Slika je impresija istine, koju nam je Bog dozvolio da vidimo našim slepim očima."
Andrej Tarkovski
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by dacha od bosne »

Pravednik wrote:Pogodio si me u srce, to je to.
Zaista čovjek ne može pomisliti ništa drugo nego da se veseliš ovakvom scenariju i našim porazima.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by carapan »

garnett wrote:a vidim i svinjcuga raspala je ubedjana u jos jednu titulu, toliko da je vec sada poceo da nas oslovljava sa fmp...
I treba da nas jebe, svakog dana, na svakoj konferenciji..

Umesto da smo ove godine, ga razbucali na parketu, sa timom i kvalitetom koji imamo, umesto da smo mu nabili u facu kurcinu, pa da cvili, mi smo budalu pustili da nas prca i podjebava, jer Covic jelte "nije krava muzara", a Radonjicu treba igrac za odbranu koji igra..

Nije mi krivo kad izgubimo od boljega, ali kada nas jebu na svojim greskama, i to svake godine na potpuno istim, e hocu da puknem od muke neke.. Radonjic je UBIO tim, pa ga vi velicajte koliko god hocete i mozete...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by Константин »

dacha od bosne wrote:
Pravednik wrote:Pogodio si me u srce, to je to.
Zaista čovjek ne može pomisliti ništa drugo nego da se veseliš ovakvom scenariju i našim porazima.
Не само то него и мрзи Звезду, глодар. Е мој Дачо...
Пуно је нас обичних навијача препознало ствари још одласком Пешића, али када се ствари репризирају из године у годину онда то заиста фрустрира. Ове године смо од газдине 3 имали најјачи тим, формиран и скоцкан такмичарски помало и са жртвом не форсирања младих играча. Конкуренција никада слабија у АБА и у домаћици, лагано опада квалитет јер је пара све мање и мање.
Онај ко не види да је ово била ТА сезона или је сујетан или му у кошарци никада ништа јасно бити неће.
Врста која изумире
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by dacha od bosne »

To što ti pišeš mu niko nije spočitao, ali pogledaj njegove upise. Prvo kaže da ne prati kk, a kada izgubimo jedini su mu upisi gdje traži potvrde da je u pravu i to sa dozom radosti. Pusti me toga, matere ti. Ne pratiš kk? Ne javljaj se. Koji andrak skačeš drugima po glavi.
Ajd, da neko od nas kaže da je Radonja nepogrešiv, da Čović ne pravi greške itd. Ali da vi nemate eggs da bilo šta kažete na konto igrača, a na ovu dvojicu drvlje i kamenje, to je vrh. Ali bitno je da znate Milijaša zvati Mrtvijaš i da ne nabrajam kako znate da prozivate igrače na temama o fk. Tužno.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by crazynorth75 »

dacha od bosne wrote:To što ti pišeš mu niko nije spočitao, ali pogledaj njegove upise. Prvo kaže da ne prati kk, a kada izgubimo jedini su mu upisi gdje traži potvrde da je u pravu i to sa dozom radosti. Pusti me toga, matere ti. Ne pratiš kk? Ne javljaj se. Koji andrak skačeš drugima po glavi.
Ajd, da neko od nas kaže da je Radonja nepogrešiv, da Čović ne pravi greške itd. Ali da vi nemate eggs da bilo šta kažete na konto igrača, a na ovu dvojicu drvlje i kamenje, to je vrh. Ali bitno je da znate Milijaša zvati Mrtvijaš i da ne nabrajam kako znate da prozivate igrače na temama o fk. Tužno.
Ne znam što bi mi trebala damu :kreza: da kritikujem igrače, oni koji su prozivali Milijaša su isto tako prozivali i trenera mu Stojanovića, te ljigavca jankosana, jer nam se sa Milijašem svaki pokušaj igranja fudbala raspadao poput mjehura od sapunice, da se pjesnički izrazim :mrgreen: . A ovi koji kritikuju Radonjića rade to jako dugo, jer svako ko je htio da vidi šta nam se sprema vidio je to na vrijeme. I prije Šilbovog tjeranja. Što ja da prozivam Nelsona, kad se zna da mu je šut sa distance lošija strana, kad se zna da se ubio za tranziciju koju mi nemamo itd..Na vrijeme se upozoravalo da Admiral u nebitnim utakmicama igra previše i troši se, da je Rašku trebao dati pauzu od bar 10-15 dana nakon evropskog, jer čovjek od 34 godine igra haman dvije sezone bez pauze, da bi se Tadija mogao mnogo bolje iskoristiti i na niskom postu i izvana da izvlači protivničke četvorke, da Đenki treba dati nekoliko utakmica da igra u kontinuitetu da ga se raspuca i mogao bih ja ovako nabrajati do sutra o čemu se sve pisalo na vrijeme i to u seriji pobjeda koje smo imali, pa nam se prebacivalo da se ne radujemo dovoljno, da smo ovakvi il' onakvi. Što se tiče Radonjića njegova smjena sada više ni ne bi imala svrhe, jedino da se odluče za neki ludački potez da stave na klupi nekoga ko bi donio igračima određeni comic relief, ja bih čak u ovakvoj situaciji stavio Nešu da bude trener, sigurno bi taj blento donio igračima određeno rasterećenje, al' to su sad već moje fix ideje, Čović je zajebao što ne gleda vođenje Zvezde nimalo ozbiljno, jer da gleda i sa ovim do sada uloženim sredstvima bi sigurno dominirali i jadrankom i domaćicom.

Ovu utakmicu fala bogu nisam gledao, jer sam imao mnogo ljepših obaveza (godišnjica mature, druženje do bola, Image, :rakija: ) vidim da su igrali glupan protiv tupana i da je na našu žalost pobijedio tupan. Nisu potrebne nikako ni ove tuče, bakljanje i sukobi jer se samo podgrijava ionako napeta atmosfera pred plej of.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by naka »

Iskreno, meni je sezona završena onim sramnim porazom posle Cibone. Nakon toga i ne pratim blato kroz koje Čović vuče naše navijače, igrače i celokupnu javnost u cilju pranja biografije za sledeću sezonu. sinoć sam silom prilika jer sam bio u društvu pratio utakmicu na preskoke. Ništa nisam video bolje u odnosu na pre 5 meseci. Stim što sam video da je svinja iz komšiluka mirnija jer je svesna da nas može tući kad hoće zahvaljujući zna se kome. Ne uznemirava me poraz koliko gađanje igrača, tuče i ostalo. Pokazujemo frustraciju a i ulazimo u sukob sa normalnim ljudima kao što je Pavlović. bedno i jadno.

Sukob oko stava na forumu po pitanju kk je isti kao za vreme Lukić vladavine gde je ukazivanje na propuste velikog vođe (u to vreme) i njegovog trenera eksperta (u to vreme) bilo petokolonašenje a igrači su prozivani kao pičkice i slično. Gle čuda većina igrača je eksplodirala nakon nekih od promena. Trener ne može biti kriv za jednu utakmicu ili loptu ali za kontinuiran pad je prvo kriv preddsednik pa trener a ne nikakvo izvođenje bacanja i slično. Pet meseci smo u slobodnom padu i tu igrači ne mogu biti krivi jer ja kod njih vidim želju, ali isto tako vidim da oni znaju da ne mogu u ovakvim okolnostima i zato izgledaju onako kako izgledaju.

No nebitno. Predsednikovanje ćemo osetiti u budućnosti, kao što smo ga već osetili. Kome se valja u blatu sa svinjama (ništa se ne razlikuju obojica) nek izvoli.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by crazynorth75 »

Sunce ti jebem pa šta je ovo :jelenko: ? kakav tilt kod Bobija, ovo sad vidjeh 1. put, nevjerovatno...

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=vE2kNkvZHwk[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by Pravednik »

dacha od bosne wrote:To što ti pišeš mu niko nije spočitao, ali pogledaj njegove upise. Prvo kaže da ne prati kk, a kada izgubimo jedini su mu upisi gdje traži potvrde da je u pravu i to sa dozom radosti. Pusti me toga, matere ti. Ne pratiš kk? Ne javljaj se. Koji andrak skačeš drugima po glavi.
Ajd, da neko od nas kaže da je Radonja nepogrešiv, da Čović ne pravi greške itd. Ali da vi nemate eggs da bilo šta kažete na konto igrača, a na ovu dvojicu drvlje i kamenje, to je vrh. Ali bitno je da znate Milijaša zvati Mrtvijaš i da ne nabrajam kako znate da prozivate igrače na temama o fk. Tužno.
Znam dacho, da sam ih upoznao shvatio bi da nisu talo losi, da nije bas tako kako izgleda, da ne vjerujem svojim ocima vec ono sto mi oni kazu. Auu kako si me prozvao, idi na onaj forum pa vidi kako sam upozoravao na Lukica i co. a pojedinci kao ti ga branili kao sto ti danas branis Bezobraznog. Ali ne lezi vraze dodje promjena i ono ide bolje sa istim igracima. Pa kakav si ti navijac da stalno napadas igrace i oni su tu krivi za sve, majstore rijesi se sujete i poznanstva sampojedincima iz kluba i krenuces da pravilno rasudjujes.
Ko misli da nam Bezobrazni,Simke i Radenovic (kome Lovernj naskocipreko glave 10 puta u toku tekme) mogu da donesu titulu grdno se vara. Titula se moze osvojiti ako proigraju Rasko, Nelson, Đenka naravno uz Jaku standardnog.
Drzi se cinjenica a voli me ne voli me to je ipak za malo mladje.
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by Pravednik »

dacha od bosne wrote:
Pravednik wrote:Pogodio si me u srce, to je to.
Zaista čovjek ne može pomisliti ništa drugo nego da se veseliš ovakvom scenariju i našim porazima.
A zar ne bi bilo najbolje da je ostao Kari i da radi svoj posao, a da Čović radi svoj dio posla vezan za finansije? Pa ovo je pogodilo svakog normalnog navijaca? Probudite me sta se desava, da li je ovo ruzan san?
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by Pravednik »

Upravo suprotno, nasa uprava je nasjela na provokacije o mijenjanju trenera pa su sad nasli da budu dosljedni do kraja na ovom bezobrazniku. Ono sto je istina je istina a to je da su nas oni koji se raspadaju , a tek ce se raspasti i to ne moze niko da zaustavi, dobili pa ti sad vidi u kom stanju smo mi, a najveci krivac u svim kolektivnim sportovima je trener. Medjutim kod nas to nije slucaj, igraci su krivi.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by Najdoski dr. Ilija »

[quote="бишоп"]Раније смо их добијали по 20х узастопно па је овај пораз стварно страшан, пироћанац
Spoiler: show
далеко му лепа кућа
их је редовно драо па се сада он призива. [quote]
Хтео неко да призна или не Звезда је под вођством "пироћанца" први пут на клупи и Слобе Вучићевића, последњи пут у новијој историји личила на озбиљан клуб и озбиљан тим.
И те године смо били најближи титули и оно што сви помињемо о епским крађама десило нам се баш тада!

[quote="бишоп"]Ваша нетрпељивост према Човићу нас и води путем дестабилизације јер било шта да се учини ви то дочекујете на нож и немате ни стрпљења ни вере у оно што се ради. Ајде сјебите и ово започето па да се вратимо на место које нам нажалост и припада, да нас нема нигде и да будемо икебана, а онима од прекопута служимо за лечење фрустрација.[quote]
Стварно немогу да се опасуљим кад прочитах ово!
Вероватно ће "пројекат" пропасти кривицом нас пет "пљувача" са форума!
А они који су у горе поменутој сезони када смо играли одлучујуће утакмице у ЕК-у где смо супер газили, писали памфлете да се издржи у бојкоту док се не отерају "зли пироћанац и Вучићевић" они ће бити спасиоци.
Са све великим Газдом на челу клуба!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by Pravednik »

Za pocetak otjerati Bezobraznika.
Locked