Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by crazynorth75 »

garnett wrote:
crazynorth75 wrote:Milojeviću siso, puši ga i ti i zona. 'bem ti mater više majmune. Što mrzim ova goveda što forsiraju zonu cijelu utakmicu.
sto da ne igra zonu, kad tim koji je "doktor" selektirao i na koji je baceno 3m sutira 10-36 za 3 poena..
a sto je nagore, to nam jos i spada u bolje procente, znamo mi i gore :nindza:
O našoj igri na zonu, sve je rečeno, ja govorim više onako filozofski, ne volim te trenere koji cijelu utakmicu forsiraju zonu, na kraju krajeva opet je primio 81 poen i sa našim očajnim šutem za 3. Zona je za pičke :mrgreen: Viš' možda i Radonja razmišlja popute mene, pa neće iz principa da vježba napada na zonu Image
Ono što mi moramo je maksimalno izforsirati tranziciju. Ovo za razliku govorim baš iz razloga što ova dvojica nisu igrali. A psihološki im dižeš tenziju, jer ne razmišlja se isto kad izgubiš 25, ili kad sa -19 spustiš na -10. Plej of je, nema više zajebancije.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
maluk
Члан клуба
Posts: 327
Joined: Fri Feb 14, 2014 12:36 am

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by maluk »

garnett wrote:by the way, micic danas 14 poena(4/6 za 3) a dangubic 23 poena protiv amera na onom kampu u trevizu...
Zezaš se sa tim potpisom, moram ponovo da te podsetim ... :)
Image
"Slika je impresija istine, koju nam je Bog dozvolio da vidimo našim slepim očima."
Andrej Tarkovski
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by Велики Делија »

Ово је било још добро у поређењу са другим играма после Цибоне.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by Ганац »

Suviše lako su nam se šetali kroz reket, i trenutci sa dve četvorke i peticom je bio onako prilično loš za nas (Novica, Jokić i Milovanović).
Najjači trenutak kada se "ubica" odbija od "stene" Tadije i ne dobije tehničku zbog onakvog foliranja i beli međed Miloje je pokazao i onaj ludački pogled kao što ga ima svinja.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by Велики Делија »

Милоје ми је одвратан исто ко и Свиња, још од оне туче у Вршцу.
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by garnett »

maluk wrote:
garnett wrote:by the way, micic danas 14 poena(4/6 za 3) a dangubic 23 poena protiv amera na onom kampu u trevizu...
Zezaš se sa tim potpisom, moram ponovo da te podsetim ... :)
Image
taj rad :lol:
sta tek reci za poruke koje mu saljem na twier, mada nije da mi je bilo svejedno, a mozda ih jos nije ni procitao pa ce tek da me `apse :kreza:
User avatar
maluk
Члан клуба
Posts: 327
Joined: Fri Feb 14, 2014 12:36 am

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by maluk »

garnett wrote: taj rad :lol:
sta tek reci za poruke koje mu saljem na twier, mada nije da mi je bilo svejedno, a mozda ih jos nije ni procitao pa ce tek da me `apse :kreza:
Počeli su da hapse po društvenim mrežama, spremi ti ćebe za svaki slučaj ... :)
Možda te strpaju sa Čovom i Dulom u istu ćeliju, to bi bio pravi scenario za Šijana :D
"Slika je impresija istine, koju nam je Bog dozvolio da vidimo našim slepim očima."
Andrej Tarkovski
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by garnett »

maluk wrote: Počeli su da hapse po društvenim mrežama, spremi ti ćebe za svaki slučaj ... :)
Možda te strpaju sa Čovom i Dulom u istu ćeliju, to bi bio pravi scenario za Šijana :D
sto bi se reklo, mi smo ta ekipa :lol: :jelenko:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by dacha od bosne »

Revanš meč sa Megom se igra u srijedu, u "Hali sportova" od 20 časova.

Na ovoj temi ćemo komentarisati cijelu polufinalnu seriju koju ćemo nadam se završiti već u srijedu.
Njima se vraćaju Micić i Dangubić. Vjerovatno će opet cijelu utakmicu igrati zonu. Sa jedne strane to je smor za utakmicu (dosadno za gledanje), a li sa druge, nadam se da će naši da dobro odgovore na istu i time se donekle pripreme i za grobarsku 1-3-1 zonu.

Vidim da ovdje vlada veliko interesovanje nakon Zvezdine pobjede, pa se nekako plašim da ovaj topik u srijedu ne bude prebukiran i da nam ne padne server.

GAZI ZVEZDO :psihodelija:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by Ганац »

Велики Делија wrote:Милоје ми је одвратан исто ко и Свиња, још од оне туче у Вршцу.
Taj rad, sisa koja je jaka samo u masi.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by Nolle »

Utakmica na nekom gornjem nivou pristojnosti. Igrane su u odbrani isključivo zone. Jaka je imao šuterski trening, Dženkins nikako da uđe u šut. Posle svake greške Radonja se dere na Luku, ali bukvalno svake. Dok Sima kapiten i kada da sam sebi koš dobija aplauz. Verovatno želi Luku da malo mobiliše, jer vidi da od Tadije ne može da dobije ništa, a pitanje je koliko Radenović može zbog povrede koju vuče, za koju već polako mislim da je hronična, i da nam je Miško uvalio onu stvar. Ne znam da li preko leta to može da se sredi, ali ja bih voleo da on na leto dobije dvogodišnji ugovor. Lipovij se oslobodio, uzima šuteve. pokušava da probija i kreira. U odbrani radi zadovoljavajući posao. Laza je odigrao odličnu utakmicu, u prvom poluvremenu.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by crazynorth75 »

Tadija je po mom mišljenju isto odigrao sasvim korektno. Ubo trojku, pristojna odbrana na Veličkoviću, za tih 12 minuta koje je proveo u igri. A ako kapiten vidi da nema od Tadije ništa, šta tek onda vidi od sebe. Ono što mene raduje je da je Demarkus odigrao dosta dobru utakmicu, pohvale i za Lazića, ne volim takve igrače, ali večeras je bio odličan.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by garnett »

kad smo poslednji put mi polufinale prosli sa 2-0?
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by МоСа ВерСе »

garnett wrote:kad smo poslednji put mi polufinale prosli sa 2-0?
Ове године. :mrgreen:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Locked