Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

LF 1991
Звездаш
Posts: 128
Joined: Tue Jul 02, 2013 12:07 am

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by LF 1991 »

@ Lucky
Nije poenta da li je previse ili ne, poenta je da su svi vec naviknuti na svaku mogucu atmosferu i izlaze jednako na teren i igraju jednako bez obzira da li je 7000 delija, grobara, prazna hala... Garnet je kao jedan od uzroka poraza naveo da nemamo domaci teren i njemu sam odgovorio. Uostalom, napisao sam i da je na poslednjih 18 derbija, 14 puta pobedio gost. Sto opet po meni ne znaci ni da su gosti u prednosti, jednostavno, svaka utakmica je prica za sebe i pobedjuje bolji (ili ko ima pomoc sudija), ali navijaci vise tu ne igraju neku ulogu. Drugo je kad dodju neki strendzeri koji igraju pred penzionerima pa im se odseku noge ovde.
User avatar
maluk
Члан клуба
Posts: 327
Joined: Fri Feb 14, 2014 12:36 am

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by maluk »

Либурнија wrote:
maluk wrote:
Либурнија wrote:Свиња је завршила посао послије 1. утакмице када се суђење радикално промијенило у њихову корист. Свиња се изасрала по свима, укључујући и жвалавог Вучића. Он да је човјек не би дозволио да нам уништавају 2 клуба на овакав начин. Али не да дозвољава него је још и саучесник. Фујјј..

А гробари сада нека си крњави пехар туре у буљу.
ono parče pleka :) jel napokon završena sezona, ili nije ... :mrgreen:
Није, чека се још одлука борда ЕЛ! :mrgreen:
E jbg, ostadoh bez džebane ... Garnet je zadužen za taj resor :)
"Slika je impresija istine, koju nam je Bog dozvolio da vidimo našim slepim očima."
Andrej Tarkovski
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by garnett »

maluk wrote: E jbg, ostadoh bez džebane ... Garnet je zadužen za taj resor :)
nista mi se ne svidja sto je bb izjavio da ostaje i sledece sezone, to znaci da opet nesto muljaju i da ce vrlo verovatno izboriti el...

nego najvise mi je zao zbog nelsona, sto nismo uzeli ovaj usrani trofej... negde sam procitao da je bas bio skenjan na konferenciji...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by garnett »

i da dodam, nije trebalo razbiti pehar, nego sudije.. posto ocigledno samo to daje rezultate...
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by Велики Делија »

ВУЧИЋУ ПЕДЕРУ, НАПУШИ СЕ СЕВЕРУ!!!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by dacha od bosne »

1. utakmica (sudije: Belošević, Nikolić, Obrknežević) slobodn bacanja: Zvezda 23/28 partizan 20/29
2. utakmica (sudije: Vojinović, Jevtović, Maričić) slobodna bacanja: Zvezda 18/26 partizan 24/31
3. utakmica (sudije: Jovičić, Nešković, Glišić) slobodna bacanja: Zvezda 10/14 partizan 15/20
4. utakmica (sudije: Vojinović, Jevtović, Maričić) slobodna bacanja: Zvezda 14/18 partizan 31/39

Gdje su Belošević, Nikolić i Obrknežević u 3 posljednje utakmice? Šta je sa prijavom Obrkneževića da mu je prijećeno smrću?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by Константин »

Image
:povraca: :povraca2: :povraca: :povraca2:
:oops: :oops: :oops: :oops:
Слика и прилика КК, конац дело краси. :smrc:
Врста која изумире
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by Либурнија »

dacha od bosne wrote:1. utakmica (sudije: Belošević, Nikolić, Obrknežević) slobodn bacanja: Zvezda 23/28 partizan 20/29
2. utakmica (sudije: Vojinović, Jevtović, Maričić) slobodna bacanja: Zvezda 18/26 partizan 24/31
3. utakmica (sudije: Jovičić, Nešković, Glišić) slobodna bacanja: Zvezda 10/14 partizan 15/20
4. utakmica (sudije: Vojinović, Jevtović, Maričić) slobodna bacanja: Zvezda 14/18 partizan 31/39

Gdje su Belošević, Nikolić i Obrknežević u 3 posljednje utakmice? Šta je sa prijavom Obrkneževića da mu je prijećeno smrću?
Отишли тетки да однесу лијек. :magare: :vile:

Мислио сам најискреније да пишем о нама. О лошим потезима, лошој селекцији и о дефинитивном закључку да је ДР тренер за Будућност тј. клупски тренер без roominga, свиња у малом. О Човићу и његовој сујети...Јебе ми се за титулу, најискреније, и да смо је узели она ми се згадила за сва времена па таман да и доноси ЕЛ и не знам шта. А згађен сам што један психопата има толику моћ у овој држави да изазове прединфарктно стање и пиша по свима и не стаје, гдје је само питање времена када ће на то зло бити одговорено злом и бити проливена крв. А да све то ради, рокће, пријети, јебе, сикће, прозива, кмечи а институције га благонаклоно и издашно кажњавају некаквим пресмјешним новчаним казнама само је индикатор колико се систем урушио и како се још увијек галопирајући урушава! И, што је још горе, говнари изједначавају кривицу, као и ми смо криви...а то све могу да раде зато што је онај који би имао моћ да пресјече то лудило обична опортунистичка битанга која због ситних политикантских поена толерише ту монструозну мафијашку организацију.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by garnett »

Za oni koji i dalje misle da je boljji skuplji tim a ne skuplji trener
Pesic je sa ovim timom: covic, lazic, ilic, nedovic, lesic, subotic, radivojevic, tomas, milutinovic, popovic, popovic izgubio sa 1-3 od kecmana, raduljice, lucica, milosavaljevica, besovica, bozica, cakarevica, macvana, james-a, andjusica, bertansa, i to sa u proseku 7 razlike

Doctor radonjic je u prvoj sezoni sa ovim sastavom : djokic, subotic, rakocevic, mitrovic, lazic, simonovic, savovic, Katic, radivojevic, nelson, skot, samardziski izgubio sa 1-3 od andrica, lovernja, milutinova, westermana, gordica, lucica, milosavljevica, bb-a, gagica, muslija, djekica i bertansa, sa prosecnim porazima od 15 razlike

Zatim je doktor, poucen iskustvom iz tek izgubljene serije, napravio tim od 3m, i to po svojim zeljama, u vidu: nelson, Jenkins, rebic, lazic, blazic, simonovic, lipa, radenovic, tejic, dragicevic, Katic, marjanovic koji opet gubi sa 1-3 od tepica, daloa, bb-a, andrica, bezbradice, bertansa, pavlovica, lovernja, gagica, milutinova , muslija i to sa prosecnim porazima od 13 razlike..

I o cemu mi tu dalje imamo da pricamo?
Sprcas 3m po svojoj zelji(i to sa vec stecenom iskustvu sta ti je falilo u proslom polufinalu), i sta je epilog, 3m eura, za smanjiti prosecne poraze sa 15 na 13 razlike?!

MARS OD ZVEZDE STOKO BEZREPA!!!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by Ганац »

http://www.telegraf.rs/sport/1124200-ne ... bede-dosli" onclick="window.open(this.href);return false;

"- Pobedili su… A kako su do te pobede došli, šta su učinili da bi do trofeja došli… Ne želim da pričam dalje, jednostavno su pobedili. Ono što moram da kažem jeste da su se borili… Nije da tražim izgovore, niti želim to da radim, ali kada pogledate statistiku (Partizan je imao 39 bacanja, Zvezda 14. Posebno je istakao 13 bacanja Bogdanovića – prim. aut), ona vam sve sama govori. Pobedili su - rekao je Nelson."

Ipak se nadam da ćemo ga i sledeće godine gledati u našem dresu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by Константин »

dacha od bosne wrote:1. utakmica (sudije: Belošević, Nikolić, Obrknežević) slobodn bacanja: Zvezda 23/28 partizan 20/29
2. utakmica (sudije: Vojinović, Jevtović, Maričić) slobodna bacanja: Zvezda 18/26 partizan 24/31
3. utakmica (sudije: Jovičić, Nešković, Glišić) slobodna bacanja: Zvezda 10/14 partizan 15/20
4. utakmica (sudije: Vojinović, Jevtović, Maričić) slobodna bacanja: Zvezda 14/18 partizan 31/39

Gdje su Belošević, Nikolić i Obrknežević u 3 posljednje utakmice? Šta je sa prijavom Obrkneževića da mu je prijećeno smrću?
Дачо, били смо заједно прошле године на Ф4 у Лакташима и одрадили гласним жицама оно што је до нас. Белошевић који се призива нас је ништа мање оштетио тада него Војиновић синоћ, је ли тако?
Свако ко иоле размишља знао је да морамо бити још бољи у спортском дијелу, логистика је увијек била у другом плану, и судије и политика. Поготово у условима када највећи конкурент има све разрађено до танчина. Наравно очекивало се да све то посложи и газда који је "40 година у кошарци". Спортски дио је поново уср'о заједно са оним безликом на клупи, а и што се тиче логистике која му је ближа-милије му је било да чека Анђуса испред неке ТВ него да се бори са савезом у вези судијских тројки.
Сценарио у овом продуженем крају (стицајем околности због Нолана Смита) је нажалост очекиван, е сада што то многи неће да виде то је други проблем. Пјевање Кукавице човјеку (иако топ олошу) који има већа муда него читав наш КК и ФК заједно и оно јадно дизање пехара је све али не нешто што је дио или претходи великим дјелима...
Врста која изумире
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by Трапа »

Мени није јасно како овог Симоновића није било срамота да подигне овај пехар. Ајде навијачи не могу да поднесу пораз то да и разумем (мада не подржавам), ал капитен екипе, спортиста, неко ко је васпитан да негује фер плеј и поштовање противника, да буде велики и у поразу... и да подигне трофеј који није освојио на терену јер је просто мање пута протурио лопту кроз обруч од ривала. Човече изгубио си три пута заредом од исте екипе и сад глумиш неко лудило. Докле више да се срамотимо?!
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by Nolle »

Nemam snage bilo šta da napišem. Verovao sam kroz celu sezonu, verovao sam i sinoć, kada mnogi nisu, ali...
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by lucky#13 »

Belosevic je sam trazio da vise ne sudi. Kaze covek da nece da ucestvuje u ovom mulju i rusi svoj autoritet!

Vojinovic je stari lopov, tako se i obogatio. Sasa Maricic slavi titulu u sudijskoj svlacionici i sa igracima partizana.

A Covic je taj koji je trazio da sude sudije iz sesira po tri kategorije. Pa tako najbolje sudije ne mogu da se nadju zajedno na terenu.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Finalna serija: Partizan-Crvena Zvezda

Post by dacha od bosne »

Константин wrote: Дачо, били смо заједно прошле године на Ф4 у Лакташима и одрадили гласним жицама оно што је до нас. Белошевић који се призива нас је ништа мање оштетио тада него Војиновић синоћ, је ли тако?
Свако ко иоле размишља знао је да морамо бити још бољи у спортском дијелу, логистика је увијек била у другом плану, и судије и политика. Поготово у условима када највећи конкурент има све разрађено до танчина. Наравно очекивало се да све то посложи и газда који је "40 година у кошарци". Спортски дио је поново уср'о заједно са оним безликом на клупи, а и што се тиче логистике која му је ближа-милије му је било да чека Анђуса испред неке ТВ него да се бори са савезом у вези судијских тројки.
Сценарио у овом продуженем крају (стицајем околности због Нолана Смита) је нажалост очекиван, е сада што то многи неће да виде то је други проблем. Пјевање Кукавице човјеку (иако топ олошу) који има већа муда него читав наш КК и ФК заједно и оно јадно дизање пехара је све али не нешто што је дио или претходи великим дјелима...
Buraz, slažem se ja sa tobom. Ovo što sam naveo sam iz razloga što mi nismo nikada na ovakav način izvršili pritisak na suđenje i tok finalne serije. Ej, oni su išli kod ministra, Obrkneževiću se prijeti smrću itd itd. Na to sam aludirao, iako je tačno da smo i pored svega toga mogli i trebali da ih dobijemo.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked