Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by garnett »

crazynorth75 wrote:A Radonja bi štošta mogao naučiti gledajući jednog od najvećih trenera današnjice - Grega Popovića (za mene su visoko iznad on, Kari i Blat, tačno tim redom). Kamo sreće da levat ode nekad u kamp i prati uživo predavanja i treninge.
da i tebe ispravim :kreza:
pop je za klasu iznad karija i blata... a kari i blat su za 5 klasa iznad radonjica i njemu slicnih trenera... pa ti sad racunaj :mrgreen:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by crazynorth75 »

Vidim ja da ste ti i Radonja tu negdje, ti bi možda čak i bolje pripremio psihički ekipu :smeh:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by dacha od bosne »

crazynorth75 wrote:Vidim ja da ste ti i Radonja tu negdje, ti bi možda čak i bolje pripremio psihički ekipu :smeh:
I Kari može s nama pod ruku...grehota bi bilo da ne budemo trio fantastikus :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by crazynorth75 »

Pa mogo bi i tata sa vama, možda i vas dvojica nauči nešto...Mada, što bi reko profa - sumLJam.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by garnett »

crazynorth75 wrote:Vidim ja da ste ti i Radonja tu negdje, ti bi možda čak i bolje pripremio psihički ekipu :smeh:
hocemo se to sad vredjati? :evil:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by dacha od bosne »

@cn75: Pa, dobro...teško bi ga razumio...inače slabo kontam piroćance 8-)
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by crazynorth75 »

Sreća pa je glas razuma i savjesti aka garnett tu da nas vrati na pravi put, izvini Dačo zbog poređenja sa ovim Radonjićem, vrućina udarila u glavu, razumi me...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by dacha od bosne »

crazynorth75 wrote:Sreća pa je glas razuma i savjesti aka garnett tu da nas vrati na pravi put, izvini Dačo zbog poređenja sa ovim Radonjićem, vrućina udarila u glavu, razumi me...
:lol:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by garnett »

crazynorth75 wrote:Sreća pa je glas razuma i savjesti aka garnett tu da nas vrati na pravi put, izvini Dačo zbog poređenja sa ovim Radonjićem, vrućina udarila u glavu, razumi me...
sluzim narodu :mrgreen:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by crazynorth75 »

Nego, vi se zajebavate i ja nikako da dam svoje cijenjeno viđenje jučerašnje utakmice. Odgledah 1. poluvrijeme i pola 4/4, ono što je vjerovatno svima za brigu je odbrana. 95 poena je nedopustivo, mada je ta trane gledano bila to lijepa utakmica. Nesvatljivo je da nam protivnik zna napraviti serije od 8, 10-0, bez faula i kontakta. Jako dobra stvar je što su Đenka i Admiral bili jako dobri, Simon očajan, ali i žrtvovan od Radonje u onoj meni nejasnoj koncepciji odbrane gdje na Veličkovića na trojki, ovaj Dačin šalje Simona. Nije ni pokušao odgovoriti isto visokom petorkom sa npr. Lukom ili Tadijom na 3. Mislim da bi mnogo svrsishodnije bilo da je u 12 Tejić mjesto Rebića. Pohvale i Rašku za vrlo dobru napadačku izvedbu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by dacha od bosne »

Krejzi, i meni je debelo išlo na ganglije to što smo bili šuplji kao švajcarski sir. Ali činjenica je da je Mega najefikasnija ekipa i da ona tu efikasnost nije pokazala samo protiv nas.
U jednom trenutku na parketu su im bili Varda, Jokić, Novica, Dangubić i još neko. Ne znaš ko te može napuniti a svi su šutirali odlično. Mi imamo centre koji su skoro pa neupotrebljivi protiv Mege i tu je problem.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by crazynorth75 »

dacha od bosne wrote:Krejzi, i meni je debelo išlo na ganglije to što smo bili šuplji kao švajcarski sir. Ali činjenica je da je Mega najefikasnija ekipa i da ona tu efikasnost nije pokazala samo protiv nas.
U jednom trenutku na parketu su im bili Varda, Jokić, Novica, Dangubić i još neko. Ne znaš ko te može napuniti a svi su šutirali odlično. Mi imamo centre koji su skoro pa neupotrebljivi protiv Mege i tu je problem.
Pa u stvari znaš ko te može napuniti - svi, ali zato i pripremiš odbranu za takve stvari. Činjenica je i da se pokazalo da smo im najveće probleme pravili kad smo ubrzavali igru, sa dosta tranzicije, koja proističe iz agresivne odbrane, a to smo vrlo malo vidjeli.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by dacha od bosne »

Ali, moraš se složiti da nismo samo mi ti kojima je Mega davala toliko poena. Mislim, nisu bezveze najefikasnija ekipa.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by Najdoski dr. Ilija »

Mi smo do ispadanja iz EK igrali dosta dobru odbranu.
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Polufinalna serija: Crvena Zvezda-Mega Vizura

Post by Либурнија »

У првој против Уникса - перфектну! Значи могу али...шта ћеш кад смо пацери.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked