12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by Najdoski dr. Ilija »

Буџет за ту сезону је Слоба покрио лично а нешто се несећам да су нам те године играчи бежали око Божића.
Теби се пироћанац није свидео због приче о голаћима а мени се свидео зато што смо личили на озбиљну екипу на почетку у АБА имали 12:0 и екстра гурали у ЕК!
Ако ћемо пироћанцу да судимо по томе што га је Радоња одучио од кошарке шта онда да кажемо о дотичном што га Лила Милоје одучи од кошарке!
Уз причу о голаћима у том случају пироћанца би већ стрељали!
Прича о голаћима је пресликана прича "зашто Пиксија да а Лукића и харизматичног не"!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by dacha od bosne »

Pravednik wrote:Upravo suprotno, nasa uprava je nasjela na provokacije o mijenjanju trenera pa su sad nasli da budu dosljedni do kraja na ovom bezobrazniku. Ono sto je istina je istina a to je da su nas oni koji se raspadaju , a tek ce se raspasti i to ne moze niko da zaustavi, dobili pa ti sad vidi u kom stanju smo mi, a najveci krivac u svim kolektivnim sportovima je trener. Medjutim kod nas to nije slucaj, igraci su krivi.
Zašto pišeš nešto što NIKO nije rekao??? Istina je da su neki od nas pored trenerove krivice govorili i o krivici igrača, koja, svidjelo se to tebi ili ne, postoji.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by Il genio »

Pesic je te godine u Moraci oducen od kosarke trojkom u poslednjoj sekundi uz nezapamcenu sudijsku kradju ako je to uopste bitno.

http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.ht ... am-2-mesto" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by crazynorth75 »

бишоп wrote:@Праведник
По тој логици онда и лик са твог аватара је кривац када смо се у фудбалу распадали, јел?

@Najdoski

Ја већ данима не могу да се опасуљим шта све овде читам, од тога да свињу зову Дулетом, да је павловић нормалан човек, а он се у најкраћем могућем року уклопио у свињин концепт понашања . Не могу да разумем, да када смо побеђивали ретко ко се уписивао на теми о утакмици, једва страна или две, а када не иде онда сви све знају и најављују 12.12.2012. Теби се допао Слоба и његов концепт када смо имали много већи буџет који нисмо могли да затворимо, па смо имали то да нам игачи беже за Божић, а враћају се са тужбама. Разумем да вам се и пироћанац допао јер је оплео по "голаћима" и пио кокту на конференцијама за штампу и правио циркусе али се исто и сећам да га је овај исти Радоњић одучио од кошарке у Морачи. Сада се бар колико толико пружамо колико смо дугачки без страха да ће нам играчи побећи, а ако мислите да је преко ноћи могуће изградити оно што је деценијама рушено онда ОК , ја прихватам, дајте решење.
Za početak, Piroćanac nam/mi se dopao zato što je Bog košarke, a ne zato što smo plitki toliko koliko ti navodiš. Izgleda je tebi njegov smrtni grijeh to o golaćima, mene lično zabole. Sad nam igrači ne bježe za Božić nego ih mi sami potjeramo, a oni navrate sa tužbama, ili dovedemo drvo od 2,15 koje se vrati sa astronomskom tužbom. I ne znam zašto stalno uvlačiš Robija i to onako podrugljivo ''suze, jebiga'' u cijelu priču? To me natjeralo da se složim sa tobom da mi ni ne zaslužujemo bolje, kad se sa jednom legendom i prepoštenim i predobrim Ciganinom sprdamo da bi odbranili jednog košarkaškog, najblaže rečeno mediokriteta. Suzdržaću se da ne kažem šta stvarno mislim o Radonjiću.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by Il genio »

бишоп wrote:
Il genio wrote:Pesic je te godine u Moraci oducen od kosarke uz nezapamcenu sudijsku kradju ako je to uopste bitno.
Па ако је битно ми смо и финале аба изгубили уз поновљену судијску крађу.
Ne vidim kakve to ima veze sa Pesicem?
Ono sto sam ja hteo da kazem da ga skoro niko te godine, a kamoli Radonjic, nije oducio od kosarke, a za tih godinu dana je uradio vise nego svi njegovi prethodnici i naslednici zajedno. I tad smo se jednini put ozbiljno borili za titulu, jedini put dosli do majstorice(izgubili uz takodje sramonto sudjenje), afirmisali nekoliko mladih igraca, i pored ogromnih problema sa povredama i bocnih vetrova. A budzet je bio vise nego skroman.

Odosmo u debeli off.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by crazynorth75 »

бишоп wrote:За тебе Бог за мене не и можда постоји неки проблем, не гледамо на ствари исто, јел забрањено? То што тебе нешто заболе рефлектовало се на мене болом у пределу препона такође, сада смо 1:1. Не ствављај ми речи у уста јер нигде никога плитким нисам назвао, не спинуј (омиљена реч). Моја је ствар шта ћу и како ћу писати, само добијате одговоре на ваше бахато понашање и писање, а када неко спомене неког вама толиког омиљеног у стању сте да линчујете, не дозвољавате супротна мишљења и онда иритирате другу страну да вам мора након ћутања мало и одговорити. Опуштено сузе су остављене за крај :ziveli:
Sad ti spinuješ, ne znam kad je ovdje ikad bilo išta zabranjeno, a pogotovo suprotno mišljenje. Ja sam jedini reagovao na tvoje upise o Robiju, kakav linč pominješ? Uvukao si Robija u priču o basketu i Radonjiću, ja isto tako onda napisao svoje mišljenje, jel zabranjeno? :mrgreen: Nisi nazvao plitkim nego si napisao da nam se Piroćanac sviđa samo zbog golaća, kokte i cirkusa na kzš, a ako neko tako posmatra nekog trenera onda je po mome mišljenju plitak. To je kao kad bih ja tebi napisao da ti se sviđa Radonja samo zato što je dobio šal.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by crazynorth75 »

Ja Radonju isključivo posmatram, kao trenera i kritikovao sam isključivo iz košarkaških razloga, karakterno sam ga kritikovao da je poltron onda kad je puštao šuplju o Šilbu. Ne znam zašto je Kari toliko smrad, po meni nije, po tebi jeste i šta bi sad, ja 'vako, ti 'nako i mirna Bosna :ziveli:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by Константин »

Да је Фергусон дошао прије пензије у ФК, имам осјећај да би неки рекли Шкот шкртица и лош човјек. :magare:
Шта треба још да се деси у овом нашем опљачканом и извараном СД, да појединци прогледају...
Врста која изумире
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by Константин »

Врста која изумире
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by Pravednik »

Dakle zbog jednog Smradonjića na svim forumima haos, dakle onaj sto nije kriv za nista je to uspio, da napravi rasulo na svim nivoima, navijackim, igrackim, upravljackim sveeeee.
Ajmo sad udrimo po gebelsovcima jer su nam oni krivi za sve poraze i protiv Mege i Mutavaca, sto nas sinoc dobise nicim izazvani, borimo se protiv zamisljenih neprijatelja.

P.S. Dacho naravno igraci ne igraju kako se ocekuje i ne pruzaju ono sto zeli Bezobrazni, ali on je tu da kaznjava, da ih izbaci, da koriguje, natjera, ali ne njemu je samo Shilb kriv. I ti takvi igraci preuzmu krivicu ali on ne , on je demolirao Karija jebote kakva izjava.



Smradonjiiiiiiiiiiiiić.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by Ганац »

Posle smene VV-a a na početku sezone, pomislio sam dobro rešenje Dr je taj kojiće da utegne odbranu i ekipu dovede u red, ekipa je išla nekom uzlaznom linijom do, rekao bih Decembra meseca, i tada počinju naša posrtanja.
Odbijao sam da poverujem u to, u usud CZv, da uvek kraj sezone dočekamo pogubljeni, nadao sam se da će dolaskom Tadije i nove trojke Zvezda postati mašina.
Međutim Tadija nije ni senka, doveli su Lipog, čiji učinak je mogao da pokrije i Stojanović, i mi smo počeli da tonemo,ja i dalje nisam želeo sebi da priznam.
Došao je F-4 na kome smo doživeli fijasko i totalno otrežnjenje, da bi sa ova tri poraza dobili klasičan nokaut, iz koga ako se izvučemo(a nećemo) mogu reći da je DR mađioničar.
Nikako ne želim smenu trenera u ovom trenutku, sačekati kraj sezone koji je za nekih 10 dana i onda možemo da pričamo i da smenjujemo. Po meni radonjić nije trener za Zvezdu, nije ni uprava položila, i ona je na svom maksimumu, kako dalje, koga dovesti?
Koga za trenera, sa kim pojačati upravu, koje igrače dovesti da bi sklopili mozaik? Kako dalje?
Ljut sam na mnoge, ali sačekajmo još malo. Nikako ne smemo abolirati ni Čovu, ni Radonju, ni pojedine igrače, ali sve u svoje vreme.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by Dennis Rodman »

бишоп wrote:Жалосно је да сте ви матори и озбиљни људи насели на гебелсову пропаганду коју је почео још пре почетка сезоне и то преко својих сателита, а колико видим тај пелцер се успешно примио код већине звездаша. Приче од нашем астрономском буџету, о плановима за ф4, о селекцији тима коме је све осим неосвајања свих титула у такмичењима у којима учествује неиуспех. Радили они на томе целу годину и сада стиже на наплату. А да погледамо мало уназад, и наш и њихов буџет су ту негде и приче о неплаћању код њих и стипендијама су смешне, нажалост примило се код нас звездаша. ајд мало и о играчком кадру и Шилб да је остао ми би са њима играли тешке утакмице, а да је њима остао Кинси и да се она будала није повредила ми тек тада не би имали шта да тражимо. Нама су сада ростери ту негде, осим што они имају два вансеријска играча за наше услове богдановића и павловића, а сви наши су каналу. Они имају мир јер се код њих тренер и управа не мењају након промашеног слободног бацања, а код нас већ на почетку сезоне и на сваких десет секунди. Њима је циљ да како знају униште ово што смо почели, а то је најлакше преко наших навијача. Знају они да ми идемо путем стабилизације и да ће им бити све теже да отимају, што играче, што титуле, јер лако када си главни и једини баја у граду али када се појави још један, јбг фрајеру.

Раније смо их добијали по 20х узастопно па је овај пораз стварно страшан, пироћанац
Spoiler: show
далеко му лепа кућа
их је редовно драо па се сада он призива, а дегенерик павловић постаде светац и нормалан док смо ми стока. Ваша нетрпељивост према Човићу нас и води путем дестабилизације јер било шта да се учини ви то дочекујете на нож и немате ни стрпљења ни вере у оно што се ради. Ајде сјебите и ово започето па да се вратимо на место које нам нажалост и припада, да нас нема нигде и да будемо икебана, а онима од прекопута служимо за лечење фрустрација.

И ја сам незадовољан али док се мој тим-клуб бори има шансе за победу-титулу ја сам уз њега, а и ако не освоји опет ћу бити уз њега и надати се, веровати да ће бити боље.
Iako Čoviću sve više zamjerim mnogo šta, moram reći da je ovo boldovano jedna od stvari koje me najviše drže u želji da sledeće sezone ne dođe do promjene u vrhu kluba. Jednostavno, ako ne znaš šta da radiš, uradi suprotno od onoga što tvoj protivnik želi, a oni su na ovu priču Zvezda+FMP od početka navalili zakrvavljenih očiju. Pošto cijenim dokazano košarkaško znanje i uspjehe garniture KK Partizan (bez zezanja, dokazani su u EL, stalno izbunare odlične igrače, na koji god način, doduše :roll: ), onda vjerujem da su prepoznali u najmanju ruku pojavu neugodnog rivala na više polja, tj. da nismo prevara. To svakako i nismo... ali realno smo mogli i trebali mnogo više. Što neki kažu "ko zna zašto je ovo dobro".

Naravski, najviše se bojim promjene ne toliko zbog Partizana, već zato što "vidim" kao kroz kristalnu kuglu, kako u redu za prčkanje kluba čekaju Vesić, njegovo prinčevsko veličanstvo PPV burazer, i ko zna ko još u redu polu-političara i nazovi-stručnjaka karakterističnih za Vučićevu garnituru :?


A... tema je utakmica.

Pa lijepo rekoh da ćemo izgubiti. Ja sam najgore prošao jer em smo izgubili, em LeSaša na kraju za*ra svoju partiju :mrgreen:

Idemo dalje, nema potrebe da previše kukate nad ovom utakmicom...
Spoiler: show
... jer će tek da gubimo, pa prištedite energiju, da opletemo kako treba, kad je najpotrebnije :mrgreen:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by Либурнија »

Dennis Rodman wrote: Iako Čoviću sve više zamjerim mnogo šta, moram reći da je ovo boldovano jedna od stvari koje me najviše drže u želji da sledeće sezone ne dođe do promjene u vrhu kluba. Jednostavno, ako ne znaš šta da radiš, uradi suprotno od onoga što tvoj protivnik želi, a oni su na ovu priču Zvezda+FMP od početka navalili zakrvavljenih očiju. Pošto cijenim dokazano košarkaško znanje i uspjehe garniture KK Partizan (bez zezanja, dokazani su u EL, stalno izbunare odlične igrače, na koji god način, doduše :roll: ), onda vjerujem da su prepoznali u najmanju ruku pojavu neugodnog rivala na više polja, tj. da nismo prevara. To svakako i nismo... ali realno smo mogli i trebali mnogo više. Što neki kažu "ko zna zašto je ovo dobro".

Naravski, najviše se bojim promjene ne toliko zbog Partizana, već zato što "vidim" kao kroz kristalnu kuglu, kako u redu za prčkanje kluba čekaju Vesić, njegovo prinčevsko veličanstvo PPV burazer, i ko zna ko još u redu polu-političara i nazovi-stručnjaka karakterističnih za Vučićevu garnituru :?
Суштина цијеле расправе. А они форумаши који сада критикују "Смрадоњића" и Човића "који је исти као и свиња" без милости ћу овдје испрозиват ако се, не дај Боже, деси овај црни сцеарио. А онда нема више мрдања пошто - ко није с нама, против нас је (значи исти принцип који се овдје примјењује на Дачу, Бишопа, ајкулу и свакога ко се "дрзне" да каже да Радоња није смрад, да су "Мртвијаши" у КК такођер подложни критици, да Човић није исто што и Гебелс итд.). Немојте да вам се ваш безобразлук, искључивост и осионост врате као бумеранг. Јбт, па ви ставиште једног Дачу и Човића у исту раван са Изборником и његовом слизаношћу са "харизматичнм" весићевцима! :o Збогом памети.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by МоСа ВерСе »

Шта ти је иронија агоније нашег кошаркашког клуба: Кукаш на малог из предграђа због очито лоших потеза и изузетно спорог напредовања клуба, а онда га мораш бранит' од којекаквих 'стучњака' који би д аускоче у његову фотељу и за секунд сруше све што је овај несретник урадио.

Е Србијо Србијо међ' шљивама што си...
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 12.kolo KLS: Crvena zvezda - Partizan

Post by Najdoski dr. Ilija »

Либурнија wrote:Суштина цијеле расправе. А они форумаши који сада критикују "Смрадоњића" и Човића "који је исти као и свиња" без милости ћу овдје испрозиват ако се, не дај Боже, деси овај црни сцеарио. А онда нема више мрдања пошто - ко није с нама, против нас је (значи исти принцип који се овдје примјењује на Дачу, Бишопа, ајкулу и свакога ко се "дрзне" да каже да Радоња није смрад, да су "Мртвијаши" у КК такођер подложни критици, да Човић није исто што и Гебелс итд.). Немојте да вам се ваш безобразлук, искључивост и осионост врате као бумеранг. Јбт, па ви ставиште једног Дачу и Човића у исту раван са Изборником и његовом слизаношћу са "харизматичнм" весићевцима! :o Збогом памети.
Брате негде си се захебао код Албукеркија! ;)
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Locked