КЛС 12. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЕТАЛАЦ

Locked
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

КЛС 12. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЕТАЛАЦ

Post by crazynorth75 »

Hala Pionir, 04.06.2014. u 19h.

Poslednje kolo domaćice nam donosi duel sa ekipom iz Valjeva koja je sa dosta ambicija i solidnim rosterom za naše uslove ušla u ovo takmičenje, ali je na kraju rezultat izostao. Prilika je ovo i da se igrači rehabilitiraju i pripreme za plej of koji startuje već 07/08.06., a gdje nas čeka ekipa Mege, da se neki igrači možda i probaju razigrati, da možda vidimo više Tejića i Mitrovića na 4.

edit - Utakmica se ipak igra u Pioniru, bez prisustva gledalaca zbog kazne.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: КЛС 12. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЕТАЛАЦ

Post by dacha od bosne »

Nema Nelsona u rosteru...zna li se zašto?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: КЛС 12. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЕТАЛАЦ

Post by dacha od bosne »

Odgledao sam utakmicu i fino je to izgledalo, mada je protivnik bio samo za malo jači trening. Sve u svemu, lijepa uvertira pred susrete sa grobljem II.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: КЛС 12. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЕТАЛАЦ

Post by crazynorth75 »

Brilijantne dvije pobjede, ekipa je pokazala karakter, Radonja nije dozvolio da ekipa potone na teškom gostovanju u Kosjeriću, te u praznom Pioniru protiv ovih. :mrgreen:

Image

Mogao je i Lazarevića nagraditi, kad već Lazić nije ni ulazio, a i Stojanović je na ovakvoj utakmici morao dobiti bar 20 minuta. Ja lično bih i Đenku držao bar 30 minuta.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: КЛС 12. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЕТАЛАЦ

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked