Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by dacha od bosne »

Počinje polufinalna serija Zvezde i Mege. U prvoj utakmici za Megu neće nastupati Dangubić i Micić, ali su i dalje motivisani da odigraju najbolje što mogu i pokušaju da naprave iznenađenje. Ipak, ako sve bude kako treba, mi smo ti koji se pitaju za krajnji rezultat i nadam se da će tako biti.
Imali smo onaj strašan pad od 3 uzastopna poraza, ali sve to pada u vodu pred sutrašnji duel i nadam se da su momci sabrali sve ovčice u glavi na čelu sa trenerom Radonjićem, i da će sutra kao i u revanšu pokazati ko je gazda na parketu.

Ajmo Cigani, do konačne pobjede!

Utakmica se igra suta (nedelja) od 20 časova.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by crazynorth75 »

Utakmica gdje pobjeda ne smije da se dovede u pitanje ni pod razno. Oni bez dva bitna šrafa Micića i Dangubića, mi kompletni, bilo bi dobro ako bi se išlo na to da se zabilježi što ubjedljiviji trijumf, baš iz razloga da im se nabije malo psihološki pritisak. Jači smo od njih, mora se ovo rješavati u dvije utakmice.
Prenos ide na kanalu arenasport 2, dok na sajtu rts-a stoji da u to vrijeme ide odbojka, a snimak košarke negdje iza ponoći.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by crazynorth75 »

Čini mi se da večeras igraju sa više energije, ali opet još uvijek prekasan ulazak Đenke. Na areni nema ni komentatora.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by crazynorth75 »

Zipa Laze mačke, četvrta trojka...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by garnett »

vidim delije opet "ispostovale"..

i ne mogu a da opet ne spomenem onu sramotu od kapitena, znaci ne secam se da me je ijedan igrac toliko nervirao, tolika bezmudost, toliko nemanje pojma o kosarci, ono je zajebalo vek..

Nema potrebe da se započinje bespotrebna priča. Nisu ispoštovale, dovoljno rečeno. Dacha
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by ajkula »

Ameri su jos na godisnjem.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by crazynorth75 »

Pretjeruješ, Đenka se i nije naigrao, sasvim solidna partija Admirala večeras.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by crazynorth75 »

Moramo ovo ići na 20+ razlike, moramo.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by crazynorth75 »

Milojeviću siso, puši ga i ti i zona. 'bem ti mater više majmune. Što mrzim ova goveda što forsiraju zonu cijelu utakmicu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
maluk
Члан клуба
Posts: 327
Joined: Fri Feb 14, 2014 12:36 am

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by maluk »

Imali smo nešto bolji protok lopte u napadu, mora da su malo gledali Spurse :)
trba više koristiti brzinu Jake, Nelsona i Dženkinsa, tu bi mogli mnogo više da uradimo.
Možda je i Lipa mogao dobiti više vremena u drugom poluvremenu, lepo je ušao u utakmicu.
"Slika je impresija istine, koju nam je Bog dozvolio da vidimo našim slepim očima."
Andrej Tarkovski
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by garnett »

crazynorth75 wrote:Milojeviću siso, puši ga i ti i zona. 'bem ti mater više majmune. Što mrzim ova goveda što forsiraju zonu cijelu utakmicu.
sto da ne igra zonu, kad tim koji je "doktor" selektirao i na koji je baceno 3m sutira 10-36 za 3 poena..
a sto je nagore, to nam jos i spada u bolje procente, znamo mi i gore :nindza:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by dacha od bosne »

Lipa je definitivno trebao da dobije više vremena. Nego, šta je sa Tejićem? Da li je on povrjeđen?

Mega cijelu utakmicu igrala zonu, a mi postigli 81 poen što je jako dobro.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by crazynorth75 »

I taman kad sam mislio da ga pohvalim, da mu čestitam. Ne može. Neda on sam. Kakav Rebić na 2 minuta do kraja, pa ovdje se moralo igrati cijelu utakmicu snažno i ići na ubjedljivu pobjedu, ti ih sa +19 vraćaš na pristojan poraz. Lipog zabopravio 2. poluvrijeme, dečko priostojno odigrao svoju rolu u 1. Đenku opet drka sa uđi/izađi fazonima. U utorak ovo moramo riješiti.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by garnett »

by the way, micic danas 14 poena(4/6 za 3) a dangubic 23 poena protiv amera na onom kampu u trevizu...
Locked